Резултати от 1 до 6 от общо 6

аларма за кола комбинирана с изпращане на SMS

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    78
    #1

    аларма за кола комбинирана с изпращане на SMS

    Здравейте,интересува ме може ли да се направи такова нещо? Искам когато алармата на колата ми се задейства, "устройство" да ми изпраща SMS или да ми звъни на мобилния.Дочух, че има такова нещо, но нищо конкретно.Ако някой има опит моля да сподели.

  2.  
     
  3. Gadget
    Guest
    #2

    аларма за кола комбинирана с изпращане на SMS

    Имаше нещо такова, ама забравих фирмата... обърни се към Lupus. Мисля, че ще ти свърши работа

  4. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    2,042
    #3

    аларма за кола комбинирана с изпращане на SMS

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Здравейте,интересува ме може ли да се направи такова нещо? Искам когато алармата на колата ми се задейства, "устройство" да ми изпраща SMS или да ми звъни на мобилния.Дочух, че има такова нещо, но нищо конкретно.Ако някой има опит моля да сподели.



    <div align="right">Originally posted by blaster*-*09/03/2005*:* 14:12:25</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    Здравей .Погледни тук:

    http://vwclub-bg.org/forum/viewtopic...0a3b56518ebb81

    Имаше и още нещо но нямам време.Извинявай но ще ставам утре в 3 часа -ще пътувам за Пловдив.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    78
    #4

    аларма за кола комбинирана с изпращане на SMS



    10x Kris11 дано скоро темата се раздвижи в този форум, който си ми написал, че като гледам в последно време празни приказки говорят[:D]

  6. Senior Member Аватара на glarus
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    1,846
    #5

    аларма за кола комбинирана с изпращане на SMS

    и аз съм заинтересован от това нещо но не колата да изпраща сигнал а дадено устойство като спре

  7. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #6

    аларма за кола комбинирана с изпращане на SMS

    www.tscommunication.com

    Модула за известяване и управление работи еднакво добре както със стационарна, така и с автомобилна аларма.

  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. GSM към домашна аларма?
    От lasho във форум Електро, ВиК инсталации
    Отговори: 28
    Последно: 20-05-15, 11:57
  2. Отговори: 2
    Последно: 05-08-13, 21:03
  3. Комбинирана Печка Gorenje K 272 W
    От NightWalkeR във форум Продава
    Отговори: 1
    Последно: 05-10-12, 18:50
  4. Авто аларма TOP GUN
    От DoRa във форум Друга битова техника
    Отговори: 1
    Последно: 06-10-07, 21:32
  5. Часовник с аларма за ХР...
    От LordOfEvil във форум Windows
    Отговори: 8
    Последно: 09-12-01, 17:02

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе