Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 21 от общо 21

Заслужава ли си IPHONE

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    2,045
    #16

    Re: Заслужава ли си IPHONE

    Цитат Първоначално публикувано от malko_zai4e
    имам точно такъв, брандиран от Ориндж, вече не е де. Имам го от 4 месеца и съм повече от доволна. Никакви проблеми не съм имала, а ми е първо ПДА.
    Айфона не си заслужава.
    Зайче, аз пък съм имал много HTC телефони и Айфона си заслужава

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    897
    #17

    Re: Заслужава ли си IPHONE

    Цитат Първоначално публикувано от Julian
    Можеш да си ползваш скайп навсякъде.
    Особено където има безплатно Wi Fi , щото през 3G - то е малко "дебело".
    Имам един колега с iPhone който основно го ползва за гледане на температурите в различните градове през Wi Fi - а в офиса и четене на пощата (при положение , че компа му е пред него) .
    Иначе много ми харесва "прелистването" на картинки с пръста на ръката (сигурно става и с тоя на крака).

  4. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #18

    Re: Заслужава ли си IPHONE

    Вчера един познат си продаде HTC и си остави Iphona . Интересен ми стана неговия коментар :"Iphone преди всичко е mp3 & movie player , отколкото телефон."

    Незнам дали е така.

  5. Senior Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    1,594
    #19

    Re: Заслужава ли си IPHONE

    Брей каква хубава тема с колко интересни коментари има
    Гледам и не вярвам на ушите си
    За айфона няма да говоря, предимствата и недостатъците на този телефон са известни.
    По повод идиотските кометари за windows mobile мога да кжа следното:
    Домашниит компютър го преинсталирам на 2-3 години, като процедурата обикновенно съвпада с ъпгрейда. Някой хора си преинсталират домашните компютри всеки месец. Същото важи и за смартфоните с мобилни прозорци - ако не го скапеш от инсталация на софтуер, си работи дълги месеци безпроблемно, до момента в който стигнеш до ъпгрейд на операционната система. Казвам го като човек който доста дълго време ползва всякакви смартфони. Най-големият недостатък на ВМ6 е че до момента няма не може да се синхронизира с Линукс. При ВМ5 този проблем го няма, но уви е по-бъгав и по-бавен.
    Та да се върнем на темата за любимият тъч. Ползвах такъв телефон малко по-малко от година, допреди да го загубя миналата седмица.
    Предимства:
    Юзабилити и ергономика - тъч фло технологията е адски удобна. Забравяш за клавиши и стилуси. Още повече че има и виртуални клавиатури пригодени за писане с пръсти. Пише се малко по-бързо от колкото на qwerty клавиатура. Бързият достъп до контактите става с три движения на палеца.
    Телефонът е адски лек и компактен. Най-лекият телефон в класа си, ако не ме лъже паметта.
    Недостатъци:
    Кофти корпус. Ако не се държи в оригиналният си калъф, тъчскрина се набива с прах за отрицателно време. Ако се държи в оригиналният калъф, набиването с прах става за 2 месеца, а не за 2 седмици.
    Кофти пластмаса - корпусът на моя телефон се счупи на вторият месец. Като дураковоустойчивост или фориустойчивост не може да се сравни с предишният ми qtek 9100.

    Несъмненното предимство на ВМ пред МакОС е наличието на промишлено количество излекуван софтуер и игри. Моят телефо се ползваше за органайзър, четене на електронни книги, слушане на музика, игрички и GPS навигация. С едно приемниче като холъкс м100 върши перфектна работа.
    Личното ми впечатление е че айфонът е по-скоро моден аксесоар от колкото нещо наистина полезно, но това важи за 80% от телефоните от високият клас според мен.

    П.С. Единствените софтуерни проблеми с ВМ които съм имал са:
    Инсталирах едно тулче за експортване на картата, което счупи актив синка (моя вина)
    Навигационният софтуер лапа адски много памет (нормално) и понякога отказва да се стартира или гърми с аут-ъф-мемори.

  6. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #20

    Re: Заслужава ли си IPHONE

    Аз като новак в ползването на PDA ще кажа няколко неща:
    1. Symbian е по-бърз от W.M
    2. във WM липсва групиране на контакти ( 20 човека искам да бъдат в една група , други 50 във втора и тн. ) както и не можеш да зададеш тон на групата - всеки е персонален.
    4.Търсенето на имена е далеч по-сложно.
    5. В телефона като си копираш контактите виждаш и в картата и в телефона.
    6. голям недостатък е докато говориш с ухото да се натисне touch screen и да почне да набира друг номер.
    7. Картите за WM за GPS са доста по-семпли от тези за Symbian
    8. Голямо предимство - има всичко което може да ти потрябва при един обикновен нотбук.( аз така го и чувствам де )
    9. улеснено е ползването на медиа - точно като на Iphone.

    ПП
    Symbian никога не съм преинсталирвал досега , защото не ми се е скапвал телефона ,макар да го пълнех със софтуер .( колегите знаят как се майтапих с хората в заведения )

  7. Senior Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    1,594
    #21

    Re: Заслужава ли си IPHONE

    1. Зависи от процесора.
    2. Зависи от контакт мениджъра.
    4. Виж 2.
    5. Не знам, нямам контакти в картата
    6. Как се получава тоя номер?
    7. Зависи от софтуера - аз лично ползвам поне 3 програми за целта, едната дори с растерни карти.
    8. Ъъъъ... Дефинирай - софтуер, хардуер?
    9. Не мога да коментирам, ползвам си едно плеърче за музика, дето е много приличащо на уинамп, просто съм свиканал. Останалото ми се вижда неудобно.

  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. SSD заслужава ли си ?
    От lian във форум Общ - хардуер
    Отговори: 6
    Последно: 18-07-13, 17:33
  2. alcatel ot-995 - заслужава ли си ?
    От d_imige във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 0
    Последно: 11-10-12, 19:23
  3. Заслужава ли си?
    От lachezar във форум Телевизори
    Отговори: 3
    Последно: 26-08-10, 04:25
  4. Ice Age 3 Заслужава си !
    От Mr.TECHNO във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 8
    Последно: 09-08-09, 06:52
  5. Заслужава ли си iphone Clone - A88
    От Mr.TECHNO във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 2
    Последно: 07-07-08, 16:12

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе