Резултати от 1 до 6 от общо 6

5.1 емулация как?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Aug 2007
    Мнения
    250
    #1

    5.1 емулация как?


    конкретния въпрос ми е:

    имам 5.1 тонколони, възможно ли е да се вържат по някакър начин така че когато гледам на булсатком (щото сигнала им е стерео 2.1) да ми свирят всички 5.1 макар и еднакво да е (на всички едно и също)...както като си пусна обикновен ДивХикс на ДВД-то то емулира 5.1 и всички тонколони свирят.....

    Мерси!

  2.  
     
  3. Member Аватара на Karata
    Тук е от
    Jan 2004
    Мнения
    960
    #2

    Re: препоръчайте ми 32' ЛСД и как да...

    А какви колонки имаш? Имат ли си два входа? Аз, например, имам едни Luxeon T5.1 - те си имат 6-канален вход, към който подавам сигнал от компютъра за 5.1, а другият им вход е 2-канален, като те си емулират многоканален звук (ползвам го за вход от телевизора).

  4. Member
    Тук е от
    Aug 2007
    Мнения
    250
    #3

    Re: препоръчайте ми 32' ЛСД и как да...

    Цитат Първоначално публикувано от Karata
    А какви колонки имаш? Имат ли си два входа? Аз, например, имам едни Luxeon T5.1 - те си имат 6-канален вход, към който подавам сигнал от компютъра за 5.1, а другият им вход е 2-канален, като те си емулират многоканален звук (ползвам го за вход от телевизора).
    Creative са...имат си 6 канален вход там с 5-6 букси, отделно си имат обикновен инпут за 2 канален (3.5 жак обикновен като за слушалки) ама като подам към него звук бачкат само като 2.1 предни и буфер ама задните мълчат ...

  5. Member
    Тук е от
    Aug 2007
    Мнения
    250
    #4

    Re: 5.1 емулация как?

    Цитат Първоначално публикувано от Karata
    А какви колонки имаш? Имат ли си два входа? Аз, например, имам едни Luxeon T5.1 - те си имат 6-канален вход, към който подавам сигнал от компютъра за 5.1, а другият им вход е 2-канален, като те си емулират многоканален звук (ползвам го за вход от телевизора).
    тези креативи които имам нямат май такова нещо....като подам 2.1 и задните мълчат
    http://us.creative.com/products/prod...&product=10596

  6. Member
    Тук е от
    Dec 2007
    Мнения
    703
    #5

    Re: 5.1 емулация как?

    Зависи от колоните! Моите имат емулация на 5.1 при подадено стерео. Ако нямат твоите обаче нищо не можеш да направиш!!!

  7. Junior Member
    Тук е от
    May 2007
    Мнения
    54
    #6

    Re: 5.1 емулация как?

    освен да си преправиш кабелите и да подаваш стереото и на другите входове

  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. LPT емулация за лаптоп
    От grgeorgiev във форум Windows
    Отговори: 13
    Последно: 06-03-08, 22:51
  2. Емулация на сериен порт върхи IRDA
    От orpamarosa във форум Общ - хардуер
    Отговори: 3
    Последно: 17-12-04, 20:29
  3. Емулация на LAN
    От DJ във форум Мрежи
    Отговори: 10
    Последно: 01-02-02, 17:38

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе