Резултати от 1 до 4 от общо 4

Качване на java игри.

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #1

    Качване на java игри.

    Имам Нокиа 3120. Искам да си кача игрички, но нямам кабел. Със картинките се оказа, че няма проблеми като си ги кача примерно на хит.бг и псоле си напиша директно линка на картинката в браузъра на телефона. Въпроса ми е как мога да си кача игра по подобен начин. Изтеглиям си играта с разширение jar като пише, че е точно за моя телефон. Във зипа има и още един фаил с разширение jad. Игрите ги тегля от тук

    http://www.mobileplayground.co.uk/

    Ако някой знае как може да стане това да казва.


  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    1,233
    #2

    Качване на java игри.

    Ами Nokia-та ти има IR, а като си я купувал вероятно си получил и PC Suite...

    Само дето игрите ще ти ги качва в Applications.

  4. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #3

    Качване на java игри.

    Нокита ми няма IR. Изтеглих си няколко игри от нета и не ми ги сложи в Applications, а във GAMES. Отварях в браузъра jad файла и давам accept и така си изтегля и jar файла. A въпроса е ако изтегля zip с двата файла как да да си ги кача в телефона пак през нета. опитах с една игра като като качих и jar и jad файла на хит.бг но после и на двата ми даваше непознат формат. Друг е въпроса дали наистина са били читави файловете.

  5. Cko
    Cko е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Aug 2001
    Мнения
    3,566
    #4

    Качване на java игри.

    Преди малко четях някакъв форум за Сониериксон и срещнах нещо, което можеш да изпробваш. Там хората твърдят, че ако се изтегли zip-файл, който съдържа .jad и .jam файловете, просто трябва дас е преименува на .jad и телефонът (S700) започвал да го разпознава. Пробвай дали можеш да направиш това и дано има ефект []

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. проблем със качване на снимки
    От fen./hitachi във форум Windows
    Отговори: 4
    Последно: 03-07-12, 21:48
  2. въпрос за качване на игри на самсунг е-350
    От iovkito във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 0
    Последно: 03-10-06, 19:14
  3. Java игри за резолюция 240x320?
    От Cko във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 5
    Последно: 11-09-06, 20:10
  4. Java игри,полифонични мелодийки, цветни картинки
    От naughty hacker във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 6
    Последно: 14-01-04, 12:27
  5. Проблем с качване в интернет!
    От CreatoR във форум Уебдизайн и 3D
    Отговори: 8
    Последно: 17-03-03, 23:01

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе