Резултати от 1 до 11 от общо 11

Bluetooth от PC към GSM

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    128
    #1

    Bluetooth от PC към GSM

    Кажете как да си прехвърля данни от компа на телефона с Блутут?Телефона е Нокия Е51,Блутута е китаиски-ЕDR 2.0.От телефона прехвърлям снимки на компа без проблеми с Блутута,но не знам как да го направя по обратния път-от компа на телефона, и дали е възможно въобще.

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    2,045
    #2

    Re: Bluetooth от PC към GSM

    Второто на мишката - Send - Bluetooth ...

  4. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    128
    #3

    Re: Bluetooth от PC към GSM

    Лошото е ,че в менюто което излиза след десен клик с мишката, липсва опцията Блутут!И не знам защо ме прекара през сайта на Уйндос за подръжда ,като ме накара да си изтегля някакъв .нет паспорт и ми иска после парола /осем нули/.Дали това се получи ,че когато инсталирах драйверите ,интернета беше включен , защото в едн момент блутута ми поиска код за достъп/осемте нули за които четох в друг форум/.Ако го исталирам на ново ,и без да е включен нето, дали няма да стане?

  5. Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    856
    #4

    Re: Bluetooth от PC към GSM

    включването на 'нето' определено няма нищо общо, но пробвай да преинсталираш драйверите, с китайските bluetooth-и често има проблеми...

  6. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    128
    #5

    Re: Bluetooth от PC към GSM

    Нищо не става- 5 пъти ги принсталирвах драйверите,все същата работа.Не е проблема в инсталацията-има нещо дето не ми е ясно и бъркам някъде-ама къде,не знам.Поне някой да беше пуснал линк към някое ръководсто или туториал за тая дивотия.В телефона ми дава че двете у-ва са сдвоени,а пък компа не го вижда тоя блутут.Ама и аз какво ли ви занимавам с майте глупости.Майната му на блутута,ще си вържа кабелчето на юесбито и ще го изхвърля-каквото с него такова и без него.

  7. Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    637
    #6

    Re: Bluetooth от PC към GSM

    Не става с всички Bluetooth-и

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    856
    #7

    Re: Bluetooth от PC към GSM

    Пробвай да инициираш 'сдвояването' от компютъра. T.e. с десния бутон на блутут иконката, 'add a bluetooth device'.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    128
    #8

    Re: Bluetooth от PC към GSM

    Цитат Първоначално публикувано от Compare
    Не става с всички Bluetooth-и
    А в магазина,когато го купувах тоя блутут,как ли не ме съгласяваха , че това е най-използвания модел и точно той е търсения от мене и дрън-дрън още куп глупости.Това търговците са пълни мошенници.Ами като е калпаво устройството , кажи си-така и така, може да работи , ама може и да не работи..За 11 лв. какво повече искаш.Майната му на всичко.КРАЙ!

  11. Banned
    Тук е от
    Jun 2005
    Мнения
    879
    #9

    Re: Bluetooth от PC към GSM

    Направи си икона на блутута в папка C:\Documents and Settings\юзер\SendTo, но преди това направи видими хиден файловете и ще ти се покаже в десния клик на SendTo.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2010
    Мнения
    10
    #10

    Re:Bluetooth от PC към GSM

    Инсталирай си Nokia PC Suite и ще си решиш проблемите с Блутута.Видимо не е от моделите работещи с уиндоуските драйвъри само

  13. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2008
    Мнения
    108
    #11

    Re:Bluetooth от PC към GSM

    [quote=dallaz ]
    Лошото е ,че в менюто което излиза след десен клик с мишката, липсва опцията Блутут


    Не излиза ,защото трябва да кликнеш и на "изпшрати до" там ще ти се появи блутута,кликаш на него и ще те попита към кое устройство да изпрати ,защото можеш да вържеш няколко телефона.
    Успех





  14.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Bluetooth клавиатура
    От MrMyr във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 1
    Последно: 14-11-07, 21:32
  2. Bluetooth printer ?
    От g_ishkitiev във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 0
    Последно: 16-11-05, 21:22
  3. bluetooth problem
    От azazel833 във форум Общ - софтуер
    Отговори: 1
    Последно: 12-10-05, 13:42
  4. Bluetooth
    От BatVez във форум Общ - хардуер
    Отговори: 2
    Последно: 28-01-05, 02:39
  5. Bluetooth
    От CrossBlade във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 3
    Последно: 11-07-03, 13:03

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе