Резултати от 1 до 3 от общо 3

мнения за телефони

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    503
    #1

    мнения за телефони

    здравейте,
    искам да си взема ново телефонче, но има няколко уловки:
    1. най-важното нещо е мп3 плеъра, искам да си заменя флаш плеърчето с джиесемски
    2. слот за карта (мисля, че беше излишно да го пиша)
    3. напоследък предпочитам СЕ пред другите марки - Нокиите са прекалено скъпи за моите изисквания
    4. цена - около 300 лв
    камерата не е важна, и без това едва ли ще я ползвам. за сега съм се спрял на:
    СЕ w200 - може би добър плеър, хубав дизайн, но голям проблем - няма блутуут. мисля, че вече е задължителен навсякъде. но ако някой ми даде доста положително мнение за телефона, бих прежалил синьото зъбче, може би и него няма да ползвам. и другото е, че за телефон с горе-долу базови финкции е доста скъпичък - 300 лв за ВГА камера и 65 К цвята...
    СЕ к750 - малко по-скъп от предвиденото, но без забележки.. може би. някъде из някакви форумчета четох, че хората не били доволни от плеъра - не от звука, нещо в къстъм плейлистите... но може да се прежали
    СЕ w300 - красив, не много скъп, но малко женски... не знам, виждал съм го само по интернетски снимки и ми се струва женски. а и копчетата изглеждат много грозни...
    СЕ z550 - и той малко женски ми се струва, мисля, че черният е по-мъжествен. но отново - не съм сигурен в удобството на плеъра, иначе евалла за дисплея
    Самсунг е250 - слайдер, евтин, красив... но отново - за най-вайжното (плеъра) нямам инфо. само знам, че няма еквалайзер...
    приемам предложения за други модели, но както вече казах, предпочитал СЕ, може би и Самсунг...
    благодаря на всички, стигнали до края на поуста, и още повече - на всички отговорили!

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    244
    #2

    Re: мнения за телефони

    Отговора ми е втора употреба Нокия 6630.

  4. Member
    Тук е от
    Nov 2004
    Мнения
    496
    #3

    Re: мнения за телефони

    Погледни и SE V630i - не знам точно какви са ти изискванията, но все ще можеш да го огледаш някъде.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Стационарни телефони / FAQ избор ,обсъждане ,мнения
    От hristoslav2 във форум Друга битова техника
    Отговори: 14
    Последно: 12-01-14, 17:17
  2. Продавам телефони
    От disgorche във форум Приключили продажби
    Отговори: 0
    Последно: 01-05-13, 09:59
  3. Продавам Телефони
    От disgorche във форум Приключили продажби
    Отговори: 0
    Последно: 28-03-13, 13:45
  4. Мнения за китайските телефони с марка Star
    От MisHkaA във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 1
    Последно: 25-04-12, 22:51
  5. Флип телефони
    От Kendo във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 1
    Последно: 03-04-12, 16:46

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе