Резултати от 1 до 3 от общо 3

Nokia 6600

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2004
    Мнения
    76
    #1

    Nokia 6600

    Здравейте



    Имам Nokia 6600, само че в момента не възпроизвежда MP3-ки. Някой може ли да ми каже како трябва да си сложа за да слушам

    MP3 на нея. Вторият ми въпрос е всързан със видеото. Телефонът може да записва само 9 сек. можете ли да ми кажете как и със какво може да се премехне това ограничение.



    Тъй-като предполагам ще са необходими някакви специални програми, ще съм благодарен ако ми дадете линк към тях.



    Имам bloototh за връзка с телефона, и мисля през него да кача това което е необходимо.



    Предварително благодаря на всички!

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    78
    #2

    Nokia 6600

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Здравейте



    Имам Nokia 6600, само че в момента не възпроизвежда MP3-ки. Някой може ли да ми каже како трябва да си сложа за да слушам

    MP3 на нея. Вторият ми въпрос е всързан със видеото. Телефонът може да записва само 9 сек. можете ли да ми кажете как и със какво може да се премехне това ограничение.



    Тъй-като предполагам ще са необходими някакви специални програми, ще съм благодарен ако ми дадете линк към тях.



    Имам bloototh за връзка с телефона, и мисля през него да кача това което е необходимо.



    Предварително благодаря на всички!



    <div align="right">Originally posted by TopBG*-*05/04/2005*:* 13:41:49</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    http://www.all4smartphone.com Български е. Има и каталог с повече от подробни обяснения + лекарства за програмките.Мисля, че ще си намериш и много други полезнотийки

  4. Senior Member Аватара на Malone
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    3,892
    #3

    Nokia 6600

    Ти пак се регистрирай там, но за по бързо:



    UltraMP3 ver. 1.33 или UltraMP3 ver. 1.33



    Philips Camcoder Pro ver. 1.03 или Philips Camcoder Pro ver. 1.03



    Ако имаш някакви въпроси по лечението на програмите, на твое разположение съм.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Nokia 6600 ?
    От npu3paka във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 16
    Последно: 12-11-04, 17:16
  2. Nokia 6600 Themes
    От S.W.A.T във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 1
    Последно: 26-10-04, 11:44
  3. Nokia 6600 and Programm
    От knoppix във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 5
    Последно: 05-08-04, 14:58
  4. Nokia 6600
    От knoppix във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 16
    Последно: 21-06-04, 23:46
  5. nokia 6600 Help
    От hansolo във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 6
    Последно: 14-12-03, 15:57

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе