Резултати от 1 до 4 от общо 4

Дилема между два Либхера

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    24
    #1

    Дилема между два Либхера

    Здравейте, предстои ни закупуване на хладилник с фризер и почти окончателно съм се спрял на тези два модела, като единия е на промоция в т-полиса до 27.8. Може ли да споделите своето мнение относно кой модел да избера от тези, а може и някакъв друг да ми препоръчате. Благодаря ви предварително.

    http://www.technomarket.bg/product_d...ct_id=09027032
    http://www.technopolis.bg/promo/techno/

  2.  
     
  3. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #2

    Re:Дилема м/у 2 Либхера

    Аз бих си взел No frost хладилник. Има такива за тези пари. Аз либхера не ги уважавам. Личи си отдалече, че са правени в България. Не ти препоръчва модел хладилник, защото не ти знам изискванията за размера на фризера и хладилника. В общи линии тази конмбинация на а най-удачната ако искаш да има достатъчно място във фризера и хладилника. Тези които са с по-голям фризер имат много малко хладилно отделение или обратното.

  4. Senior Member
    Тук е от
    Nov 2007
    Мнения
    1,224
    #3

    Re:Дилема м/у 2 Либхера

    От тези два модела, определено бих ти препоръчал LIEBHERR CU-3503 от промоцията. Гаранцията е отлична - една от малкото (да не кажа единствена) фирми, които при дефект на хладилника - идват и го откарват до сервиза и после обратно за тяхна сметка. А в този случай - цели 5 години....едва ли ще намериш друга марка с тези условия.
    LIEBHERR е немска марка и се призвежда както в Германия, така и в България (до Пловдив), но качеството е много добро, независимо къде е произведен.
    В момента наистина е на много добра цена в промоцията, иначе е 900лв.

    Друг, подобен по характеристики модел е този AEG S-60362KG8.
    Той има 2 компресора и е от същия енергиен клас А+, има и аларма за висока темпрература, както и автоматично затваряне на вратата.

    Бих ти препоръчал обаче най-вече този LG GR-B409PLQA - също клас А, който има No Frost система, Multi-air Flow система за циркулация на въздуха, удобен LED-дисплей, зони за продуктите в които не се смесват миризмите им (Fresh Zone, Moist Balance Crisper), антибактериална защита и електронно управление. Тих е и с независимо управление на фризер и хладилна част.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    24
    #4

    Re:Дилема м/у 2 Либхера

    Цитат Първоначално публикувано от Julian
    Аз бих си взел No frost хладилник. Има такива за тези пари. Аз либхера не ги уважавам. Личи си отдалече, че са правени в България. Не ти препоръчва модел хладилник, защото не ти знам изискванията за размера на фризера и хладилника. В общи линии тази конмбинация на а най-удачната ако искаш да има достатъчно място във фризера и хладилника. Тези които са с по-голям фризер имат много малко хладилно отделение или обратното.
    Може ли да се обосновеш малко относно марката Либхер, защо така не ги уважаваш, а много хора именно тях препоръчват. Благодаря предварително за изчерпателния ти отговор.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Дилема между ЛЕД 40-42
    От stota4kata във форум Телевизори
    Отговори: 0
    Последно: 02-01-13, 21:04
  2. Дилема между два телевизора
    От velizarr във форум Телевизори
    Отговори: 6
    Последно: 09-04-11, 20:40
  3. Малка дилема между два климатика
    От divi4 във форум Климатици Fujitsu, General Fujitsu, Fuji Electric
    Отговори: 23
    Последно: 08-02-10, 15:03
  4. Дилема между две апаратчета Sony DSC W55 и W80
    От glarus във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 8
    Последно: 17-07-07, 10:15
  5. Дилема между 4 видеокарти
    От cvetan_pl във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 14
    Последно: 18-03-06, 10:01

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе