Резултати от 1 до 11 от общо 11

Кой плеер да взема

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. abv
    abv е офлайн
    Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Мнения
    459
    #1

    Кой плеер да взема

    В другият раздел ми препоръчаха тези плеери за гледане на филми на LCD телевизора. Предимно гледам доста стари филми във формат avi, понякога DVD
    Тъй като нямам опит, а и трите ми харесват, моля помогнете ми в избора

    1. http://shop.topdigital.bg/index.php?...od=270&mod=764
    2. http://www.vali.bg/?action=products&...ts_details.php
    3. http://shop.topdigital.bg/index.php?...od=245&mod=628

    И трите са налични, даже вторият APACER AL460 0GB го има на промоция много изгодно:

    http://ftech-bg.com/product_info.php?products_id=3485

  2.  
     
  3. Moderator
    Тук е от
    Dec 2005
    Живее в
    София
    Мнения
    838
    #2

    Re:Кой плеер да взема

    От 3-те познавам само Хюндай 110, мога да кажа че това вече е един завършен продукт от страна на фирмуер и възможности. Но ако този Апачер наистина е 105 лева и си работи добре, вземи него.....

  4. abv
    abv е офлайн
    Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Мнения
    459
    #3

    Re:Кой плеер да взема

    Сега видях, че пак съм объркал. То си имало специална тема за избор на плеери, но не съм я видял.
    Все пак очаквам и тук мнения и препоръки, че наближава Коледа, а мисля да си направя подарък. Макар и по-евтин.

  5. Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    261
    #4

    Re:Кой плеер да взема

    От трите само Apacer има известен проблем със звука но само ако пускаш видео MKV с DTS audio (повечето са такива в тракерите) т.е с HD качество и си нямаш ресивер с HDMI ,не случайно е на такава промоция Плейваш avi-та но да знаеш апетита идва с яденето когато опиташ нещо по така и после се ядосваш че не си съобразил на момента Иначе Diva та е с нов по-бърз чип който плейва всичко което опиташ но пък няма мрежа която другите имат ако възнамеряваш да ползваш такава. A относно Хюндая той вече е изпитана марка има си всичко и са що годе доволни от него след като му обновят фирмуера с най новия.

  6. abv
    abv е офлайн
    Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Мнения
    459
    #5

    Re:Кой плеер да взема

    Очаква още мнения и съвети. Поне единият да отпадне, ако трябва за другите два ще хвърлям жребий. Просто нямам подготовка по въпроса, а и ако почна сега Коледа ще мине и замине.


  7. Moderator
    Тук е от
    Aug 2005
    Мнения
    1,180
    #6

    Re:Кой плеер да взема

    Най-добре изчакай да излязат плеъри с Realtek 1085 - и мрежа да има и всичко останало,после да не те е яд.

  8.  
     
  9. abv
    abv е офлайн
    Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Мнения
    459
    #7

    Re:Кой плеер да взема

    Колега сигурно си прав. Убеден съм, че си напълно прав. Обаче аз съм съвсем, ама съвсем обикновен потребител. Единственото, което ми е необходимо да си пусна с флашка, CD, DVD или какъвто и да е носител някой от любимите ми филми и да го гледам на телевизора със субтитри и с оригиналното качество на звук и картина. На мен даже не ми е ясно каква е тази мрежа с плеера. Не бих си позволил по никакъв начин да досаждам с ламерските си въпроси, но все пак това е форум и някой може да ми помогне с конкретен отговор. Предполагам, че отговора е доста труден тъй като при еднакви цени и качеството ще е идентично на трите плеера. А може би има четвърти?

  10. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #8

    Re:Кой плеер да взема

    Колега , винаги има четвърти , но на каква цена и дали се продава в БГ ? Това е HD плеър и се ползва от любителите на съдържание с висока резолюция и качествен многоканален звук , а това не са .avi или DVD , за тези формати има плеъри , но не се продават в БГ поради слабото търсене поред известни причини . Ако избираш от тези трите , Хюндая , е за предпочитане , това е лично мнение и не ангажирам никой с него !

  11. Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    261
    #9

    Re:Кой плеер да взема

    Цитат Първоначално публикувано от abv
    Обаче аз съм съвсем, ама съвсем обикновен потребител. Единственото, което ми е необходимо да си пусна с флашка, CD, DVD или какъвто и да е носител някой от любимите ми филми и да го гледам на телевизора със субтитри и с оригиналното качество на звук и картина.
    Щом нямаш изисквания а искаш нещо по-просто без HD ето това е за 59 левчета Мултимедиeн плеър DIVA MINI PLAYER-USB:
    http://www.technopolis.bg/b2c/catalo...8A%D1%80%D0%B8


    Тези за които споменаваш по-горе са HD плеъри и се целят във високи HD (даже Full HD) резолюции, не просто Xvid/DivX или DVD до 720/576, тях си ги нямат за нищо и ги плейват ама без никакъв проблем

  12. abv
    abv е офлайн
    Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Мнения
    459
    #10

    Re:Кой плеер да взема

    Вече съм решил да е HD-плеер, но кой да бъде. Моля дайте предложение за някой от трите посочени в първия пост.

  13. Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    914
    #11

    Re:Кой плеер да взема

    Имам преки впечатления от Апейсъра и Хюндая .Апейсър категорично не става за включване директно към ТВ поради това ,че няма даунмикс на ДТС ,Хюндай ще ти свърши работа .Ако не ти трябва мрежа вземи новата Дива-най-евтина е и чипа макар и олекотен е най нов.Може да се окаже предимство за бъдеща софтуерна подръжка.

  14.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. плеер FX-72 как се работи с него
    От kostadin11 във форум Mp3 плеъри, слушалки
    Отговори: 4
    Последно: 20-06-11, 18:59
  2. Плеер за дърпанена видео
    От GMIR във форум Общ - софтуер
    Отговори: 6
    Последно: 17-10-09, 02:09
  3. Проблем с мултимедиен плеер ...
    От npocmak във форум Системи за домашно кино, плеъри и HTPC
    Отговори: 6
    Последно: 04-02-09, 19:18
  4. Слушалки-тапи за МП3 плеер
    От KTT във форум Mp3 плеъри, слушалки
    Отговори: 2
    Последно: 04-10-06, 23:32
  5. ТЕСТ на dvd плеер NEO DVD-M51 DivX
    От azrado във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 3
    Последно: 18-01-06, 06:31

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе