Резултати от 1 до 9 от общо 9

Без телефони Siemens вече...

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #1

    Без телефони Siemens вече...

    както току що обявиха официално, Siemens престават да произвеждат мобилни телефони и продават цялото звено на Benq. уговорено било все пак още 5 години произведените мобилни телефони от Веnq да носят марката "Siemens"

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на Wise
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    3,124
    #2

    Без телефони Siemens вече...

    IBM си продадоха компютърния бизнес, сега Simens - телефоните.

    Скоро ще ни купят и фабриката за презервативи в Бяла. На нея си разчитахме досега за прираст на нацията, ама............[xx(]

  4. Senior Member
    Тук е от
    May 2004
    Мнения
    3,779
    #3

    Без телефони Siemens вече...

    На нея си разчитал за отрицателният прираст на нацията ли? []




  5. Senior Member Аватара на glarus
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    1,846
    #4

    Без телефони Siemens вече...

    вече не се прозивеждат там или и да има едва ли е сериозно производството. Доколкото знам сериозно фирма в бг е прпозивеждала там но вече не. Не знам причината каква е но .. говорим за Сименс не ми харесваха телефоните им само влаковете им но не дизеловите

  6. Senior Member Аватара на Wise
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    3,124
    #5

    Без телефони Siemens вече...

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">На нея си разчитал за отрицателният прираст на нацията ли? []







    <div align="right">Originally posted by IvO™ - 07/06/2005 : 17:31:37</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    @IvO™

    Ако си им пробвал продукцията нямаше да питаш[^]. Много народ се е народил с тяхна благословия и ако бяхме в Америката - бая дела щеше да има.

    За фабриката в Бяла си говоря....(аз като Иванчо[]).

    Какво им е на телефоните Simens- моят си работи още (C35i)?

    И не ми се сменя в близките 5 години.

  7. Senior Member
    Тук е от
    May 2004
    Мнения
    3,779
    #6

    Без телефони Siemens вече...

    Wise, аха, ясно... []



    А това, че спират продукцията, значи ли, че спират и поддръжката?




  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    2,045
    #7

    Без телефони Siemens вече...

    Каква поддръжа да спират ? [] Ако е за презервативите - не знам, но Siemens просто ще работят под името BENQ до колкото ми е ясно ... (точно тоя Press release не съм го гледал в оригинал) ... така че пак ще ги има ? []

  10. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #8

    Без телефони Siemens вече...

    crossblade, Siemens няма да работят под името Benq, а си продават бизнеса на Benq. и за да няма сътресения на пазара, произведените от Benq апарати остават под името Siemens, но вече не като име на фирмата-производител, а като търговска марка, което е абсолютно различно нещо.



    никой потребител не губи нищо - нито поддръжка, нито производство, нищо не спира... не се кахърете []

  11. Banned
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    1,313
    #9

    Re: Без телефони Siemens вече...

    Цитат Първоначално публикувано от FearMe
    crossblade, Siemens няма да работят под името Benq, а си продават бизнеса на Benq. и за да няма сътресения на пазара, произведените от Benq апарати остават под името Siemens, но вече не като име на фирмата-производител, а като търговска марка, което е абсолютно различно нещо.



    никой потребител не губи нищо - нито поддръжка, нито производство, нищо не спира... не се кахърете []
    А дали пак ще е толкова лесно да си обновиш софтуера, без от това да ти отпада гаранцията. И дали ще е толкова лесно да се правят модификации по него. Подозирам че новия собственик няма да позволи толкова "компютър френдли" човъркане по телефона.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Телефони Prestigio
    От VLADO 66 във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 5
    Последно: 28-09-13, 22:35
  2. Продавам Телефони
    От disgorche във форум Приключили продажби
    Отговори: 0
    Последно: 28-03-13, 13:45
  3. Отговори: 5
    Последно: 13-11-10, 01:13
  4. Ловят риба вече и с мобилни телефони
    От IvO™ във форум Коментирай новина
    Отговори: 18
    Последно: 15-06-07, 11:22
  5. Стар ли е вече Siemens ME45
    От 0101 във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 7
    Последно: 29-07-03, 13:19

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе