Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 18

"Вивател SIMпатия" а.к.а. "B-Free 2" ;-)

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    May 2004
    Мнения
    3,779
    #1

    "Вивател SIMпатия" а.к.а. "B-Free 2" ;-)

    Незнам какво ви е мнението за Вивател, но според мен започнаха да сриват конкуренцията с оферти-трепач. 3 месеца след "Свободно време" [безплатни разговори в Мрежата на Вивател всеки ден от 21:00 ч. до 07:00 ч. + събота и неделя, и празниците - за абонамент от 20 лв. на месец с ДДС], най-младият ни мобилен оператор излиза със следната промоция:


    Безплатни разговори с vivatel SIMпатия

    05.02.2007 г., GMS.bg


    "SIMпатия е първата оферта на vivatel, с която мобилният оператор дава възможност на клиентите си да закупят 2 SIM карти и да говорят на преференциални цени между тях. Офертата стартира от сряда, 7 февруари, и ще се предлага в два варианта - с абонаментен план или предплатен пакет.

    Абонаментният план SIMпатия предлага само срещу 15 лева месечен абонамент общо за двете карти напълно безплатни разговори между тях, както и 50 включени минути към vivatel и фиксирани мрежи, които се използват общо от двете карти. Обажданията към всички национални мрежи струват 0,39 лв. на минута, а SMS-те – 0,14 лв. на съобщение.

    Предплатеният пакет SIMпатия е на стойност 15 лева и включва 15 лева време за разговори - по 7,50 лв. за всяка карта. Цената на минута разговор между двете карти е 0,06 лв., а за всички национални разговори - по 0,44 лв. на минута. SMS-те в мрежата на vivatel се тарифират отново по 0,06 лв., а към останалите оператори - по 0,19 лв. на съобщение.

    „Всички говорим изключително често с най-близките си хора, тези, към които изпитваме най-голяма симпатия. Обаждаме им се и без конкретен повод. Затова създадохме SIMпатия под формата на абонаментен план и предплатена услуга. Хората трябва да бъдат насърчавани да споделят своите симпатии по всякакъв начин”, каза Маркетинговият директор на vivatel Любов Кирилова. По думите й SIMпатия е поредното доказателство, че vivatel продължава да спазва обещанието си да предоставя иновативни услуги, с все повече ползи за клиентите.

    Както и при останалите услуги на vivatel, при SIMпатия се запазва продължителността от 30 секунди на първоначалното минимално тарифиране на разговорите, както и безплатна гласова поща и достъп до центъра за обслужване на клиенти.

    SIMпатия се предлага в над 5000 пункта в страната – центровете на БТК и магазините Jeff, Global Net Solutions, Mobile World, Phone Box and 2be."



    Линк: http://www.gsm.bg/news/single/?ID=2147

    На печелившите - честито!

  2.  
     
  3. Banned
    Тук е от
    Jun 2005
    Мнения
    879
    #2

    Re: "Вивател SIMпатия" а.к.а. "B-Free 2" ;-)

    ВиваТел, единственото добро което правят е, че с калпавия си мениджмънт и маркетинг реално принуждават другите два оператора да се "приземят".
    В момента съм на вивател и до седмица ще ги зарязвам. Когато стартираха разправяха, че с предплатените карти и номера ще могат после да се преминава в "бизнес група". 8 месеца след като минах при тях поисках да ги събера в бизнес група, но .....нъц, трябвало да си сменя номерата. Преди 3дни се обаждах отново, говори се за "преносимост на номера" в различни мрежи, а те "нямали техническа възможност" да ме пренесат от едно тарифиране в друго.
    Сега наистина ще ги сменя, но с 088....... или 089.........

  4. Member
    Тук е от
    Oct 2006
    Мнения
    330
    #3

    Re: "Вивател SIMпатия" а.к.а. "B-Free 2" ;-)

    .

  5. Senior Member
    Тук е от
    May 2004
    Мнения
    3,779
    #4

    Re: "Вивател SIMпатия" а.к.а. "B-Free 2" ;-)

    Абе защо сравнявате въпросната оферта с други, които нямат такъв аналог?

    При фирма... ами ако нямам фирма? Да си отворя една, че да се възползвам от офертата на Глобул ли?

    Видно е, че тази оферта е насочена към дребните клиенти, не намесвайте тежката артилерия на бизнеса там - ясно е, че Вивател все още "прохожда" и тепърва ще се учи от другите, но тук въобще не става въпрос за това.

    nocToRHHo 3JIo, баш 6-стотинков аналог [с ДДС] е нямало досега, имаше 9-стотинков. За Свети Валентин става дума...

  6. Member
    Тук е от
    Oct 2006
    Мнения
    330
    #5

    Re: "Вивател SIMпатия" а.к.а. "B-Free 2" ;-)

    .

  7. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2004
    Мнения
    1,563
    #6

    Re: "Вивател SIMпатия" а.к.а. "B-Free 2" ;-)

    Сиромах човек - жив дявол.

    Или, иначе казано - селски тарикат...

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    May 2004
    Мнения
    3,779
    #7

    Re: "Вивател SIMпатия" а.к.а. "B-Free 2" ;-)

    Сега вече ме хвърли оттатък стадиона...

    Не искам да се обвързвам нито с познати, нито с фирми... не искам някой да не си плати сметката и да спрат цялата група, не искам само 500 мин. - те са хвръкнали за 2-3 дена, ами после?

    Така че, примерно, тази оферта мен си ме устройва идеално. Имам си един човек, с който искам да си говоря постоянно [с другите говоря изключително служебно и рядко]. И не 15 лв., ами и 30 лв. да беше таксата, пак щях да се навия. За мен, подчертавам "за мен" в момента това е идеално решение! Поне до следващото такова.




    P.S. Edin_Lud, по-добре жив дявол, отколкото мъртъв бог...


    Аз по тази тема се изчерпах.

  10. Senior Member Аватара на Malone
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    3,892
    #8

    Re: "Вивател SIMпатия" а.к.а. "B-Free 2" ;-)

    Абе добра си е офертата. Никакви условности, фирми, ограничения и т. н.
    Само дето Vivatel така хвърлят камъни върху себе си.
    Аз примерно, варианта предплатени SIMпатия ми е значително по изгоден от варианта да поддържам два стационарни, градски телефона. Тях ги ползвам единствено за да се чуя с родителите си. По точно те да ни чуят. Аз не помня от кога не съм използвал стационарен телефон в къщи.
    Купувам две чисто нови тачки Siemens от по 20 лева и две карти и проблема е решен. Без стационарни телефони.

  11. Member
    Тук е от
    Oct 2006
    Мнения
    330
    #9

    Re: "Вивател SIMпатия" а.к.а. "B-Free 2" ;-)

    .

  12. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #10

    Re: "Вивател SIMпатия" а.к.а. "B-Free 2" ;-)

    Цитат Първоначално публикувано от nocToRHHo 3JIo
    Не е нужно да имаш фирма. Нужно е да имаш познат със фирма, който да те включи към групата си.
    И да говориш безплатно с цялата зверска група. И плащаш значително по - малко.
    Оттам нататък вече е сериозно тайнство. Ако не си му голям познат, има отделни фактури и акаунтни политики.
    ..............................
    E то като ще е така, нека ти кажа една друга оферта на Вивател - тази на която съм аз - имам 3 карти (мога да си взема още ако искам) всяка от тях е на абонаментен план с месечна такса 3.60лв (три лева и шесдесет стотинки) с ДДС. 300 (триста) безплатни минути за ВСЯКА от тях на месец в мрежата на ВИВАТЕЛ И ВСИЧКИ СТАЦИОНАРНИ ОПЕРАТОРИ , с ПРЕХВЪРЛЯНЕ НА НЕИЗГОВОРЕНИТЕ ЗА следващия месец . Цена към всички други 26ст с ДДС.
    'Ади дай ми сега по-добра оферта на ментел или глобул, като държа а отбележа, че досега не съм срещал нещо некоректно от тяхна страна (Вивател) - всеки месец получавам много подробна разпечатка за всички карти напълно БЕЗПЛАТНО. Пресрочвал съм си срока за плащане с 10-15 дни и пак не са ми ограничавали обажданията.

  13. Senior Member Аватара на Malone
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    3,892
    #11

    Re: "Вивател SIMпатия" а.к.а. "B-Free 2" ;-)

    Ама така си е бе ДЗВЕР.
    В момента даваме [чудя си се на акъла] 2 х 20 лева за някакво БТК Сити или нещо подобно беше, за да се чуя с родителите си. С колегите си в цялата страна говоря безплатно без ограничения, с жена ми също. Децата и родителите ми са на предплатени.
    Семейните ни приятели даже не знаят домашния, сигурен съм.
    Е ... за какво да даваме тези 40 лева?
    По добре две такива карти и 6 стотинки на минута, рядко говорим повече от 2 минути на ден със нашите. Хич да не е, 4 минути да са общо, 30 дена х 24 стотинки е 7.20 лева.
    Това временна конкуренция с БТК ми се струва някаква извратена екзотика, въобще не се връзва.
    Ориентирана към много тесен кръг потребители, да вярно е.
    Към тези, които не ги мързи да отидат до пощата и да си купят пакет.

    А какво имаш предвид, под "нещо се закучва работата", обясни. Имаш ли някаква информация от кухнята?

    .:: EDIT ::.
    Pat, кажи по добре на хората, че си CEO на Vivatel, не го крий повече.

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Oct 2006
    Мнения
    330
    #12

    Re: "Вивател SIMпатия" а.к.а. "B-Free 2" ;-)

    .

  16. Senior Member
    Тук е от
    May 2004
    Мнения
    3,779
    #13

    Re: "Вивател SIMпатия" а.к.а. "B-Free 2" ;-)


    Malone, ето ти нещо по-изгодно за разговори между теб и родителите ти:


    ПРИМА - "Зимно време"


    Условия на промоцията:

    Промоционалният пакет съдържа:

    2 карти Prima Star;

    + 20 лева време за разговори за всяка една от Prima картите: 8 лева (с ДДС) при активиране и още 4 пъти по 3 лева (с ДДС) при зареждане на допълнителен ваучер от минимум 5 лева до 30.04.2007 г. Бонусът 4 х 3 лева се получава от клиента след 3-ия, 6-ия, 9-ия и 12-ия месец от зареждането на допълнителния ваучер.

    + Специална цена за национални разговори между двете карти, валидна до 28.12.2007 г.: 0,09 лв. (с ДДС) на минута. Специалната цена на минута разговор важи при активиране на картите до 30.04.2007 г. и при тарифен план Prima Star.

    + Всяка втора минута в мрежата на М-Тел е безплатна (2-ра, 4-та, 6-та и т.н.)

    Условието е валидно ако Prima "Зимно време" се активира до 30.04.2007.

    Валидност на допълнителния бонус: 08.01.2007 - 28.12.2007.

    Всяка втора минута е безплатна и за разговорите между двете карти, които се тарифират на специалната цена от 0.09лв./ минута. Условието не важи при пренасочени разговори.



    http://www.mtel.net/info/promotions/...motionID=1835&


    "Изгодно" поне до края на годината... а след това... ще дойде нещо още "по-изгодно".


    Оппс, пропуснах това:

    Цена на пакета: 9.90 лв. с ДДС.

  17. Senior Member Аватара на Malone
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    3,892
    #14

    Re: "Вивател SIMпатия" а.к.а. "B-Free 2" ;-)

    Ух че статистика е падало тукаааааа.
    + Всяка втора минута в мрежата на М-Тел е безплатна (2-ра, 4-та, 6-та и т.н.)

    Ще рече, първата я плащам, ако ще и 10 сек. да съм говорил.
    Втората не я плащам [до 120 сек.]
    На 121 секунда ако прекъсна плащам три минути.

    Изглежда прилично, но само на пръв поглед.
    Бих предпочел 6 стотинки за всяка минута, без подобни "тука има, тука нема".

  18. Senior Member
    Тук е от
    May 2004
    Мнения
    3,779
    #15

    Re: "Вивател SIMпатия" а.к.а. "B-Free 2" ;-)

    Знаех си, че си падаш по твърдите неща...

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 29
    Последно: 29-01-23, 16:48
  2. Отговори: 4
    Последно: 15-01-12, 23:07
  3. БТК и "Вивател" вече са "Виваком"
    От Lupus във форум Коментирай новина
    Отговори: 0
    Последно: 11-09-09, 09:06
  4. "M-Tel" удължават "Free Prima Party"-промоцията с 1 месец!
    От IvO™ във форум Коментирай новина
    Отговори: 5
    Последно: 20-06-06, 19:27
  5. Отговори: 13
    Последно: 07-06-06, 10:04

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе