Резултати от 1 до 9 от общо 9

CX65 - Проблем

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2004
    Мнения
    10
    #1

    CX65 - Проблем

    Наскоро си купих CX65, ъпгрейдвах му софтуера до 25-та версия (преди беше с 12-та). Страшно ме издразни факта, че няма българско меню и звукът загуби високите си честоти. Ако някой може да предложи работещ линк за изтегляне на 12-тата софуерна версия.

    PS: Ако може също така някой да напише и откъде мога да си намеря USB Driver-и за съшия телефон. Имам кабел (на него пише само R8), който компютъра открива, но му трябват драйвери. Ако някой драсне нещо, МЕРСИ.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    240
    #2

    CX65 - Проблем

    Dai si maila da ti pratia Drv.

  4. Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    396
    #3

    CX65 - Проблем

    http://eh.student.utwente.nl/~landy/CX65/



    username: mobile

    password: elibom

  5. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    138
    #4

    CX65 - Проблем

    Драйверът е тук. Ако беше потърсил във форума щеше да го намериш. Последната официална версия от Зименс е 25. Това е линк към потребителския ъпдейт до 25 версия от сайта на зименс с български език. Ако наистина държиш да се върнеш на 12 версия, което наистина не ти препоръчвам ще ти трябва сервизен (SWUP) ъпдейт до 12 версия. Такъв ще намериш тук. Руският вариaнт е, но след като си върнал 12 версия по този начин ще може да си инсталираш и потребителския ъпдeйт на 12 версия с български език от официалния сайт на зименс тук. Ако имаш други въпроси с радост ще ти помогна.

  6. Fg
    Fg е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Jan 2004
    Мнения
    57
    #5

    CX65 - Проблем

    Здравейте, прочетох топика и пробвах да ъпдейтна и моя СХ65 до версия 25, но не успях, защото ползвам USB кабел (( Софтуера, който изтеглих от линка на Барев има само СОМ1 и СОМ2. Ако имате идея, моля споделете я )

    ... и все пак да ви кажа за проблема, поради който се разрових из форума Може ли някой да ми каже как да гледам клипчетата, който съм направил с телефона ми, тъй като са 3gp формат и нито един плеър не ги отваря :/ ((

    Благодаря ви предварително

  7. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    17
    #6

    CX65 - Проблем

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Здравейте, прочетох топика и пробвах да ъпдейтна и моя СХ65 до версия 25, но не успях, защото ползвам USB кабел (( Софтуера, който изтеглих от линка на Барев има само СОМ1 и СОМ2. Ако имате идея, моля споделете я )

    ... и все пак да ви кажа за проблема, поради който се разрових из форума Може ли някой да ми каже как да гледам клипчетата, който съм направил с телефона ми, тъй като са 3gp формат и нито един плеър не ги отваря :/ ((

    Благодаря ви предварително



    <div align="right">Originally posted by Fg*-*04/01/2005*:* 21:43:19</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    С USB кабел не става, трябва да си купиш със сериен порт. А клипчетата можеш да си ги гледаш с QuickTime Player.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2004
    Мнения
    10
    #7

    CX65 - Проблем

    МЕРСИ МНОГО!!!

  10. Member
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    240
    #8

    CX65 - Проблем

    Напротив, става и с USB, но му трябва малка преработка

  11. Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    142
    #9

    CX65 - Проблем

    Всичко , което сте написали е много хубаво , но да приемем , че съм пълен ****** и схващам многооо бавно . [V]

    и успея да свържа само кабела .

    После какво ? Малко по - подробно може ли ?

    На XP съм . Драйвер ще ми трябва ли ?

    Благодаря предварително !!!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Проблем с БГ меню след обновяване на софта на CX65
    От Борислав Борисов във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 2
    Последно: 14-06-05, 04:21
  2. Сименс CX65 + инфраред ?
    От g_ishkitiev във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 1
    Последно: 09-06-05, 19:57
  3. Относно една информация на Барев за CX65
    От The Stone във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 2
    Последно: 25-01-05, 09:56
  4. Мнение за Siemens CX65
    От dfastver във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 14
    Последно: 15-01-05, 01:03
  5. Въпрос за IrDA на Siemens CX65.
    От Sad Reader във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 3
    Последно: 08-10-04, 21:19

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе