Резултати от 1 до 3 от общо 3

Относно една информация на Барев за CX65

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2004
    Мнения
    10
    #1

    Относно една информация на Барев за CX65

    Телефонът разполага с голям обем памет (11 МБ), качествена VGA камера + възможност за заснемане на видео клипове. Относно камерата, ще отбележа , че мога да предоставя снимки, правени с последна версия на софтуера на телефона, които са с отлично качество (за VGA), освен това видео клиповете са ограничени до 30 сек. (актуализация) 1 мин. (за сега с текущия софтуер) и са със сравнително добро качество (15 кад/с).

    7. Относно забавленията телефонът е оборудван отлично с MIDP 2.0 подръжка, отлична полифония от 40 гласа + поддръжка на WAV. Java приложенията вече се зареждат достатъчно бързо (основен проблем при х55 серията), като единственият минус е липсата на 3D класовете, които са запазени само за S65 (неприятен търговски трик . Т.е. няма да можете да играете на 3D игри като Siemens 3D Rally, освен ако не си купите точно S65, което е глупаво, тъй като въпросният телефон е бизнес класа). (актуализация) сега вече и CX/M65 разполагат с поддръжка на 3Д игри.



    Имам само няколко въпроса. Телефонте с 25та софт. версия, но клиповете все още са ограни4ени до 30 сек. и са около 5 кад/секунда.

    ЗАЩО??[]

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    2,045
    #2

    Относно една информация на Барев за CX65

    Влез или в настройките на "камерата" или в тези на MMS-ите. Трябва да се махне ограничението.

  4. Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    142
    #3

    Относно една информация на Барев за CX65

    Имам същия телефон , но не съм актуализирал нищо !

    Винаги ме забива , когато съм в браузъра ???

    Даже мисля да го сменям , а ми харесва !

    Телефона е от първите които внесоха в страната или поне така мисля . :-)

    Да ми обясните , как става актуализацията и от къде се дърпа софтуера ?

    10х .

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 0
    Последно: 08-05-12, 10:57
  2. Отговори: 5
    Последно: 22-06-07, 23:53
  3. CX65 - Проблем
    От The Stone във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 8
    Последно: 25-01-05, 10:04
  4. Информация за една страница
    От Sunny във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 1
    Последно: 22-10-03, 22:25

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе