Резултати от 1 до 3 от общо 3

Samsung X660 и качване на MP3-ки - къде?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2005
    Мнения
    25
    #1

    Samsung X660 и качване на MP3-ки - къде?

    Здравейте,знам че този смахнат телефон поддържа МР3 формат-на книга .
    Знам че трябва да е под 94кб фала за да може да се вкара или праща като ММS,и че може да се ползва МР3 файл за мелодия за звънене.Проблемите обаче са два:Единият е че телефона е бил в сервиз и там са му казали на човека че са сменили платката и софта.Може да има нещо вярно защото като се напише *#06# и вместо нещо стандартно като 352987487 или 345978782 има 000000100 за имей?!? Второто е че след 300!! зора намерихме USB кабел за 660 и се оказа че със програмата към него която бе на CD-то не постигнах нищо.От там само драйвера сработи.От сайта на самсунг изтеглих версията 2.0 на PIMS , ма и с нея никаква рекция - няма телефон ми вика... Едвам от намерената в един руски форум PIMS на на каква си версия успях да изкарам само... телефонната книга и едва със Mobile Cellphone Manager успях да се нахакам в папките на телефона.Картинките ми даде да свалям и да качвам,мелодии под формата на MIDI файлове ми ги качи в My sounds или както там бе.. ,дори и ММF ми разреши да кача,но MP3 ми дава само в папката Others да забода , но от менюто на телефона ми дава или да ги преименувам или да ги изтрия.Нямам опция да ги хакна като мелодия за звънене или като такава за SMS-и да речем.Интересува ме това ли е папката по принцип в която само могат да се слагат защото като опитам в другите ми тегли майната , или щото телефона е ремонтиран се ебава , или поддръжката на MP3 е само търговски номер като инфрареда им ..
    Благодаря предварително!

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    372
    #2

    Re: Samsung X660 и качване на MP3-ки - къде?

    Ако искаш можеш да опиташ с Mobile Media Browser (Mobile MB). Работи с доста телефони. На мен ми свърши работа, за да си смъкна защитените мелодии от Нокиа 6131. Не го интересува в коя папка са или в коя ще се копират.
    Демо е, но позволява копиране на 3 файла мисля от компютъра на телефона. Ако ти свърши работа, може да се поразтърсиш за версия с премахнати ограничения.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2005
    Мнения
    25
    #3

    Re: Samsung X660 и качване на MP3-ки - къде?

    Ами програмката наистина не е лоша или поне това каквото може , но това май е само за Нокия защото преди малко опитах.. и не стана Aз по едно време с една нокия ползвах Logo manager-a и бях доволен.После от Oxygene.. но пак бе за нокия .
    Благодаря все пак

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Декоративна решетка за SAMSUNG -Къде в София?
    От wolfen1950 във форум Приключили продажби
    Отговори: 1
    Последно: 17-07-12, 19:58
  2. Отговори: 0
    Последно: 16-07-12, 22:38
  3. От къде да си купя Samsung Omnia (i900) ?
    От centrino във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 10
    Последно: 13-10-08, 11:19
  4. Samsung X660
    От p3ps1 във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 4
    Последно: 11-11-06, 23:23
  5. Качване на java игри.
    От Julian във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 3
    Последно: 12-05-05, 21:23

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе