Резултати от 1 до 3 от общо 3

Проблем със Topfield TF6100EMC

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Jul 2011
    Мнения
    5
    #1

    Проблем със Topfield TF6100EMC

    Здравейте!
    Имам следния проблем.
    На BNT1 звукът изчезва, налага се да се сменят канали, за да тръгне, но ако беше само това с мед да го нахраниш. Проблема, е че и по време на гледане в един момент се получава накъсване на картината и звука, а после звук повече няма и се налага пак да се мени канала, за да тръгне пак.
    (В къщата на града има повече ТВ и затова е на 2 оператора - MSAT и BULSAT.)
    Ходих до офиса и го смениха ( и там правеше така), но другия работи два дни и се прецака!
    Аз оставам с убеждението, че проблема е някъде в тях, че са направили нещо, защото този приемник до сега е работил безотказно!
    Най-вероятно ще трябва да се търси друг, който да бачка на мрежата.
    Иначе приемничето не беше никак зле (за парите си ) и е жалко.
    Трябва да се оправи, щото иначе и кавги, и разправии, а проблема най-вероятно е в онези ''гении'' от MSAT. Между другото даже не ги знам легални ли са ? :D Всеки иска да си гледа, или записва (като мен) любимите си неща и тъпо да се бъзикат така с хората. И стават и едни кавги, защото се дават пари, а.....
    Аз съм търпелив и то доста, но не всички в къщата са. :D
    A между другото, ако не бяха проблемите според мен MSAT са с по-добро качество то Була , а звука, като не се прецаква е доста по-силен и като цяло по-добър от този на Була, но това е мое мнение.

  2.  
     
  3. Novice
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    2
    #2

    Re:Проблем със Topfield TF6100EMC

    Здравейте!Някой знае ли кода, за дистанционното на STB TOPFIELD6100. Искам да го заменя с универсално дистанционно управление.

  4. Novice
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    2
    #3

    Re:Проблем със Topfield TF6100EMC


    Здравейте! Някой знае ли кода, за дистанционното на STB TOPFIELD6100. Искам да го заменя с универсално дистанционно управление. п.п.Дистанционното е sharp ga585wjsa и изисква трицифрен код.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Продавам Topfield tf6100emc
    От ivang19 във форум Продава
    Отговори: 0
    Последно: 21-04-14, 12:22
  2. Продавам приемник за цифрова кабелна TV- Topfield TF6100EMC
    От pe6o1975 във форум Приключили продажби
    Отговори: 2
    Последно: 27-04-12, 15:05
  3. Продавам приемник за цифрова кабелна TV- Topfield TF6100EMC
    От pe6o1975 във форум Приключили продажби
    Отговори: 0
    Последно: 22-04-12, 17:17
  4. записване с topfield 7700hccf
    От flipz във форум Сателитни, кабелни и ефирни приемници
    Отговори: 1
    Последно: 08-02-12, 15:05
  5. Topfield 6100
    От zvqara във форум Продава
    Отговори: 3
    Последно: 22-11-11, 18:52

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе