Страница 2 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследноПоследно
Резултати от 16 до 30 от общо 50

Update sony ericsson K750i

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на badr
    Тук е от
    Aug 2004
    Мнения
    2,744
    #16

    Re: Update sony ericsson K750i

    Адмирал груп мисля сайта им е http//www.gsm.dir.bg

  2.  
     
  3. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #17

    Re: Update sony ericsson K750i

    К750 е първият модел телефон на СониЕриксон който може да се ъпдейтва в домашни условия и при това супер лесно ! (Някои знаят как става с Сименсите от по-ново поколение)* Ето и как става !

    Така понеже виждам, че доста хора имат проблем с ъпдейта на к750 тък ще се опитам да обесня стъпка по стъпка как става точно.

    Първото и най-важно нещо е да изтеглите Update Service USB driver или това са драйварите на USB за ъпдейта!!!



    1. Сваляте http://www.sonyericsson.com/download...USB_driver.zip файл. (Update Service USB driver)

    2. Разархивирвате го някаде, къдети ще ви е най-лесен за достъп.

    3. Изключвате си телефончето

    4. Свързвате USB кабела към компа, НО НЕ И КЪМ ТЕЛЕФОНА.

    5. Натискате и държите бутон "C" на телефона и "пъхате" кабела в телефона(без да пускате бутон "C")

    6. Когато вкарате кабела и WINDOWS-а ще ви намари нов хардуер. Там избирате: "Install from a list or specific location (Advanced)". Послед отивате на BROWSE и избирате папката, която по-горе разархивирахме. После давате само NEXT... Finish и инсталирате драйварчетата. Сега вече можете да ъпдейтнете телефончето.

    Второ трябва да влезете ето http://www.sonyericsson.com/spg.jsp?...s1_1&pid=10242 .

    1. Натискате Get started now

    2. Давате отметка на Automatical verification mode и натискате Next

    3. Давате отметка на всички квадратчета, но преди това се уверете, че телефонът ви е добре зареден и че е включен, а и че операционната ви система е една от тези: Windows 2000 (SP3 или по-висока) или XP (SP1 или по-висока). Уверете се също и че имате инсталиран PC Suite(той се намира на диска който върви с телефона ви) и свържете телефона към компа с USB кабела ако още не сте го направили.

    4. Натискате NEXT

    5. След това трябва да свалите файлът към който има линк.

    6. Инсталирате файлът(НО БЕЗ ДА ЗАТВАРЯТЕ САЙТА НА СЕ) и когато го инсталирате отивате пак на сайтчето и следвате там инструкциите. Мисля че няма нийда да обеснявам нататъка, защото всичко е направено мн лесно.

    НАДЯВАМ СЕ ДА СЪМ ВИ ПОМОГНАЛ ПОНЕ МЪНИЧКО.

    P.S. Последната версия на фирмуера за сега е R1N035. Може да видите вашата като натиснете: >*<<*<* Там давате на Servece Info -> Software Info. (< И > са движенията на джойстика) Извинявам се за обеснението, но го давам за хора който не го знаят.


    К750i се продава в комплект с USB кабел за връзка към компютъра и стерео hands free ! За какви боксове ми говорите , за какви сервизи ?!?!?!?! Полза от смяната на софтуера с такъв на W800 почти няма, освен ,че при изгасен телефон ще имат достъп до MP3 и радио ! Лично аз съм с К750i, така, че ако мога да помогна с нещо ...........

  4. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #18

    Re: Update sony ericsson K750i

    Току що си ъпдейтнах последната версия на фирмуера R1N035. Камерата е версия 4.5 ........това което забелязах на първо четене е ,че анимираните теми се движат доста по бързо ( както и скрийнсейвърите) мелодиите за звънене ако са мр3 се чуват по-силно (за разлика от мидитата) , сега остана да доживея и времето когато ще го науча на Български език (не,че имам проблеми с английският , ама в България живеем и искам да чета на БГ!) и ще бъда най-щастливият потребител на К750




  5. Senior Member Аватара на badr
    Тук е от
    Aug 2004
    Мнения
    2,744
    #19

    Re: Update sony ericsson K750i

    [
    Цитат Първоначално публикувано от stenly
    К750i се продава в комплект с USB кабел за връзка към компютъра и стерео hands free ! За какви боксове ми говорите , за какви сервизи ?!?!?!?!
    http://www.ufs-3.org/news.asp
    Eто за този бокс става въпрос
    За какъв сервиз? Ами много просто предполагам за тая услуга(ъпдейта) ще ти вземат 10лв. но си спестяваш възможноста да останеш без телефон при операцията която предлагаш.Защото освен батерията да ти е заредена имаш и условие и връзката с интернета да не се разпадне,тока да не спре, и др. такива.
    В сервиза плащаш и толкова не мислиш за тия подробности

  6. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2005
    Мнения
    1,029
    #20

    Re: Update sony ericsson K750i

    Цитат Първоначално публикувано от badr
    [http://www.ufs-3.org/news.asp
    имаш и условие и връзката с интернета да не се разпадне,тока да не спре, и др. такива.
    В сервиза плащаш и толкова не мислиш за тия подробности
    -update програмката първо сваля всичко и после ъпдейтва, така че няма проблем с интернет-а
    -тока и в сервиза може да спре
    -в .бг едвали има много сервизи дето ще се стреснат ако ти прецакат телефона при флаш...
    -ако беше толкова трудно едвали, щяха от ериксон да го направят достъпно за всеки

  7. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #21

    Re: Update sony ericsson K750i

    Цитат Първоначално публикувано от badr
    [http://www.ufs-3.org/news.asp
    Ами много просто предполагам за* тая услуга(ъпдейта) ще ти вземат* 10лв. но си спестяваш възможноста да останеш без телефон при операцията която* предлагаш.Защото* освен батерията* да* ти е заредена имаш и условие и връзката с интернета да не се разпадне,тока да не спре, и др. такива.
    В сервиза плащаш и толкова* не мислиш за тия подробности
    Пишеш глупости , но не ми се спори .......всеки сам решава какво да прави с парите и времето си !

  8.  
     
  9. Novice
    Тук е от
    Sep 2005
    Мнения
    2
    #22

    Re: Update sony ericsson K750i

    Цитат Първоначално публикувано от stenly
    Пишеш глупости , но не ми се спори .......всеки сам решава какво да прави с парите и времето си !
    Здравей!
    Аз на няколко пъти пробвах ъпдейта, но винаги ми изкарва някакво съоб. от сорта на "вашият оператор не поддържа тази услуга засега"
    Да имаш някакви идеи?
    Благодаря!

  10. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #23

    Re: Update sony ericsson K750i

    mobilmind Здравей! С какъв телефо си ?На мен такива неща не ми е изписвал!

  11. Senior Member Аватара на badr
    Тук е от
    Aug 2004
    Мнения
    2,744
    #24

    Re: Update sony ericsson K750i

    Цитат Първоначално публикувано от stenly
    Пишеш глупости , но не ми се спори .......всеки сам решава какво да прави с парите и времето си !
    Стенли с бокса който ти така презря резултатът е сигурен.
    .Мога да ти кажа следното.Никой който професионално се занимава с GSM няма да направи този ъпдейт по начина посочен от теб,а по начина посочен от мен и nobreshkov.Може и да става както посочваш ти - не съм пробвал нямам и такова намерение.С бокса винаги става.
    Всичко най-добро ти желая.Успех

    P.P.S благодаря за линковете за сименса.За някои от нещата написани в форума там не бях мислил

  12. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #25

    Re: Update sony ericsson K750i

    badr здравей ! Това което написах е официалният начин за ъпгрейд на К750i , пише го в подръжката на Сониериксон и в книжката ............не бих си позволил да скапя телефон ей така заради идеята да съм първи , познавам доста хора от Варна които се занимават с ремонт на телфони и знам за какви типове боксове става въпрос и какво се прави с тях , просто исках да помогна на хората които притежават такъв модел телефони да знаят какво могат да правят ОФИЦИАЛНО ! Ако съм те обидил с нещо извинявай , не съм го направил нарочно ! А колкото до най-добрият начин за ъпдейт на фирмуера на който и да е телефон е да се занесе на сервиз при специалисти и срещу 10-20 лева да не се притесняват , че могат да го скапят !

    Иначе до бокса съм прибягвал и аз с старият телфон СЕ Т610 ! Боксовете са идеални за разкодиране, смяна на ИМЕИ, смяна на софтуер с такъв от друг телефон , аз говорих за ъпдейт в по-горна версия на софта за конкретният модел телефон а не за качване на друг !

    Уточнение , за К750I все още няма БГ менюта, тези които искат да си сложат такова ще трябва да почакат !


    Между другото подобна система за "домашен ъпдейт"на фирмуера* предлагат и от Сименс , имах една С65ца която страдаше от много проблеми и постоянно си ъпдейтвах фирмуера докато не я разкарах и не се отървах от проблемите си

  13. Novice
    Тук е от
    May 2005
    Мнения
    5
    #26

    Re: Update sony ericsson K750i

    Еи и как пак ще няма с българско меню,като моя го купих точно с такова меню.Но незнам дали е от
    менюто или нешто му стана ама се е на ремонт.И ще ви кажа какво се случи акомякой знае нешто по-вапроса
    да ме светне.Значи без да исках му дадох Румънски език вместо Български и си извадих картата за да мога наново
    да си избера език на телефона.Само че тои директно трагваше на Румънски без да ми даде избор на език.Значи аз
    съм на Глобул и взех карта от приятел който е на М-тел,сложих я дадох на Български Език,дотук жсичко беше ок,
    в момента който сложих моята карта на Глобул и пуснах телефона екрана му светна и загасна и телефона не тръгна
    .Викам си бах мама му кво става тва,и натискам копчето да се включи телефона но неебава,все едно нямам батерия.
    Махам батерията слагам я и натискам за вкл.и пак святка и загася и така постоянно и немойе да тръгне,та ще помоля някои да ми каже ако знае защо се получи така.Някой ми казват че е от БГ езика Други от настройките за интернет,а пак аз изобщо не сам му активирал интернета,и незнам дали нещо не се е прееебал сериозно.

  14.  
     
  15. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #27

    Re: Update sony ericsson K750i

    Цитат Първоначално публикувано от pdidi
    Еи и как пак ще няма с българско меню,като моя го купих точно с такова меню.

    Аз моя го взех от МТЕЛ и нямаше , съответно като ми го продаваха ме предупредиха , че всичките им модели К750 и В800 нямат БГ меню


    Сигурен си ,че говорим за Сони Еркисон К750i с БГ меню ? Защото аз писах на съпорта на СЕ и ми отговориха ,че българското меню е още в разработка и да съм имал търпение

  16. Novice
    Тук е от
    May 2005
    Мнения
    5
    #28

    Re: Update sony ericsson K750i

    Цитат Първоначално публикувано от stenly

    Аз моя го взех от МТЕЛ и нямаше , съответно като ми го продаваха ме предупредиха , че всичките им модели К750 и В800 нямат БГ меню


    Абе моя го купих с БГ меню,но иначе Геманоси ,М-тели и Другите го продаваха без БГ меню.А аз откадето го купих такмо го бяха доставили,искам да ти кажа че в М-тел и другите го имат по отдавна а аз дето го взех току го бяха докарали и затова явно имаше БГ
    меню.Купих го за 683лв.

  17. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #29

    Re: Update sony ericsson K750i

    Цитат Първоначално публикувано от pdidi

    Абе моя го купих с БГ меню
    Е сега вече няма да мога да спя ! Мерси за инфото !

  18. Novice
    Тук е от
    May 2005
    Мнения
    5
    #30

    Re: Update sony ericsson K750i

    Днеска си взех телефона от ремонт,така и не ми казаха какво ми е имало.Аз по-нагоре бях описал какво му се случи
    ,но и досега немога да науча за какво ми се прецака телефона.Та пак ще помоля някой които е запознат с такъв род
    проблеми да ми кайе само от какво е вазможно да се получи това.







    п.с. Абе някой мойе ли да ми шарне диска с който пристига телефона и да ми го прати на "diidopetrov@gmail.com"
    ще сам му много благодарен,защото моя го купих без такъв диск,и много кофти.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Sony Ericsson
    От plamchoo във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 1
    Последно: 09-03-07, 19:13
  2. Sony Ericsson K750i или Nokia 6131
    От amigo75 във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 2
    Последно: 11-11-06, 23:53
  3. Sony Ericsson K750i
    От tannoy във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 1
    Последно: 07-10-06, 12:53
  4. Update за Sony Ericsson k300i
    От Dockera във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 4
    Последно: 19-10-05, 19:25
  5. sony ericsson
    От iliyacw във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 5
    Последно: 05-10-04, 02:51

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе