Резултати от 1 до 2 от общо 2

Как са ми откраднали кредит за 25лв ???

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. m62
    m62 е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Dec 2005
    Живее в
    Русе
    Мнения
    11
    #1

    Как са ми откраднали кредит за 25лв ???

    Абонат съм на предплатената услуга Би Кънект.Преди 20 дни заредих кредит за 15 лв.,проведох няколко разговора, след които ми остана кредит 13лв.На другия ден си проверих остатъка от кредита - 3/три/лв.Без да съм водил разговори и без да съм пращал съобщения.Помислих си, че нещо случайно съм натиснал или,.... абе не обърнах достатъчно внимание на това,въпреки, че се ядосах.Зареждам нов кредит от 15 лв.,и след зареждането, заедно с остатъка от другия кредит ми се събраха 17лв..Проведох два разговора, като след това ми останаха 15лв.На следващия ден при проверка на кредита - 0,32лв./тридисет и две стотинки/!!!Направо побеснях.Звъня на оператора, но пък те гадовете вземат по 0,12лв. на минута.Та докато му обясня за какво става въпрос и той докато ми се направи на интересен -свърши ми кредита.Пиша им по електронната поща.Отговарят ми, че от моята карта са изпращани множество съобщения към доставчици на услуги с добавена стойност- Джи-Ес-Ем Ревю и още някакакви.Казах, че нито аз,нито пък някой друг е изпращал съобщения от моя телефон.Как е станало така, че без да знам, някой е изпращал съобщения от моя телефон?Тия от Глобул/или от трейдингова компания/ нищо конкретно не ми отгвориха,дори ми предложиха да съм си платял 7,80лв./или нещо подобно/, зада видя кога са пращани съобщенията.Егати нахалниците, егати оператора.Ходих и до централния им офис/Русе/-абсолютни некадърници.Някой имал ли е подобен случай,чувал ли е за нещо такова?Може и да сте имали подобни проблеми, но в по-малък размер и да не сте им обръщали достатъчно внимание?Не мога да си обясня какво се е случило и кой е виновен?

  2.  
     
  3. Cko
    Cko е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Aug 2001
    Мнения
    3,566
    #2

    Re: Как са ми откраднали кредит за 25лв ???

    Случвало се е и на други хора, не се безпокой. Според мен е редно да си поискаш разпечатката на разговорите и да опиташ да разбереш кой е извлякъл полза от изпратените sms-и.
    Иначе има и по-трагични случаи, свързани със заключване на телефон в банков сейф и запечатване от нотариус, или с проведени разговори от самолет над тихия океан, но това е съвсем друга история
    Крадат гадовете и после лъжат в очите, това е.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. LCD 17" Mонитори HP 1702 statusB - 25лв
    От virtualservice във форум Продава
    Отговори: 0
    Последно: 28-11-13, 17:17
  2. Отговори: 2
    Последно: 16-10-12, 11:48
  3. Продава VGA Radeon X 1300 256MB/128bit /PCI-E/ EPOX - 25лв
    От petrchev във форум Продава
    Отговори: 0
    Последно: 08-03-11, 18:16
  4. Отговори: 6
    Последно: 20-01-10, 15:10
  5. Ипотечен кредит...
    От MoPcKu във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 7
    Последно: 18-11-07, 20:57

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе