Резултати от 1 до 4 от общо 4

Сушилня Gorenje D7560 A изгасна

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Jul 2013
    Мнения
    9
    #1

    Angry Сушилня Gorenje D7560 A изгасна

    Здравейте,

    Няколко месеца след като изтече двугодишната гаранция на въпросната сушилня, всички лампички изведнъж изгаснаха. Вече не си спомням дали така я намерихме в края на цикъл или просто не светна при пускането на следващия. По-скоро като че ли беше първото, но едва ли е от значение. В момента при завъртане на копчето за избор на програма се случва следното:
    - никакви светлини - обикновено светва старт/стоп бутонът, разни бутони за допълнителни настройки, както и таймерът, показващ продължителността на програмата спрямо избраната програма;
    - барабанът не се върти;
    - чува се шум, т.е. нещо работи (по мое мнение термопомпата?!) и се усеща движение на незатоплен въздух в барабана, т.е. нещо "духа";

    Разглобявайки сушилнята не открих нищо нередно на пръв поглед. Почистих я от известно количество мъх и прах. Ремъкът на барабана изглежда добре, платката също. Направил съм снимки на платката и мога да ги кача ако биха помогнали. Някой има ли идея на какво може да се дължи? Предварително благодаря.

  2.  
     
  3. Novice
    Тук е от
    Jul 2013
    Мнения
    9
    #2

    Отговор: Сушилня Gorenje D7560 A изгасна

    Оказа се платката - просто смених старата с нова и всичко тръгна. Направи ми обаче много лошо впечатление колко много прах имаше в машината - наложи ми се да изпразня прахосмукачката веднъж, за да мога да доизчистя всичко. Не препоръчвам този модел. Иначе суши добре.

  4. rkk
    rkk е офлайн
    Member
    Тук е от
    Oct 2007
    Мнения
    905
    #3

    Отговор: Сушилня Gorenje D7560 A изгасна

    Модела си е перфектен...сушилните имат нужда от периодична профилактика.Не си мисли,че чистенето с прахосмукачка при отворени капаци е профилактика .Разглобява се основно и се мият питите с водоструйка....иначе не става.

  5. Novice
    Тук е от
    Jul 2013
    Мнения
    9
    #4

    Отговор: Сушилня Gorenje D7560 A изгасна

    Възможно е, но количеството прах беше огромно. Не мога да си представя да е така по дизайн и няма да купя повече уред от тази марка - за мен няма вече качеството, каквото имаше през 90-те.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Toshiba 40BV700G изгасна изведнъж
    От bobyn във форум Toshiba телевизори
    Отговори: 3
    Последно: 25-12-16, 23:12
  2. Препоръчайте ми сушилня.
    От LEGAL във форум Бяла техника
    Отговори: 0
    Последно: 22-11-15, 20:24
  3. Сушилня - проблем
    От nobreak във форум Ремонт и сервиз - Бяла техника
    Отговори: 5
    Последно: 03-02-14, 12:26
  4. GORENJE WA65205(пералня)+D65238(сушилня)
    От Ivo Genov във форум Продава
    Отговори: 0
    Последно: 22-10-13, 16:07
  5. Монитора изгасна и сега не иска да тръгне
    От fossil във форум Мобилни устройства
    Отговори: 4
    Последно: 24-01-12, 18:56

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе