Резултати от 1 до 1 от общо 1

Проблем с 3D ISO филми или настройки на PowerDVD 17

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2017
    Живее в
    Казанлък
    Мнения
    88
    #1

    Проблем с 3D ISO филми или настройки на PowerDVD 17

    Здравейте. Моля който има такава програма да помогне направо чрез TeamViewer 12. Ако проблема е в нея де според Вас. С напътствия няма да се оправя. Английски не разбирам. Всички пишат из форуми че 3д ISO файловете са най качествени. Е аз гледах King.Arthur.Legend.of.the.Sword.2017.1080p.3D.BluRay.AVC.DTS-HD.MA.5.1-FGT 38GB който ми бе препоръчан като оригинален, а и други оригинални два и

    King.Arthur.Legend.of.the.Sword.2017.1080p.3D.BluRay.Half-OU.x264.TrueHD.7.1.Atmos-IrD17 GB на тъмно. Разлика не видях. И как от един метър на 50 инчов екран не изскочи нещо бре от тези филми. Субтитрите се съединяваха и продължават така и досега когато си поискат били динамични или статични. Картината почти не се забелязва размазването от съединяването и, ако това е от значение при ISO. Спокойно може да се гледа и без очилата. Но при други филми определено е . Даже си викам. Оле това ще мога ли да гледам?Тази супер програма ми изкарва ето този прозорец с този надпис всеки път. Е като поставя отметка няма де. Но какво иска да ми каже нямам представа. По-точно какво трябва да направя не ми е ясно изобщо. Как и къде да барна. Ако, тук да е проблема.Пробвах ей тъй на късмет, но я обърках и заблокира така че изключих лапа от копчето му. После я преинсталирах. Но и сега пак блокирва де, без да съм я ровичкал. Та не знам. Лапа ми е ASPIRE E-15 с две видео карти. Но може и да се лъжа по големите хвалби и да очаквам прекалено много от 3д ISO филмите и всичко пък да си е нормално.
    Прикачени изображения Прикачени изображения
    Този пост е редактиран от skaiuokar; 25-10-17 в 13:55.

  2.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Проблем със CyberLink PowerDVD 12 при възпроизвеждане на 3D Blu-ray
    От Йори във форум HTPC - мултимедийни компютри
    Отговори: 5
    Последно: 09-12-17, 19:06
  2. Cyberlink.PowerDVD - проблем
    От tankia във форум Общ - софтуер
    Отговори: 6
    Последно: 08-12-08, 16:47
  3. Проблем със звука на PowerDVD
    От Tyna във форум Общ - софтуер
    Отговори: 2
    Последно: 02-01-07, 01:38
  4. Звук за PowerDVD
    От Trachisan във форум Общ - софтуер
    Отговори: 6
    Последно: 14-01-05, 09:09
  5. PowerDVD 6.0.
    От Sad Reader във форум Общ - софтуер
    Отговори: 10
    Последно: 12-11-04, 08:16

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе