Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 21 от общо 21

Малко по добър звук за Samsung QE82Q60R

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2019
    Мнения
    13
    #16

    Отговор: Малко по добър звук за Samsung QE82Q60R

    Ако бяха белите на тази цена, вече щях вече да търся ресивър, без да съм ги показал на жената :D .
    https://www.amazon.de/gp/product/B07...KR8XB7XF&psc=1
    Предполагам вече за ресивъри и колони има доста писано във форума, но все пак какво би било подходящо да вържа две такива.

    Ходихме да гледаме саундбарите на живо с жена ми и реално харесахме q60r i q70r. На мен лично ми хареса q80-kata, но няма да се събере между краката на телевизора. На звук, де да знам, еднакви ми се сториха, не успях да намеря разлика. Ама то в шумен магазин няма и как.

  2.  
     
  3. tek
    tek е офлайн
    Member Аватара на tek
    Тук е от
    Jan 2019
    Живее в
    Пазарджик
    Мнения
    996
    #17

    Отговор: Малко по добър звук за Samsung QE82Q60R

    Белия цвят при аудио техниката обикновено (но не винаги) върви нагоре в цената. В сайта на Техномаркет можеш да разгледаш и другите Jamo модели /цветове.
    До колкото знам само там ги има за BG.
    Относно и цвета и как изглеждат е далеч от най важното в една аудио система. На първо място е как звучат!
    Трябвало да ти пуснат и едни тонколони + усилвател . Ако е възможно за да направиш разликата, макар и в шумния магазин/хангар.
    Ако искаш бели, но и цената е друга и моделите макар и входно ниво са клас над джамото:
    Q Acoustics Q3050i

    Или малките им братя:
    https://www.topaudiovideo.bg/1006-q-acoustics-q3030i
    И най-големите букшелфи от Bronze серията (таз годишен модел, при който мненията не са еднозначни):
    Букшелф тонколони Monitor Audio Bronze 100
    Но, и двата модела си искат активен субуфер при теб.

  4. Member
    Тук е от
    Jun 2010
    Мнения
    652
    #18

    Отговор: Малко по добър звук за Samsung QE82Q60R

    Ето още един вариант за бели тонколони.

    https://www.technopolis.bg/bg/HI-FI-...-ChIFT/p/58456
    https://www.emag.bg/tonkolona-jbl-ar.../pd/DQ4HPJBBM/

    Можеш да си намериш един хубав усилвател втора ръка за към 300лв. Може да си намериш и нещо, което да изглежда по-ретро. Така ще можеш да си го изложиш на лавичката/етажерката като аксесоар и част от интериора.

    Друг вариант е по-малкият модел на JBL в бяло. Arena 170.

    Виждам, че в момента черният се предлага в еМАГ, с допълнителни 13% отстъпка.
    https://www.emag.bg/tonkolona-jbl-ar...-arena-170-blk
    Ако ги вземеш до утре в 14:00, цената за 2 ти идва на 857лв. Има и 1бр разопакована, та може да ти легне и още по-евтино, ако не ти е проблем това.
    Винаги можеш да ги върнеш до 30 дни ако не ти допаднат по каквато и да е причина.
    По принцип слушане на тонколоните вкъщи е най-добрият вариант, но специализираните фирми в БГ не го предлагат.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2019
    Мнения
    13
    #19

    Отговор: Малко по добър звук за Samsung QE82Q60R

    Ами поръках q60-ката. Ако не ми допадне като дойдe, ще я върна и ще продължа с колони. Жената я хареса доста, а тя е по-големия ценител на звука.
    Ще дам отзиви като дойде дали ми е ок.
    Ако не, явно ще трябва да увелича бюджета.
    С колоните много нагоре почна да идва и го оставих за втори вариант, въпреки че се зарибих. Реално харесах един ресивър за 700лв + колоните поне още 600 и парите са повече от двойно.
    Втора ръка ресивър не ми се ще и не ми харесват достатъчно, за да ги сложа на средата на хола (не могат да се скрият в шкаф/рафт.)

  6. Member
    Тук е от
    Jun 2010
    Мнения
    652
    #20

    Отговор: Малко по добър звук за Samsung QE82Q60R

    Аз говорех по-скоро за стерео усилвател, а не ресивер.
    Нещо такова с ретро визия.



    Дано ти допадне саундбара. Ако не ти допадне се връщаш тук и продължаваме с търсенето.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2019
    Мнения
    13
    #21

    Отговор: Малко по добър звук за Samsung QE82Q60R

    Здравейте. Вече седмица със саундбара. Реално нищо особено. Но звука от телевизора е многократно по-добър. Суббуфера го сложих зад дивана, но пък се чува доста добре, не очаквах че няма да намеря разлика къде е физически. Много удобно че е безжичен. Та засега остава така. Благодаря на всички за помощта.

  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. Как се вади звук от Samsung smart tv през Samsung home cinema 7.1 през HDMA.
    От Тодор Джондров във форум Аудиотехника
    Отговори: 19
    Последно: 13-04-19, 00:10
  2. Кой е по-добър Samsung QE49Q7F или Sony KD-49XE9005
    От freedom във форум Телевизори
    Отговори: 7
    Последно: 30-11-17, 12:53
  3. Препоръка относно система за по добър звук на Philips 37 PFL 5405
    От LEGAL във форум Системи за домашно кино, плеъри и HTPC
    Отговори: 2
    Последно: 15-02-15, 10:16
  4. Отговори: 15
    Последно: 23-01-13, 13:02
  5. Избор на Dvd player с добър stereo звук
    От slowset във форум Аудиотехника
    Отговори: 11
    Последно: 26-11-09, 18:30

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе