Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 21

Заслужава ли си IPHONE

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    39
    #1

    Заслужава ли си IPHONE

    Заслужава ли си IPHONE или е по-добре някой смартфон.Предлагат ми го за 650 лв дизайна е страшен и има добри екстри.Най-голямиа му минус е че bluetooth му е практически неизползваем.Ако има някой с такъв ако може да сподели впечатления

  2.  
     
  3. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #2

    Re: Заслужава ли си IPHONE

    До колкото съм запознат с една от последните версии на фирмуера , "проблема" с синият зъб е разрешен. Лично аз си чакам iPhone2.

  4. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    2,045
    #3

    Re: Заслужава ли си IPHONE

    Телефона си е много добър, зависи за какво ти трябва. Според мен си заслужава.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    39
    #4

    Re: Заслужава ли си IPHONE

    Гледах като алтернативи на него и има един който ми хареса HTC touch.Виждал ли го е някой този телефон.
    А иначе имам приател с IPHONE и кофти с тоя син зъб неможе да го използва грам.

  6. Cko
    Cko е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Aug 2001
    Мнения
    3,566
    #5

    Re: Заслужава ли си IPHONE

    Имам опит с един HTC, ужасно бъгав беше. Не знам дали заради windows mobile (който се наложи да бъде преинсталиран два пъти в сервиза), но така и не проработи както трябва, страдаше от разнообразни проблеми с камерата и с картата памет и накрая се наложи да го сменим с друга марка. Така че имай едно наум.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    39
    #6

    Re: Заслужава ли си IPHONE

    Ясно мерси за мненията

  8.  
     
  9. god
    god е офлайн
    Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Варна
    Мнения
    394
    #7

    Re: Заслужава ли си IPHONE

    Поразгледах наскоро един такъв. Накратко - играчка за възрастни. Ако ти трябва нещо за работа, отдавна има HTC и разни подобни.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    39
    #8

    Re: Заслужава ли си IPHONE

    много точно го каза.Дизайна е просто уникален и има много занимавки,но общо взето HTC май е бая по добър.Лошото е че познавам човек само с iphone но не и с HTC а ми се искаше да го разгледам първо

  11. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #9

    Re: Заслужава ли си IPHONE

    IPhone e идеален телефон за тинейджър и за хора които търсят гъзарията. Предлагат ти го на добра цена. Можеш да си ползваш скайп навсякъде. Имаш си виртуална клавиатура и писането е лесно. Имаш най различни програмки. В общи линии играчка.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    39
    #10

    Re: Заслужава ли си IPHONE

    Да де именно.Но на същата цена може да се вземе също HTC TOUCH ,който има повече възможности,също страшен дизайн,но е по лек и компактен и с гаранция.Та като гледам едно от двете ще е.

  13. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    2,351
    #11

    Re: Заслужава ли си IPHONE

    Я светни малко, като какви са тез чудесни повече възможности, и за какво аджеба би ги ползвал и двата телефона, та да налеем малко акъл

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    39
    #12

    Re: Заслужава ли си IPHONE

    Първо размерите са от значение.Bluetooth както казах много ме бърка че няма да гоизползвам,четох че клипчета от нетаот vboxi youtube неможело да сегледат на IPHONE и така.

  16. Member Аватара на sad sack
    Тук е от
    Apr 2008
    Живее в
    Earth, Solar System, Milky Way, Laniakea
    Мнения
    409
    #13

    Re: Заслужава ли си IPHONE

    Аз се бях надъхал за HTC Touch Cruise, но разгледах възможностите на HTC Touch Diamond и реших да го изчакам.
    Поне се намират повече излекувани програми за WM6,отколкото да си плащаш в магазина за ябълки.

  17. Novice
    Тук е от
    Jul 2008
    Мнения
    6
    #14

    Re: Заслужава ли си IPHONE

    Така като чета си мисля, че никой не е ползвал нито iPhone нито HTC.
    Няма у-во с Windows което да работи без проблеми....и вината не е нито в HTC, нито в Asus, нито в i-Mate...
    Windows си е Windows-гълта ресурси като ламя....
    Настрана оставям глупавата технология на Windows тъч дисплеите...iPhone е уникален
    Това не значи, че си няма своите проблеми....неколкократно набиране докато те свърже, липсата на търсене в контакти (външни приложения не се броат) и т.н.т.,
    но като цяло платформата е инвариант на UNIX, а това е гаранция за качество.
    И моля...нека не се изказваме на принципа "гледал съм приятел на мой приятел как яде баничка....много беше хубава",
    идеята е да сме си максимално полезни.

    ...За тези които не са намерили отговор на въпроса от темата- Да, и аз си мислех, че iPhone е поредната шарения, забавление за teenagers....взех си го за месец......и.......Вече не мисля така.

  18. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2007
    Мнения
    22
    #15

    Re: Заслужава ли си IPHONE

    Цитат Първоначално публикувано от Ско
    Имам опит с един HTC, ужасно бъгав беше. Не знам дали заради windows mobile (който се наложи да бъде преинсталиран два пъти в сервиза), но така и не проработи както трябва, страдаше от разнообразни проблеми с камерата и с картата памет и накрая се наложи да го сменим с друга марка. Така че имай едно наум.
    имам точно такъв, брандиран от Ориндж, вече не е де. Имам го от 4 месеца и съм повече от доволна. Никакви проблеми не съм имала, а ми е първо ПДА.
    Айфона не си заслужава.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. SSD заслужава ли си ?
    От lian във форум Общ - хардуер
    Отговори: 6
    Последно: 18-07-13, 16:33
  2. alcatel ot-995 - заслужава ли си ?
    От d_imige във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 0
    Последно: 11-10-12, 18:23
  3. Заслужава ли си?
    От lachezar във форум Телевизори
    Отговори: 3
    Последно: 26-08-10, 03:25
  4. Ice Age 3 Заслужава си !
    От Mr.TECHNO във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 8
    Последно: 09-08-09, 05:52
  5. Заслужава ли си iphone Clone - A88
    От Mr.TECHNO във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 2
    Последно: 07-07-08, 15:12

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе