Резултати от 1 до 4 от общо 4

Домашно кино LG LH-T551SB

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    May 2001
    Мнения
    434
    #1

    Домашно кино LG LH-T551SB

    Здравейте купих си домашно кино LG LH-T551SB http://www.technopolis.bg/big_prod.p...r=30292&cat=82
    Като цяло съм доста доволен от покупката но искам да се посъветвам с вас за някой неща тъй като съм доста бос в темата.
    1-во. Имам две колони Sony SS-MB115, двулентови 100W 8 ома.http://www.epinions.com/elec_Home_Sp...ay_~full_specs. Мисля си че е добра идея да ги сложа на DVD-то вместо стандартните предни. Какво мислите по въпроса? Също така какво ще се получи ако свържа и стандартните и сонито?
    2-ро. Разположение. Предните мога да ги сложа на земята или на около 2.20метра над земята. Кое положение е по добро? В книжката пише че задните е добре да са обърнати към стена или таван. Пише че за малки стай е подходящо да са една срещу друга? Стаята е широка към 4.5 метра. В момента съм ги обърнал една срещу друга и са на около метър над земята. Така правилно ли е?
    3-то Бас. В момента съм му боднал баса от колата http://www.technopolis.bg/big_prod.p...&cat=23&f=3738 с подходяща кутия. Сменям колата и така и така този бас ми е безработен в момента пък с него звукът е малко по мек и ме кефи повече. Въпросът тук е има ли смисъл да свържа и двата баса едновременно? Честно казано аз не усещам разлика в звука ако включа и двата.
    4-то и последно, DivX. Има ли такова нещо като DivX филми с 5.1 sound?

    Относно LG LH-T551SB личното ми мнение е че е много добра покупка. Свири доста силно ( повече от достатъчно), не криви дори и на макс. В технополис казаха че сателитите били двулентови но не мога да го потвърдя, има USB което си е удобство за слушане на MP3-та или зяпане на снимки.
    Благодаря ви предварително.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    May 2001
    Мнения
    434
    #2

    Re: Домашно кино LG LH-T551SB

    Айде де толкова тъпи въпроси ли задавам?

  4. Member
    Тук е от
    Mar 2005
    Мнения
    350
    #3

    Re: Домашно кино LG LH-T551SB

    Здравей
    ами май вярно задаваш смешни въпроси, простено е обаче
    Така, DivX с 5.1 звук има и то доооста, я виж на колко от филмите на 2 или повече диска пише АС3, демек Dolby Digital, а има и такива с DTS звук, така че на този въпрос ти отговорих!
    Иначе системата за парите си свири прилично, сложи и колоните и виж как се държи, все пак гледай да не претовариш усилвателя на системата, все пак той е не повече от 80 вата обща мощност!
    Ами това е за сега


  5. Member
    Тук е от
    May 2001
    Мнения
    434
    #4

    Re: Домашно кино LG LH-T551SB

    Мерси за отговора. Реших да го държа засега с големите колони. Някой ден ще се опитам да тествам дали с малките не ми харесва повече.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Blu-ray 3D домашно кино
    От HukuT0 във форум Телевизори
    Отговори: 4
    Последно: 03-06-13, 09:18
  2. Домашно кино
    От blag0 във форум Телевизори
    Отговори: 3
    Последно: 30-01-13, 17:42
  3. Домашно кино?
    От Dominator във форум Системи за домашно кино, плеъри и HTPC
    Отговори: 3
    Последно: 30-12-11, 19:26
  4. Домашно кино ?!?!
    От w3ezy във форум Системи за домашно кино, плеъри и HTPC
    Отговори: 16
    Последно: 29-08-11, 12:09
  5. Домашно кино
    От durexx във форум Системи за домашно кино, плеъри и HTPC
    Отговори: 1
    Последно: 28-12-06, 22:28

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе