Резултати от 1 до 3 от общо 3

Въпрос за домашно кино-ресивър и WD-TV

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2009
    Мнения
    17
    #1

    Въпрос за домашно кино-ресивър и WD-TV

    Та значи искам да си купя WD TV ,обаче искам да мога да гледам и чувам и филмите с DTS саунд и за целта ми трябва ресивър с оптичен вход и декодер-нещо евтинко
    не съм маниак на тема звук.Така до тук добре след многочасово обикаляне установих че за целта ми е пригодно само Daewoo HC-4130X домашно театро на скромната цена от 130 лева в техномаркет имащо оптичен и вход и изход,всичко останало е мноооого по скъпо.Та какъв е въпроса-на въпросното Деу няма лого на ДТС и в книжката му не пише нищо за ДТС звук или ДТС
    декодер ,пише за долби пролоджик и долби диджитал но не и за ДТС.Та същинския въпрос излиза ще може ли ако го свържа с WD TV това чудо да възпроизведе звук та ако ще и само стерео? е това е!
    ПС.Даже ако има някой мераклия Който да се навие с неговото WDTV да отидем на место ида пробваме ще бъде перфектната услуга -транспорта от мен!От София съм!
    Очаквам включване.

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    2,045
    #2

    Re:Въпрос за домашно кино-ресивър и WD-TV

    При филмите с ДТС няма да стане

  4. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    95
    #3

    Re:Въпрос за домашно кино-ресивър и WD-TV

    Цитат Първоначално публикувано от tomkat
    Та значи искам да си купя WD TV ,обаче искам да мога да гледам и чувам и филмите с DTS саунд и за целта ми трябва ресивър с оптичен вход и декодер-нещо евтинко
    не съм маниак на тема звук.Така до тук добре след многочасово обикаляне установих че за целта ми е пригодно само Daewoo HC-4130X домашно театро на скромната цена от 130 лева в техномаркет имащо оптичен и вход и изход,всичко останало е мноооого по скъпо.Та какъв е въпроса-на въпросното Деу няма лого на ДТС и в книжката му не пише нищо за ДТС звук или ДТС
    декодер ,пише за долби пролоджик и долби диджитал но не и за ДТС.Та същинския въпрос излиза ще може ли ако го свържа с WD TV това чудо да възпроизведе звук та ако ще и само стерео? е това е!
    ПС.Даже ако има някой мераклия Който да се навие с неговото WDTV да отидем на место ида пробваме ще бъде перфектната услуга -транспорта от мен!От София съм!
    Очаквам включване.
    Търси домашно кино с DTS декодер иначе няма да стане

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Въпрос относно ресивър за домашно кино
    От pci във форум Системи за домашно кино, плеъри и HTPC
    Отговори: 24
    Последно: 06-06-11, 12:10
  2. Купувам ресивър за домашно кино
    От dolnik във форум Купува
    Отговори: 0
    Последно: 06-02-11, 09:38
  3. Купувам ресивър за домашно кино
    От dolnik във форум Купува
    Отговори: 0
    Последно: 08-10-10, 16:45
  4. Избор на ресивър за домашно кино
    От memory_of_music във форум Аудиотехника
    Отговори: 12
    Последно: 15-05-10, 08:07
  5. Избор на ресивър за домашно кино за колони
    От pr0gressive.vibes във форум Аудиотехника
    Отговори: 4
    Последно: 04-03-10, 20:00

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе