Резултати от 1 до 2 от общо 2

Избор но ресивър задомашно кино

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2013
    Мнения
    37
    #1

    Избор но ресивър задомашно кино

    Здравейте, колеги пред сериозна дилема съм за избор между два модела ресивъра- Onkyo TX-NR626 3D AVN Receiver 7.2 и Denon AVR-X2000.На мен лично без да агажирам никои с мнението си ми се струва по фукционален- Onkyo TX-NR626 3D AVN.Малко по мощен /с 10W/ на канал, но това не е болка за умиране и не накланя везните към него,но наличието на WiFi и Bluetooth и изход за втори събуфер ме накланят точно към него.Хора които се занимават с музика професионално ми казват, че Denon AVR-X2000 е с по детаилен, изискан и жив звук. Идва въпроса къде е истината и наистина ли може ли да се каже, че единия е по добър от другия въпреки, че са в един ценови клас.Ще се радвам, ако в дискусията вземат участие и хора с преки впечатления от горе соменатите продукти.

  2.  
     
  3. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,827
    #2

    Отговор: Избор но ресивър задомашно кино

    Здравей,
    традиционно Онкио пускат моделите с много допълнителни екстри. Прецени какво и дали ще ти потрябва от тях.
    Важно е и с какви колони ще го ползваш.
    Иначе който и от моделите в този клас да избереш - Onkyo NR626, Denon X2000 или Yamaha V675 - ще си доволен като звук. Разлики във звученето има, но чисто е субективно и не толкова важно за гледане на филми.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Продавам 7.1 ресивър за дом.кино
    От shanko във форум Приключили продажби
    Отговори: 2
    Последно: 20-06-15, 21:41
  2. Ресивър за кино
    От shanko във форум Приключили продажби
    Отговори: 1
    Последно: 01-01-15, 19:32
  3. Купувам ресивър за домашно кино
    От dolnik във форум Купува
    Отговори: 0
    Последно: 08-10-10, 16:45
  4. Избор на ресивър за домашно кино
    От memory_of_music във форум Аудиотехника
    Отговори: 12
    Последно: 15-05-10, 08:07
  5. Избор на ресивър за домашно кино за колони
    От pr0gressive.vibes във форум Аудиотехника
    Отговори: 4
    Последно: 04-03-10, 20:00

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе