Резултати от 1 до 13 от общо 13

Motorola V3 . Впечатления и мнения ???

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    142
    #1

    Motorola V3 . Впечатления и мнения ???

    Ако някой вече е имал възможноста да поработи с този телефон , ще му бъда благодарен ако сподели наблюденията си ?

    Заслужава ли си парите ?

    и т.н.

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    2,045
    #2

    Motorola V3 . Впечатления и мнения ???

    Aко имаш много пари за телефон без възможности (много функции) определено този е най-добрия ! Най-красивия според мен телефон ... много fashion, каквато е и идеята му. Ако бях милионер щях да имам такъв в колекцията[^]

  4. Novice
    Тук е от
    Jun 2003
    Мнения
    9
    #3

    Re: Motorola V3 . Впечатления и мнения ???

    Az nesum milioner,kupih go,mnogo dobur dizain,lek,tunuk... kvo mu trqbva na choveka))),samo sega imam problem.... kak da go razkodiram????? nqkak vi idei Pls. S ужайение Змаъ

  5. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    2,045
    #4

    Re: Motorola V3 . Впечатления и мнения ???

    Ами той вече е на доста сносна цена Не че и преди е бил "адски скъп", но сравнително за функциите му.

    Сам няма да можеш да го разкодираш .... сервиз

  6. Member
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    622
    #5

    Re: Motorola V3 . Впечатления и мнения ???

    Ползвам такъв от близо 9 месеца , приятен , лек удобен телефон , камерата не струва пет пари но аз съм си купил такава ако искам да правя снимки. Има сравнително добър обхват качеството на звука е добро , батерията издържа около 3-4 дни (аз говоря МНОГО) с две думи приятен телефон , сега не знам каква му е цената но почти не виждам конкуренция като дизайн.

  7. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    1,019
    #6

    Re: Motorola V3 . Впечатления и мнения ???

    Тука цената му е повече от тази за която си го взел ти преди 9 месеца. Твойто мнение не важи

  8.  
     
  9. Novice
    Тук е от
    Jun 2003
    Мнения
    9
    #7

    Re: Motorola V3 . Впечатления и мнения ???

    Zdraveite,Vsichki
    1 . Izvinqvam se che pisha na latinica ,nqbqh mnogo dobur po Bulgarski ezik,a i dosta vreme nesum po Bg(koeto neme izvinqva),zatova prostete
    2.CrossBlade : kazvash nemoje? , ako imam Usb cabel?,verno chetoh che sus Data cable na Com2 bi trqbvalo da satane(pone taka obestavat ot forumite)) ), a az namam Data com cable,bili mi poqsnil zasto nemoje sus USB cable PLS
    3.Obqsnete mi i drugo nesto:zasto obestavat che po IMEI ,mogat da mi osvobodqt Tel-a???? tova IMEI, ne eli mejdunaroden nomer na Tel-a,i kade (podqvolite) v tia 15 cifri e koda na operatora???, bilo to nqkoi operator ot Bg,Ing... или която и да е била друга страна.
    С уважение Змеи

  10. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #8

    Re: Motorola V3 . Впечатления и мнения ???

    @zmay,
    IMEI (International Mobile Equipment Identity) ...
    Потърси във форума - има доста изписано за това какво представлява този код, включително и как се образува и какво означават отделните цифри.
    PS И съдейки по края на поста ти нямаш проблеми с кирилицата - ползвай я, не вреди.

  11. Novice
    Тук е от
    Jun 2003
    Мнения
    9
    #9

    Re: Motorola V3 . Впечатления и мнения ???

    zdravei, Lupus
    Bili mi dal konkreten linck ,zastoto v tursachkata na Stecom za IMEI,verno dosta nesta izlizat,no, ne mi pomagat da razbera Sto e to Imei.
    S uvajenie Zmay

  12. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #10

    Re: Motorola V3 . Впечатления и мнения ???

    Прочети в тази тема: http://forum.setcom.bg/index.php/top...html#msg107327
    първия пост на Malone.

  13. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2005
    Мнения
    70
    #11

    Re: Motorola V3 . Впечатления и мнения ???

    Аз също съм харесал V3 black. Но се заглеждам и по MPX220. Става въпрос за служебен телефон. Първия го видях на живо, но втория още не съм и го няма в нашия град. Зная, че са съвсем различни телефони?! Но ще е един от двата. Та ако някой има наблюдения и може да ми ги сравни- говоря само за чисто телефонната част. Във втория ме привлича всичко- и възможности и батерия, но като не съм го виждал? Аз говоря доста, а и ми трябва добър обхват! Ако някой има наблюдения, моля да подскаже!!

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Sep 2004
    Мнения
    163
    #12

    Re: Motorola V3 . Впечатления и мнения ???

    Батерията на V3 издържа 1 ден ако говориш повече от 1-2 часа. Аз съм го ползвал 2м. и го зареждах всяка вечер.
    Когато ти звъни телефона го отвориш, обаждането не се приема автоматично а продължава да звъни още 1 може и 2 сек. понякога ми е звънял и в ухото
    За 220-ката нямам мнение.

  16. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2005
    Мнения
    70
    #13

    Re: Motorola V3 . Впечатления и мнения ???

    Цитат Първоначално публикувано от alexb
    Батерията на V3 издържа 1 ден ако говориш повече от 1-2 часа. Аз съм го ползвал 2м. и го зареждах всяка вечер.
    Когато ти звъни телефона го отвориш, обаждането не се приема автоматично а продължава да звъни още 1 може и 2 сек. понякога ми е звънял и в ухото*
    За 220-ката нямам мнение.
    Благодаря, това бе ценна информация за мен! А нещо друго лошо? Обхватът му как е?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Климатик GREE GWH 12 KF - мнения и впечатления
    От BOSHIRO във форум Климатици Hisense, Gree, Chofu, Bard
    Отговори: 5
    Последно: 30-01-15, 22:05
  2. ВПЕЧАТЛЕНИЯ И МНЕНИЯ ЗА HITACHI RAK35PPA/RAC35WPA ?
    От pironkov1 във форум Климатици Hitachi
    Отговори: 4
    Последно: 29-10-14, 14:22
  3. PANASONIC CS/CU-RE12JKX-1 първи впечатления, мнения
    От Tyordanov във форум Климатици Panasonic, National
    Отговори: 53
    Последно: 07-02-12, 14:36
  4. Motorola V525 - някакви мнения?
    От Kayso във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 1
    Последно: 06-04-04, 00:25
  5. EPOX KT400 мнения и впечатления
    От lightmaster във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 12
    Последно: 23-11-02, 03:19

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе