Резултати от 1 до 8 от общо 8

Nokia 1100 & Prima - заслужава ли си?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Nov 2004
    Мнения
    496
    #1

    Nokia 1100 & Prima - заслужава ли си?

    Намислил съм да купя някакъв по-евтиничък GSM и попаднах на промоция на М-Тел - Нокия 1100, Прима и разни дреболийки за 132 лв. (http://mtel.bg/info/promotions/index...omotionID=1557). Имам следните въпроси:
    * Този модел добър ли е, ползвал ли го е някой? Не ми трябват никакви екстри, като функционалност ме устройва.
    * После ще може ли да се прекодира за ВиваТел? Имаше някаква програмка, която твърдеше, че ставало и без кабел с някакви кодове, но в момента не се сещам коя беше.
    * Има ли нещо по-изгодно в най-ниския клас? И ако да, откъде? Същият телефон съм го виждал в едно магазинче за 119 лв., а в М-Тел е 129 лв.; разликата в цените не е толкова голяма.

  2.  
     
  3. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #2

    Re: Nokia 1100 & Prima - заслужава ли си?

    Същият го имаше на глобул с б-конект и беше по евтини и не е кодиран. Този на мтел ако е кодиран да си го заврът в аналното отверстие.

  4. Member
    Тук е от
    Nov 2004
    Мнения
    496
    #3

    Re: Nokia 1100 & Prima - заслужава ли си?

    Честно казано, не съм проверявал (не че знам как), но предполагам, че е кодиран. Да, бих могъл да погледна и в Глобул наистина.

  5. prt
    prt е офлайн
    Member Аватара на prt
    Тук е от
    Feb 2004
    Мнения
    650
    #4

    Re: Nokia 1100 & Prima - заслужава ли си?

    От повече от половин година съм щастлив собствник на това вълшебно апаратче. Купих си го от един от много магазини (част от верига с 12 месеца гаранция ... уж... не дай баже...).
    Без забележки.
    Фенерчето му ми е помагало не веднъж.
    С не много говорене и изключване нощем го зареждам всеки осми ден.

    Успех!

  6. Senior Member Аватара на glarus
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    1,846
    #5

    Re: Nokia 1100 & Prima - заслужава ли си?

    Телефончето е наитина добро, няма излищтни екстри като камери цветен дисплей и т.н. но за разгови е идеален. Лично аз използвам 1101 модела разликата е в това, че този има и нтернет. Батерията държи по около 8 дена (зареждал съм го 3 пъти) с разговори от около 10-40 минути на ден. Съветвам те да обиколиш магазините и може би ще го намериш за около 130лв с гаранци и не кодиран. Не ти трябва да се занимаваш с разкодиране. Ако ти е нужен телефон за разговори това е идеално решение.

  7. Member
    Тук е от
    Nov 2004
    Мнения
    496
    #6

    Re: Nokia 1100 & Prima - заслужава ли си?

    Всъщност на мен ми трябва за родителите ми, затова излишните екстри са си направо вредни, но пък надеждност, българско меню и добра батерия са сериозни плюсове. Благодаря за отговорите дотук, това напълно изчерпва първия ми въпрос, а частично и другите. Да, glarus, намерих го и то за 119 лв. с гаранция и некодиран, но се поблазних от промоцията на М-Тел (малко отклонение - има и промоция на Sagem My X-1 Trio + Prima, но той е твърде грозен). Апаратът, който трябва да се смени, в момента е с Прима, използва се изключително рядко и се знае от много малко хора, така че ми излиза по-евтино да купувам нови карти, отколкото да зареждам ваучери. Hands free-то в промоцията ми изглежда добро допълнение, дискът с чалгата не ме интересува, но пък приоритетите на родителите ми са точно наопаки, така че всичко ще влезе в работа. От друга страна, по съвсем различни съображения евентуалните нови условия на БТК вероятно ще ме заинтригуват, така че не искам и да си затварям врати.
    Мога да си позволя още малко време да си поумувам, затова и повдигнах въпроса - няма да ми е излишно да понауча нещичко и за слушалките (обикновено изисквам повече екстри от телефоните), и за Нокия (фен съм на друга марка), и за прекодирането.
    За да завърша - аз почти съм решил да взема точно този модел, всичко вече е въпрос на избор на оферта.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2005
    Мнения
    39
    #7

    Re: Nokia 1100 & Prima - заслужава ли си?

    Във Добрич по магазините Нокиа 1100 на свободна продажба без кодиране за оператор с една година гаранция се продава за 110 лв. Можеш и по евтено да си я намериш предполагам

  10. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2005
    Мнения
    39
    #8

    Re: Nokia 1100 & Prima - заслужава ли си?

    Сетих се за още по евтен телефон Моторола Ц115 и Ц116 цената и на 2та модела е около 85 лв. имат всичко от каквото се нуждае един телефон от този клас. А пък една примичка е 10 лв с 10 лв. валчерче. Не им взимай Сименси от евтените ще си блъскаш главата после.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Продавам сьрвьр
    От dra6ko във форум Продава
    Отговори: 0
    Последно: 27-05-10, 19:12
  2. “М-Тел” пусна интернет за Prima
    От Lupus във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 5
    Последно: 21-08-06, 22:19
  3. NOKIA 1100 - проблем?!?!?!
    От radop във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 10
    Последно: 19-11-05, 11:14
  4. Prima
    От CrossBlade във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 24
    Последно: 16-11-03, 14:06

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе