Резултати от 1 до 7 от общо 7

ICQ за Siemens S65

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2003
    Мнения
    35
    #1

    ICQ за Siemens S65

    Ползва ли някой ICQ през мобилният си апарат и дали може да се качи на Siemens S65 такава програмка.Разгледах MobiICQ но не знам как да го подкарам да работи ето едно адресче от което си салих тази програма http://www.tuttogratis.it/go/softwar..._gratis/56671/

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    138
    #2

    ICQ за Siemens S65

    Може би най-доброто в тази сфера:

    JIMM

  4. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2003
    Мнения
    35
    #3

    ICQ за Siemens S65

    Нещо не мога да се справя с тази програмка . Качих си я на апарата отварям пиша номера и паролата за ICQ и Error : Requested TCP connection cannot made (#121.0) Възможно е да бъркам някъде,как да го оправя

  5. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    138
    #4

    ICQ за Siemens S65

    Проблема определено не е в програмата, защото съм я пробвал и работи прекрасно на х65 серията на Siemens. Виж си настройките за GPRS връзка. Упътването на телефона би трябвало да ти даде нужните насоки, а самите настройки ще намериш на сайта на мобилния си оператор или ще ти ги кажат на телефона за обслужване на абонати.



    П.С. С коя версия на фърмуеъра на телефона си? Проверява се като набереш на клавиатурата *#06# и после левия софтуерен бутон.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2003
    Мнения
    35
    #5

    ICQ за Siemens S65

    Значи GPRS връзката ми работи ,влизам си в и-нет с апарата.Трябва ли допълнителни настройки да се направяят за да работи тази програмка.А иначе SW-Version - 25 мисля,че е последната и FFS-Version:S65_2_xx-FFS-LG04_11_0220

  7. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    138
    #6

    ICQ за Siemens S65

    Настройките за WAP и за Java приложения са различни. За това WAP-a ти работи а JIMM не. Прегледай все пак ръководството на телефона, там трябва да ги пише тези неща, за какво е иначе. Имената на менютата не ги знам наизуст, защото нямам такъв телефон, но наскоро си поиграх с такъв (трябваше да го разкодирам). Въобще схемата от менюта при X65 серията е почти една и съща. Иначе е добре, че си с последната официална версия на софтуера (има и по-нови, но не и официално).

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2003
    Мнения
    35
    #7

    ICQ за Siemens S65

    Гледах рових и нищо не намерих ,не ми дава от никъде да правя настройки на JAVA само за WAP .

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Siemens C-72 и CF-62
    От Daskala във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 7
    Последно: 21-05-06, 14:37
  2. SIEMENS help
    От CCCP_FAN във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 13
    Последно: 28-05-04, 01:57
  3. siemens c62
    От ilhanbg във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 2
    Последно: 08-01-04, 19:12
  4. Има ли ICQ за Siemens
    От neron_ във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 4
    Последно: 03-12-03, 14:30
  5. Siemens M50
    От toofy във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 4
    Последно: 10-07-03, 18:28

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе