Резултати от 1 до 5 от общо 5

Opera mini 3.1

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    372
    #1

    Opera mini 3.1

    Поредният ъпдейт на прекрасния мобилен браузър.
    Препоръчвам го на всеки, който има телефон поне със 176*220 резолюция на дисплея. Ползвам го редовно, чета си форума, пиша и т.н. Ако сте някъде само с телефона си и ви е скучно, това е решението.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Oct 2006
    Мнения
    361
    #2

    Re: Opera mini 3.1

    а с цената на трафика как се оправqш ???

  4. Member
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    372
    #3

    Re: Opera mini 3.1

    Цената на трафика е 3 лева (без ДДС) със служебната карта и 2 и нещо ако не се лъжа за следващите мегабайти. Изключвам зареждането на картинките в настройките и воала! Мобилност на поносима цена!
    Естествено, че не свалям картинки, mp3-ки и т.н., за тях си имам нормалния компютър и интернет

  5. Member
    Тук е от
    Oct 2006
    Мнения
    361
    #4

    Re: Opera mini 3.1

    кога ли ще дойдат и в нашата насрана държавица времената, когато 15 минутен брауз на пощата и 1-2 портала ще струва някакви мизерни центове (

    като си взех сегашния смартфон, побързах да му сложа любимия браузър и да го пробвам как отваря нормални страници - само за зареждането на яху.ком (250кб) от ваучъра ми беше стопен един лев (плюс-минус няколко стотинки). Теглих им една продължителна нашенска и оттогава се отказах да ползвам и-нет на телефона. Много ми се ще да пробвам vnc и putty, обаче ще ми струва повече от разговорите за цял месец, ебаси

  6. Member
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    372
    #5

    Re: Opera mini 3.1

    Какви 250 килобайта!!? Ти ме уби!
    Аз повече от 15 килобайта сайт не си спомням да съм отварял, и то в най-лошия случай. Зареждането на изображенията обаче трябва да се забрани. Донякъде се губи цялостното впечатление от даден сайт, но пък излиза евтино. Мен когато ме мързи да сядам на компа си браузвам от кревата. За четене, форуми, новини е много удобно. Когато пътувам не с кола или се наложи да чакам в любимите ни държавни институции и т.н. направо го скъсвам телефона.
    Равносметката - десетина лева на месец, за мегабайтите утре ще си погледна сметката, но между 4-6.
    За VNC ako web-интерфейса включва някое голямо изображение и смуче трафик, няма смисъл. Евтино излиза само за горните цели, които написах. Без шарении. Няма как. В Европа навсякъде е скъп мобилния интернет през gsm. С изключение на Турция (пишеше в една статия).

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Излезе нова версия на браузъра Opera Mini
    От dragozow във форум Общ - софтуер
    Отговори: 0
    Последно: 13-05-07, 10:02
  2. Nokia 6131 и Opera mini (Jimm) проблем
    От universum във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 3
    Последно: 12-10-06, 05:41
  3. Firefox или Opera ?
    От obshtinska_mishka във форум Общ - софтуер
    Отговори: 48
    Последно: 21-02-05, 09:06
  4. OPERA 5.02
    От Aquadark във форум Windows
    Отговори: 2
    Последно: 13-03-01, 20:23

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе