Резултати от 1 до 6 от общо 6

Проблем с домашно кино

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    88
    #1

    Проблем с домашно кино

    Здравейте!Братлета помагайте-ето тва дом.кино ми се прецака http://www.technomarket.bg/products/...msung-ht-ds420 ,искам да му ползвам колоните,но буфера му е пасивен и немога да го вържа кум никой ресивър или усилвател.Моля някакъв съвет какво мога да направя за да си ползвам колоните?А пък ако някой знае дали мога да си купя само това двд без колоните,или да го поръчам от някаде,моля да сподели.Мерси предварително.
    _________________________________________________[color=red]слети поредни публикации на: [time]1295635777[/time]_________________________________________________

    Забравил съм да му опиша проблема,извинявам се.Така значи един ден си го пускам и ми изписа на дисплея protection.включила му се е защитата,идея си нямам защо.И така 2-3 дена пускам-protection, и накрая изпука нещо и въощбе не тръгна.Наи добрия вариант до който го бяха докарали майсторите беше в това му положение на protection,kakto си беше преди..и дотам..

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    88
    #2

    Проблем с дом.кино

    Здравейте!Дайте някаква идея бе хора.Преди време писах ама нищо.Значи дом. ми кино се прецака,имам впредвит усилвателя,но ремонта му струва доста скъпо,а и повечето не се наемат да го правят,защото било рисково.Та на въпроса-мога ли да си взема някав ресивър втора ръка и някакво активно суббуферче да мога да си ползвам поне колоните да не стоят така.Казвам активен суббуфер,че тоя на киното ми е пасивен и няма как да го вържа към усилветал.Та някави предложения и препоръки?.Мерси предварително!

  4. Moderator
    Тук е от
    Aug 2005
    Мнения
    1,180
    #3

    Re:Проблем с домашно кино

    Някакъв бюджет?

  5. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    88
    #4

    Re:Проблем с домашно кино

    Цитат Първоначално публикувано от Vanquished
    Някакъв бюджет?
    Максимум 200 лв.Нямам някакви големи изисквания,втора ръка да са!

  6. Moderator
    Тук е от
    Aug 2005
    Мнения
    1,180
    #5

    Re:Проблем с домашно кино

    За 200 лв си вземи ново кино .

  7. Novice
    Тук е от
    Oct 2007
    Мнения
    7
    #6

    Re:Проблем с домашно кино

    Извинявам се, че пиша в тази тема, но за да не отварям друга
    Имам подобна система за домашно кино, точният модел е HT-DS400 а проблемът е във вентилаторчето което охлажда системата. Наложи се да го сменя, но това което взех е страшно шумно. Уж бях гледал характеристиките, но съм пропуснал, че фабричното е 0.14A а новото е 0.11А. Предполагам заради това се върти много бързо и шуми въпреки, че го дават да е тих вентилатор.
    http://www.dekada.com/catalog/fan-50...nt-p-1079.html
    Можете ли да ме насочите къде във Варна мога да си взема вентилатор който да сложа на домашното кино, като условието е да колкото се може по-безшумно. И какво трябва да наблюдавам когато избирам вентилатор за системката.
    Ако взема вентилатор, който е с 0.15А или 0.16А или повече, дали ще се върти по-бавно ? Въпроса може и да е глупав, но толкова ми разбира главата от електроника
    Благодаря предварително и весели празници

  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Поредния проблем с домашно кино
    От hype във форум Системи за домашно кино, плеъри и HTPC
    Отговори: 9
    Последно: 03-07-11, 21:00
  2. Проблем с домашно кино
    От qnkogundito във форум Системи за домашно кино, плеъри и HTPC
    Отговори: 0
    Последно: 17-10-10, 14:37
  3. Проблем със защитата на домашно кино Samsung
    От qnkogundito във форум Системи за домашно кино, плеъри и HTPC
    Отговори: 0
    Последно: 26-07-10, 18:09
  4. Проблем със звук от ТВ до домашно кино
    От wolff1 във форум Системи за домашно кино, плеъри и HTPC
    Отговори: 6
    Последно: 10-06-10, 23:06
  5. Проблем със система за домашно кино SAMSUNG HT-X20!!
    От vlaiko във форум Системи за домашно кино, плеъри и HTPC
    Отговори: 2
    Последно: 24-11-08, 08:29

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе