Резултати от 1 до 5 от общо 5

Игри за Samsung SGH D500

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2006
    Мнения
    42
    #1

    Игри за Samsung SGH D500

    Аве имам такъв модел телефон и се се дразня че не мога да намеря от никъде игри за него.Ако някой знае моля да напише от къде мога да си дръпна няколко / няма значение дали ще е по интернет от компа или от телефона /

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    122
    #2

    Re: Игри за Samsung SGH D500


  4. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2006
    Мнения
    42
    #3

    Re: Игри за Samsung SGH D500

    Мерси за сайтовете - задължен съм ти.Обаче имам още едно въпросче - как да си ги инсталирам на телефона, че ми ги пуска със сума ти архиви и файлове.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    122
    #4

    Re: Игри за Samsung SGH D500

    Ами Java се инстлира доста трудно през bluetooth! Първо прочети този сайт добре http://www.hicomm.bg/forum/index.php...&showtopic=513 след като направиш всичко и най-важното инкоминг конекшъна фаиловете jad трябва да ти се намират в основната директория C:/ .

    Също друг още по полезне сайт за теб е http://forum.samsungpro.ru/index.php?showforum=11


    Успех !

  6. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2006
    Мнения
    42
    #5

    Re: Игри за Samsung SGH D500

    То всичко хубаво ама за да мога да инсталирам игри трябва да изтегля два софтуера на компа / JAVA uploader и JAD maker /.Единия /JAD maker си го изтеглих /сайта беше на английски /, но другия не можах защото ми дава /на немски / някакъв текст който превеждах с речници половин час и като сглобих думите се оказало че "недоброжелателни хакери са хакнали този сайт" и ми дава отдолу да вляза в други два сайта който между прочем са пак на немски Ако някой знай друго място от където мога да изтегля тази програма моля да пише тук.Предварително благодаря!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Игри
    От hotcool8 във форум ИГРИ
    Отговори: 22
    Последно: 20-04-13, 15:59
  2. Отговори: 30
    Последно: 26-05-12, 20:44
  3. PS3 Игри
    От TonyB във форум Конзоли за игра
    Отговори: 1
    Последно: 16-09-10, 13:35
  4. Ръководство Samsung D500 BG
    От sony2 във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 2
    Последно: 15-05-05, 11:45
  5. игри за Мас ?
    От smarty във форум ИГРИ
    Отговори: 3
    Последно: 09-02-04, 21:08

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе