Резултати от 1 до 2 от общо 2

ELECTROLUX ERB-40442X - при включване компресорът "хърка"

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2007
    Мнения
    17
    #1

    ELECTROLUX ERB-40442X - при включване компресорът "хърка"

    Здравейте!
    Наскоро си купих ELECTROLUX ERB-40442X, който иначе си работи перфектно, но при включване на компресора (не знам кой от двата) се чува доста дразнещ, хъркащ звук, все едно някой си прочиства гърлото или шумно подсмърча. Нормално ли е това??? В инструкцийте са обяснени някои нормални шумове по време на работа, но са на руски (няма БГ и англ.) и ми е трудно да разбера.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    192
    #2

    Re:ELECTROLUX ERB-40442X при включване компресорът "хърка"

    Цитат Първоначално публикувано от felly
    Здравейте!
    Наскоро си купих ELECTROLUX ERB-40442X, който иначе си работи перфектно, но при включване на компресора (не знам кой от двата) се чува доста дразнещ, хъркащ звук, все едно някой си прочиства гърлото или шумно подсмърча. Нормално ли е това??? В инструкцийте са обяснени някои нормални шумове по време на работа, но са на руски (няма БГ и англ.) и ми е трудно да разбера.
    Ей felly,че то руския е доста по-близо до българския от англ.! Това на шега.А сега на сериозно-изчакай още 1 месец и ако продължава да те питеснява нещо се обади на гаранционния сервиз!По писмени обяснения за шума/няма как да го чуем/трудно се казва дали е нормален шума или не е! Съжалявам,от мен толкова!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 29
    Последно: 29-01-23, 17:48
  2. Проблем със включване на CRT телевизор 14" Hyundai
    От ungamunga във форум Ремонт, сервиз и калибрация на телевизори
    Отговори: 3
    Последно: 14-01-15, 15:39
  3. Отговори: 4
    Последно: 16-01-12, 00:07
  4. Отговори: 6
    Последно: 15-09-10, 18:53
  5. Отговори: 13
    Последно: 07-06-06, 11:04

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе