Страница 1 от 3 123 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 43

ELITE DHT-790X update ?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. DEF
    DEF е офлайн
    Member
    Тук е от
    Nov 2004
    Мнения
    191
    #1

    ELITE DHT-790X update ?

    Здравейте някой пробвал ли е новият ъпдейт за ELITE DHT-790X поместен на страницата на ЕЛИТ ?
    Каква е процедурата по ъпдейта ?

  2.  
     
  3. DEF
    DEF е офлайн
    Member
    Тук е от
    Nov 2004
    Мнения
    191
    #2

    Re: ELITE DHT-790X update ?

    Значи ..преди малко ъпдейтнах системата и всичко се прецака......появи се новото лого и толкова ..пускам аудио диск и се чува само едно яко пращене и пукане.дисплея си показва разни символи .радиото не работи ..смотана работа.Някой да има идея какво да се направи?

  4. TODD_BG
    Guest
    #3

    Re: ELITE DHT-790X update ?

    Инструкцията за ъпдейтване е следната http://www.elite.bg/asp/DivXInstr1.htm ако не си го направил така може и от това да ти се е скапала системата.

  5. DEF
    DEF е офлайн
    Member
    Тук е от
    Nov 2004
    Мнения
    191
    #4

    Re: ELITE DHT-790X update ?

    Инструкцията за ъпдейта съм я спазил 100% но не е от това!!! Писах на ЕЛИТ и от там ми казаха ,че имало проблеми с този ъпдейт, изпратиха ми някакъв друг но и с него не успях да си върна стария. Добре че пазех последния ъпдейт от 11-12-2004 и с него се получи!!!
    За всички геройски изгорели с пребързаното качване на последния ъпдейт съм сложил в чекмеджето на elitedvd@abv.bg оригиналния и преименувания оригинален ъпдейт от 11-12-2004.
    Успех във връщането на стария фирмуей и се надявам до коледа да ни зарадват с работещ такъв с NERO DIGITAL и показване на таговете на mp3-те.

  6. Novice
    Тук е от
    Nov 2005
    Мнения
    6
    #5

    Re: ELITE DHT-790X update ?

    и аз се прецаках тоя шибан update ,едвам се оправих след това,тъи като след като се появи шума реших 4е сам объркал версията и сложих другия,резултата беше-никакъв звук което маи си е нормално щото тои е за de-процесора,записах DHT790X_25112004_outline на един диск(добре че си го пазя, от страницата на елит незнаино защо са махнали предишните update).Варвам диска и ункнаун диск -ужас.Добре че преди бях чел една тема за тоя проблем та се опраих някакси.Абе общо взето голяма изданка от страна на елит,сигурно сервизите ще се напалнят.

  7. Novice
    Тук е от
    Nov 2005
    Мнения
    6
    #6

    Re: ELITE DHT-790X update ?

    http://store2.data.bg/marrio/drivers/elite%20790x/ тука са всички update за дхт-790x от elite.bg

  8.  
     
  9. DEF
    DEF е офлайн
    Member
    Тук е от
    Nov 2004
    Мнения
    191
    #7

    Re: ELITE DHT-790X update ?

    Поздравления... :Super:добре , че си ги запазил старите ъпдейти защото на сайта на ЕЛИТ ги няма
    Сега не ни остава нищо друго освен да чакаме :-)

  10. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2004
    Мнения
    48
    #8

    Re: ELITE DHT-790X update ?

    И на мен ми се наложи да се появя отново тук!
    Пускам днес един филм и ... звука тръгва, филма - не! Стои си на екрана изгледа от списъка с файловете но без файловете и така... На същия диск има и друг филм - той си върви без проблем! Сега ... подробността е че невървящия е 3Gb XVid. Може ли проблема да е от големината на файла или плача за ъпдейт? М/у другото не съм го ъпдейтвал от миналата Нова Година когато го купих и имах одисея с ъпдейтването!!
    Кажете кой ъпдейт да опитам и ... стой ли още подробността за двете разновидности - с черен и с огледален панел!!! Навремето на сайта на Елит се появиха файлове за двете разновидности след кореспонденцията ми със екипа им по поддръжка...

  11. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2004
    Мнения
    48
    #9

    Re: ELITE DHT-790X update ?

    Определно не е от размера на файла! Опитах, резнах го с VirtualDub да стане 300МБ и пак същия рзултат! Никой ли няма да даде идея!

  12. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2005
    Живее в
    Пазарджик
    Мнения
    51
    #10

    Re: ELITE DHT-790X update ?

    Цитат Първоначално публикувано от Delta
    Определно не е от размера на файла! Опитах, резнах го с VirtualDub да стане 300МБ и пак същия рзултат! Никой ли няма да даде идея!
    Виж каква му е резолюцията на филма, ако е по-голяма от 720х576 е нормално да не изкара картина.

  13. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2004
    Мнения
    48
    #11

    Re: ELITE DHT-790X update ?

    Мдам ... изясни се проблема!
    1280х584 резолюция!
    Ще си го прекодирам...
    Както ида е омотах се на сайта на Елит... не ми е ясно кой упдейт в крайна сметка е за моята система! закупена е миналата Нова Година с огледален преден панел.... но я намерих като съкнах дясната картинка на саита им за новите модели и излязоха двята вариянта с черен и огледален панел.... и май са си старите ъпдейти... много неразбрано направено!!!

  14.  
     
  15. DEF
    DEF е офлайн
    Member
    Тук е от
    Nov 2004
    Мнения
    191
    #12

    Re: ELITE DHT-790X update ?

    Ейййй няма да се намери някой ентусиаст-разбирач да напасне новите ъпдейти с NERO DIGITAL* и за нашите модели.
    То се е видяло , че от ЕЛИТ скоро няма да се справят цитирам отговора им :"Здравейте,за съжаление ще ни е нужно значително повече време от предвиденото за да се окомплектова софтуер съвместим с всички партиди DHT-790X". Май не ни остава нищо друго освен да си продължим с чакането. И целият проблем е само в правилното функциониране на дисплея и звука който го нямаше.
    [size=9px][/size]

  16. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2004
    Мнения
    48
    #13

    Re: ELITE DHT-790X update ?

    А вие оправяте ли се на сайта на Елит??? Аз съм в пълен ТЪЧ! За произведени преди еди си коя да та виж тук... И си готов със забит плеър! Забелязах че като цъкнеш дясната КАРТИНКА за новопроизведените ..... те препраща на старат страница със снимки на двете разновидности с Черени Огледален преден панел и пак ъпдейти ... Върви разбери къде, кое, за кой ...!
    БОЗАААА!!!!

  17. DEF
    DEF е офлайн
    Member
    Тук е от
    Nov 2004
    Мнения
    191
    #14

    Re: ELITE DHT-790X update ?

    Ама хич даже не може човек да се оправи в ъпдейтите...слагаш нов от сайта им не тръгва въпреки че пише че е точно за твоя модел..после питаш къде ли не и ако имаш късмет си връщаш стария.Минал съм по този път вече 2 пъти.
    Не мога да разбера какво толкова е трудно да се оправи сега неработещия.Хората които го правят сигурно са на 30 мин. работен ден.Всеки само може да сметне от кога е последния ъпдейт /работещ/ и досега колко дни /работни / има * 8 часа. Хората в космоса отидоха и се върнаха а тук и крачка напред няма ..само една но тя пък куца.

  18. DEF
    DEF е офлайн
    Member
    Тук е от
    Nov 2004
    Мнения
    191
    #15

    Re: ELITE DHT-790X update ?

    Здравейте отново .
    Някой знае ли дали вече са отстранени бъговете от ъпдейта за най-първите плеяри ELITE DHT-790X/сивите с чения кант по средата/ , че вече ми омързна с експериментите :-(.Интересува ме NERO DIGITAL.Надявам се и от ELITE SUPPORT да четат този форум и да дадат разяснения.

    На моят ELITE DHT-790X излиза следната информация :
    VERSION 05.00.03.06
    SUB-VER 00.00.00.01
    8032 05.00.03.06
    SERVO 07.10.00.00
    RISC 05.00.03.06
    DSP 03.03.01.93
    REGION CODE 0

    Може ли някой да ми разгадае тази информация?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 3 123 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Въпрос за DVD Elite DHT-790X
    От Aldini във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 8
    Последно: 27-09-06, 10:08
  2. Elite DTH-790x проблем
    От underweaver във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 1
    Последно: 23-06-06, 11:13
  3. Проблем с Elite DHT 790x
    От WickedSick във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 2
    Последно: 12-02-05, 22:45
  4. DHT - 790X - Update -да ама не!:(
    От Delta във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 2
    Последно: 04-02-05, 20:48
  5. ELITE DHT-790X тунер аудио изход RCA
    От LZ5ZI във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 1
    Последно: 19-12-04, 17:22

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе