Резултати от 1 до 4 от общо 4

Как да разбера на какъв абонаментен план ми е Глобул сим картата?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2005
    Мнения
    1,029
    #1

    Как да разбера на какъв абонаментен план ми е Глобул сим картата?

    намерих си една сим карта, като си чистех шкафа днес. обадих се на 123 и от там ми пратиха смс, че дължа X лева за периода 15.9-14.10. Освен това ми пратиха и втори смс при опит за "проверка на минути", че не сам бил абонат на Глобул 40, 50, 60 и т.н. Как да разбера тая карта каква е?

  2.  
     
  3. Cko
    Cko е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Aug 2001
    Мнения
    3,566
    #2

    Re: Как да разбера на какъв абонаментен план ми е Глобул сим картата?

    Що не звъннеш пак на 123 или не отидеш до някой офис? От форумците едва ли някой ще успее да ти отгатне плана!?

  4. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2005
    Мнения
    1,029
    #3

    Re: Как да разбера на какъв абонаментен план ми е Глобул сим картата?

    щото не сам в .bg... а тия от 123 ще решат, че сам я краднал и ще я спрат

  5. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    1,576
    #4

    Re: Как да разбера на какъв абонаментен план ми е Глобул сим картата?

    Дам, не се задълбочих в заглавието. Ако ми изпратиш на СМС номера й на 0899895234 утре вечер вероятно ще мога да ти кажа на чие име се води, каква й е сметката и такива неща. Понеже ще имаш място в СМС-а пиши и какво искаш да знаеш и името си{пълното}.
    Всъщност карта се спира само при молба на лицето, от което е открадната картата, ако няма подаден такъв сигнал едва ли ще ти я спрат - няма основание.
    Общо взето при пакетните бизнес програми най - често лицата, които се разписват за и получават картите много се различават от лицата, които ги ползват и макар и такава проверка да не е обичайна, далеч не на всеки притежател на сим карта с неизяснени условия се гледа като на крадец. Т.е. и на 123 - 9 могат да ти помогнат.
    Мога да проверя за какво иде реч, но ми трябва по - ясен въпрос. Не тук въ вфорума, на телефона, който съм ти дал. Мога да проверя общо взето всичко, което може да те интересува.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Нов предплатен план от Мтел - Прима Да
    От kod във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 3
    Последно: 29-04-13, 17:54
  2. Съвет за избор на климатик + План
    От Retrofit във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 30
    Последно: 25-08-11, 11:21
  3. Готов бизнес план
    От kokyto във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 7
    Последно: 07-04-10, 09:24
  4. Бизнес План
    От ckk_7 във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 1
    Последно: 25-12-04, 13:11

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе