Резултати от 1 до 9 от общо 9

Избор на Домашно кино до 1000 лв.

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2010
    Мнения
    23
    #1

    Избор на Домашно кино до 1000 лв.

    Моля дайте съвет какво домашно кино да си взема. По принцип съм си харесал http://www.technomarket.bg/products/...23/lg-bh-7520t .

  2.  
     
  3. Novice
    Тук е от
    Nov 2011
    Мнения
    5
    #2

    Re:Избор на Домашно кино до 1000 лв.

    Взех си домашното кино и мога да кажа, че е нещо изключително. Максимум до половината усилен може да се слуша в стая 35кв. Звука за мен е много чист и хубав. Препоръчвам го на всеки.

  4. Infraction Users
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    2,116
    #3

    Отговор: Избор на Домашно кино до 1000 лв.

    Колега, би ли споделил какъв модел си взел?

    Странно защо аз не намирам за уникално моето HX806PE.

    Благодаря!

  5. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2012
    Мнения
    51
    #4

    Отговор: Избор на Домашно кино до 1000 лв.

    Уникално е озвучаването от дървени колони. Пластмасата може да излъже само този, който не разбира от звук. То не, че аз разбирам ама дори и ненабито ухо, като моето може да усети, кое е хубаво и кое е лошо.
    LG-то което е посочил автора на темата не съм го слушал, но съм почти сигурен, че тия 1000 лева отиват за дизайн а не за качество на звука.
    Аз бих си купил нещо такова JAMO S-606 HCS 3 DARK APPLE :: Тонколони :: Тонколони :: Аудио системи :: ТВ & Аудио :: Technomarket Bulgaria недостатъка е, че към тези колони човек трябва да се бръкне и с едни 500-600 лева за ресивър

  6. Member
    Тук е от
    May 2010
    Мнения
    203
    #5

    Отговор: Избор на Домашно кино до 1000 лв.

    Аз за около 1000лв. си взех Yamaha rx-v373 за 450лв. някаде. Гледам, че е изчезнал от ценовите листи. Към него Jamo S-426HCS 3 Black Ash + Jamo Sub-210. Комплекта замени точно система подобна на това LG в първия пост, просто доста по стар модел. Звука няма нищо общо, особенно в баса, разликата е огромна.

  7. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,827
    #6

    Отговор: Избор на Домашно кино до 1000 лв.

    Да се дадат повече от 400-500 лв. за подобни пластмасови играчки е необосновано. Няма лошо някой да не иска да трупа камари техника и тежки колони, но поне да си спести парите. Разлика в звука между такава система за 500 и за 1000 лв. няма.

  8.  
     
  9. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #7

    Отговор: Избор на Домашно кино до 1000 лв.

    Това Jamo е пълно тенеке , но ако досега сте слушали компютърни колонки наистина може да ви се стори "уникално"

  10. Junior Member
    Тук е от
    May 2012
    Мнения
    13
    #8

    Re: Избор на Домашно кино до 1000 лв.

    Lazarus18- сподели мнението си моля те- какво би било разумно да се купи за ~ 1000лв- ясно е, че пластмасовите тенекета не стават, Jamo-то не е лош вариант, въпреки, че не се класира дори за нисък клас hi-fi, logitech z906 може би (въпреки, че е са компютърни колонки)...?

  11. Member Аватара на vencifcl
    Тук е от
    Sep 2010
    Мнения
    868
    #9

    Отговор: Избор на Домашно кино до 1000 лв.

    Ако нямаш предразсъдъци за тези пари можеш да си събереш една много готина система но втора употреба. Аз лично скоро минах по този път и да ти кажа за 500лв. си събрах система на която реална и цена е поне по 3-4 а и на всичкото отгоре няма как да се купи от магазините за ширпотреба. Само да уточня че става дума само за ресивъра и колоните.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Избор на домашно кино.
    От mate545 във форум Аудиотехника
    Отговори: 1
    Последно: 26-10-11, 20:16
  2. Помощ за избор на домашно кино
    От koziak във форум Системи за домашно кино, плеъри и HTPC
    Отговори: 3
    Последно: 21-12-10, 20:48
  3. Избор на проектор за домашно кино
    От sawaster във форум Проектори и екрани
    Отговори: 4
    Последно: 12-12-10, 11:12
  4. Помощ при избор на Домашно кино !
    От jovanoty във форум Аудиотехника
    Отговори: 143
    Последно: 02-09-10, 04:04
  5. Помощ: Избор на домашно кино
    От lestat_vamp във форум Аудиотехника
    Отговори: 12
    Последно: 14-01-10, 18:35

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе