Резултати от 1 до 3 от общо 3

проблем с HD приемника

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Oct 2012
    Мнения
    1
    #1

    проблем с HD приемника

    здравейте взех си HD приемник за LCD Телевизора ми на булсатком след като го включих картината е перфектна но се получи проблем започна от време на време да ми изчезва картината получава се тъмен екран за няколко секунди и после пак се появява картината това го прави на всички канали можели някой да ми каже от какво се получава това дали е от приемника или от телевизора приемника е чисто нов но може ли да има някакъв дефект как да разбера преди това бях с обикновен приемник на булсатком и нямаше проблем възможно ли е тунера на LCD да се е повредил а можеби HD входа да се е повредил

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на jonov
    Тук е от
    Dec 2009
    Живее в
    Лом
    Мнения
    1,203
    #2

    Отговор: проблем с HD приемника

    Тунера в момента няма нищо общо а проба можеш да направиш като го включиш във друг HDMI , смяна на кабел и ако излезе че е от приемника - можеш и със скарт да пробваш - въпреки че двата изхода от приемника са различни и не е гаранция че при единия ако не го прави , но ако и при двата изхода го прави - то приемника е причината .

  4. Moderator
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    5,563
    #3

    Отговор: проблем с HD приемника

    Разхалтавил си конектора, с който кабела от антената влиза в приемника ти. Не ти ли вади някакво съобщение за лош сигнал? Прекримпни си кабела според мен.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. LG Magic Remote - може ли да управлява HD приемника на Булсатком ZHD-210?
    От nss180 във форум Аксесоари за телевизори
    Отговори: 18
    Последно: 09-07-18, 05:37
  2. Blizoo - кой от двата HD приемника? Topfield TF7700HCCF или новия
    От spritable във форум Сателитни, кабелни и ефирни приемници
    Отговори: 6
    Последно: 29-11-14, 23:53
  3. приемника се изключва
    От eagel24 във форум Сателитни, кабелни и ефирни приемници
    Отговори: 3
    Последно: 08-01-13, 08:57

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе