Резултати от 1 до 10 от общо 10

Либхера ми дефектира...

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,123
    #1

    Либхера ми дефектира...

    Здравейте ,тази сутрин го намерих мъртъв( като изключим лампичката вътре ) а камерата размразена .. компресора не тръгва ,от какво може да е на първо четене ,мисля да пробвам да си го ремонтирам ако не е компресор ... на 5 години е - явно следващия ми няма да е от тази марка ...

  2.  
     
  3. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #2

    Re:Либхера ми дефектира...

    Термостата, пусковото реле на компресора, кондензатор на компресора. И компресора да е изгърмял има смисъл да се смени и така ще имаш нов хладилник. На единя си фризер смених компресора и стана като нов. Разбиреа се всичко друго трябва да е запазено.

  4. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,123
    #3

    Re:Либхера ми дефектира...

    зависи колко пари е.. аз имам познат хладилен техник ,следобед ще дойде да го види да не го мятам аз че съм понервен .. имах месце в камерата и други бързоразвалящи се неща ...

  5. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    25
    #4

    Re:Либхера ми дефектира...

    Еми кой те кара да вземаш такъв хладилник, при положение, че има мноооогоооо по-добри - като аристон, самсунг, уърпулл и т. н.
    Нещо, което е сглобявано в България..... Забрави. Не, че не подкрепям родното сгобяване

  6. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,123
    #5

    Re:Либхера ми дефектира...

    Оказа се термостат ,той е вакумен кой знае защо се е разхерметизирал .. 25 лв оригинален и хладилника ми вече работи

  7. Member
    Тук е от
    Jul 2007
    Мнения
    350
    #6

    Re:Либхера ми дефектира...

    Цитат Първоначално публикувано от galev
    Еми кой те кара да вземаш такъв хладилник, при положение, че има мноооогоооо по-добри - самсунг

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,123
    #7

    Re:Либхера ми дефектира...

    Самсунг никога ,един приятел си купи висок модел с 2 компресора до сега е стоял 2 месеца у тях и 5-6 в сервиза

  10. Moderator
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    1,491
    #8

    Re:Либхера ми дефектира...

    Самсунг имам вече 2 години и половина и досега не е дефектирал мои приятел взе същия модел и също няма проблеми.Хладилника е произведен в Малайзия,докато повечето който се продават в момента са от Тайланд или Китай.Може би и тук страната производител влияе на качеството както при ЛСД моделите им.
    А колкото до Либхера скъпите им модели се сглобяват в Германия и наистина са добри.

  11. Senior Member Аватара на badr
    Тук е от
    Aug 2004
    Мнения
    2,746
    #9

    Re:Либхера ми дефектира...

    Цитат Първоначално публикувано от Alexi
    Оказа се термостат ,той е вакумен кой знае защо се е разхерметизирал .. 25 лв оригинален и хладилника ми вече работи
    Абе че не е вакумен е ясно.Но така е - изпускат от спойките.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2009
    Мнения
    26
    #10

    Re:Либхера ми дефектира...

    Цитат Първоначално публикувано от granity
    А колкото до Либхера скъпите им модели се сглобяват в Германия и наистина са добри.
    Това какво означава,от каква цена(или модели) се има напредвид?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Дилема между два Либхера
    От technolog във форум Хладилна техника
    Отговори: 3
    Последно: 12-08-09, 16:53

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе