Резултати от 1 до 8 от общо 8

Medistation pro Verbatim500GB..? моля за помощ!

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    4
    #1

    Medistation pro Verbatim500GB..? моля за помощ!

    Здравейте! Вчера запупих Medistation pro 500GB на verbatim , но имам малко съмнения и затруднения.Ще се радвам,ако някой ме светне ..
    Междудругото форума ви е добър с високо ниво,което е много добре и има свясна информация за мулти медийните роби като мен ...

    Та проблема ми е , немога да прехвърлям информация над 4.4гб на самия хард на medistation pro и незнам дали да не му дам формат на харда му...
    Друго от линка които съм дал
    http://www.insidehw.com/Reviews/Mult...ation-Pro.html
    съдя че при евентуален up на суфта,ще може да възпроизвежда формат mkv.Дали е така незна, или е просто е грешка на ревюто.

    This chip is capable of reproducing numerous video formats (you can check specification for more details), and with update with newer firmware version that can introduce, let’s say, support for MKV (matroska, x264) files (popular DVD rips). Supported audio formats are: MP3, OGG, WAV and WMA while supported image formats are: JPG/JPEG, PNG, BMP, or could we say whole spectrum. During reproduction we didn’t have any objection on quality for 95% of material. Everything went smooth and without stuttering. Almost all popular types of subtitles are supported and the only condition is that they need to be in the same folder with video file. Subtitles are very readable and it’s possible to change font size, colour and position of subtitle on the screen.

    А тук не пише така...http://www.verbatim-europe.co.uk/en_...ive_13342.html

    Благодаря предварително...

  2.  
     
  3. Member Аватара на kaloman
    Тук е от
    Sep 2008
    Мнения
    645
    #2

    Re:Medistation pro Verbatim500GB..? моля за помощ!

    Спиред това което видях тук, харда е форматиран на FAT 32 и няма как да прехвърляш големи файлове.

  4. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    1,395
    #3

    Re:Medistation pro Verbatim500GB..? моля за помощ!

    Форматирай си харда на NTFS  за предпочитане от самият windows, като внимаваш да не си форматираш системният диск по погрешка...

    Закачи диска - отвори My Computer=>!!! Върху конкретният диск за формат!!!=>Right Click =>Format=>!!!Провери пак дали си на правилият диск!!!=>Избери NTFS=>Format

  5. Novice
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    4
    #4

    Re:Medistation pro Verbatim500GB..? моля за помощ!

    Но аз имам само 1 дял тоест 1 хард ,отварям My computer и ми изкарва оделен диск на medistation като чукна на него е само един 500ГБ дял ,ако го форматна има ли вероятност да стане нещо.......

    Днес звъннах в мултирам (от там е купен ) по повод update ,пратили запитване към verbatim, след което им звъннах и казаха че има проблем с производителя и няма update и ми прадложиха да го върна ..

    Вие какво ще предложите и в мултирам имали някакъв избор ,главно целта ми е да има LAN вризка с нета и компа ми....

  6. Member
    Тук е от
    Jun 2008
    Мнения
    188
    #5

    Re:Medistation pro Verbatim500GB..? моля за помощ!

    Цитат Първоначално публикувано от qnoo_zloo
    Но аз имам само 1 дял тоест 1 хард ,отварям My computer и ми изкарва оделен диск на medistation като чукна на него е само един 500ГБ дял ,ако го форматна има ли вероятност да стане нещо.......

    Днес звъннах в мултирам (от там е купен ) по повод update ,пратили запитване към verbatim, след което им звъннах и казаха че има проблем с производителя и няма update и ми прадложиха да го върна ..
    Вие какво ще предложите и в мултирам имали някакъв избор ,главно целта ми е да има LAN вризка с нета и компа ми....
    Когато излезе и аз се бях замислил да се здобия с "Medistation pro Verbatim........" . Моите критерии също бяха LAN за компа, по възможност WiFi. Но след дълго четене на ревюта и форуми се отказах. Нямаше как да плейва HD формат (*.mkv). Което означаваше , че ще го ползвам като обикновен плеар. А и малко трудно беше да го докарат до BG тогава.
    Затова се насочих към "WD TV HD Media Player" с "My Book World Edition". Е не е с WiFi , а с LAN. Комбинацията е доста добра.
    Ако в Мултирама могат да ти предложат нещо такова, ще останеш доволен. Също така доколкото ми е известно там предлагат и други HDD (...LaCie), доста положителни рецензии има.
    Успех!

  7. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2007
    Мнения
    77
    #6

    Re:Medistation pro Verbatim500GB..? моля за помощ!

    [quote=kall ]
    Когато излезе и аз се бях замислил да се здобия с "Medistation pro Verbatim........" . Моите критерии също бяха LAN за компа, по възможност WiFi. Но след дълго четене на ревюта и форуми се отказах. Нямаше как да плейва HD формат (*.mkv). Което означаваше , че ще го ползвам като обикновен плеар. А и малко трудно беше да го докарат до BG тогава.
    Затова се насочих към "WD TV HD Media Player" с "My Book World Edition". Е не е с WiFi , а с LAN. Комбинацията е доста добра.
    Ако в Мултирама могат да ти предложат нещо такова, ще останеш доволен. Също така доколкото ми е известно там предлагат и други HDD (...LaCie), доста положителни рецензии има.
    Цитат Първоначално публикувано от kall
    Когато излезе и аз се бях замислил да се здобия с "Medistation pro Verbatim........" . Моите критерии също бяха LAN за компа, по възможност WiFi. Но след дълго четене на ревюта и форуми се отказах. Нямаше как да плейва HD формат (*.mkv). Което означаваше , че ще го ползвам като обикновен плеар. А и малко трудно беше да го докарат до BG тогава.
    Затова се насочих към "WD TV HD Media Player" с "My Book World Edition". Е не е с WiFi , а с LAN. Комбинацията е доста добра.
    Ако в Мултирама могат да ти предложат нещо такова, ще останеш доволен. Също така доколкото ми е известно там предлагат и други HDD (...LaCie), доста положителни рецензии има.
    Успех!
    здравей,искам да питам за My Book World Edition найстина ли ограничение за някой формати и от къде успя да го купиш.защото аз го търсих по всички ПС магазини,без грам успех?

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Jun 2008
    Мнения
    188
    #7

    Re:Medistation pro Verbatim500GB..? моля за помощ!

    Прочети поста на "lazarus18" в темата "Нов мултимедиен плеър - Western Digital WD TV HD" .
    Няма проблем с форматите стига да не използваш софтуера на WD.
    За диска: потърси го в JAR има го и в мултирама. Ако искаш се обади и в "Солитрон", те са вносители и представят WD в БГ.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2007
    Мнения
    77
    #8

    Re:Medistation pro Verbatim500GB..? моля за помощ!

    благодаря за бързия отговор
    в мултирама питах няма ли,и незнаели дали въобще ще получават в JAR трябвало да се поръча предварително,а за Солитрон не знаех,ще проверя,благодаря отново

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. моля,за помощ
    От mishan във форум Други марки климатици
    Отговори: 9
    Последно: 01-12-16, 22:52
  2. Моля за помощ
    От sssaaa във форум Общ - хардуер
    Отговори: 1
    Последно: 24-05-08, 20:33
  3. Помощ моля :)
    От ggbg във форум Общ - софтуер
    Отговори: 6
    Последно: 20-09-05, 21:06
  4. моля за помощ
    От petcu5 във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 1
    Последно: 17-01-05, 23:34
  5. Моля за помощ !
    От Vova във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 8
    Последно: 27-10-03, 21:21

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе