Резултати от 1 до 6 от общо 6

Сушилня - проблем

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    14
    #1

    Сушилня - проблем

    Здравейте. Наскоро ми донесоха от Германия една сушилня кондензен тип марка Privileg 6808CD. Преведохме менютата и сега я пробвам, но понеже нямам никакви познания и моля за помощ. По принцип един майстор ми каза, че колкото е по дълга програмата, толкова повече се нагрява прането в нея. При мен обаче сякаш е обратното и на дългите програми, като отворя сушилнята, прането е леко топло, а на тези на 30 мин., 1 ч. и 1,30 мин. ми загрява прането повече. По принцип най дългата програма е екстра сухо пране над 3 часа, а прането излиза влажно....аналогично е и с по малката, силно сушене и сухо като за гардероб. Може ли някой с опит да ми каже по време на сушенето дали нагревателя работи постоянно, в смисъл постоянно ли трябва да е топло прането в нея? Дайте някаква идея какво да гледам, че техниците не искат да идват до нас защото работела, ходели по адреси само уреда ако не работел....от Силистра съм...помагайте.

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    2,042
    #2

    Re:Сушилня - проблем

    Имам Конелиано със сушилня. Сушенето е на 2 режима ; висока температура за бяло и ниска за синтетика " Температурата не може да се променя, задава се само времето на сушене. Всеки режим на сушене е след процедурата за пране / бяло /синтетика.
    На високата температура като свърши времето и се отвори вратата прането е топло, почти горещо .
    Вече не я използвам програмата за висока темп. на сушене, препоръчвам и на теб да не я използваш
    От температурата се спича семерингата на вала бързо . Последно като сменях лагери и семеринга през 2006г не можах да намеря силиконова семеринга и вече режим със сушене на висока температура не се използва.
    Не знам при теб с какъв програматор е и как се редуват програмите.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    14
    #3

    Re:Сушилня - проблем

    Колко градуса е ниската температура приблизително? Прикачих снимки. Програмите са от дясно на ляво - екстра сушене, силно сушене, сухо за гардероб, леко сушене, сушене за гладене и следващот mangel trocken ми го преведоха като без сушене
    Това меню е за бельо /пране за висока температура/ и цветно пране.
    Лявото меню ми го преведоха pflegileichte gewebe - бърз достъп или бързи програми.
    Прикачени изображения Прикачени изображения

  5. Member
    Тук е от
    Nov 2009
    Мнения
    341
    #4

    Re:Сушилня - проблем

    имам сушилня AEG от две години, много съм доволен .
    с датчик за влагата е и докато не изсуши напълно прането не спира.
    ако сушилнята е само по време ,трябва да се повтори цикъла за да изсуши добре !

  6. Novice
    Тук е от
    Feb 2014
    Мнения
    2
    #5

    Отговор: Сушилня - проблем

    Може ли някой да ми каже какво означава грешка Е60 при сушилни AEG? Благодаря предварително.

  7. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,123
    #6

    Отговор: Сушилня - проблем

    E60 - an anomaly in the heating circuit.

  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Проблем със сушилня AEG
    От briooon във форум Ремонт и сервиз - Бяла техника
    Отговори: 2
    Последно: 26-01-14, 12:26
  2. Проблем със сушилня AEG T76489AH
    От ambrozia403 във форум Ремонт и сервиз - Бяла техника
    Отговори: 0
    Последно: 04-12-12, 22:46
  3. Проблем със сушилня
    От delchev във форум Ремонт и сервиз - Бяла техника
    Отговори: 0
    Последно: 10-11-12, 21:32
  4. Проблем с нова пералня/сушилня Hotpoint Ariston...
    От Wish_Master във форум Ремонт и сервиз - Бяла техника
    Отговори: 0
    Последно: 30-05-11, 15:02
  5. Проблем с пералня със сушилня Електролукс
    От lusi12 във форум Ремонт и сервиз - Бяла техника
    Отговори: 2
    Последно: 26-10-09, 12:19

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе