Резултати от 1 до 6 от общо 6

GSM с едър шрифт

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    64
    #1

    GSM с едър шрифт

    Колеги, търся мобилен телефон с едър или с възможност да се променя шрифт на телефонната книга и съобщенията. Други екстри не ме интересуват. Цена до 200лв ме устройва. Спрял съм се на нокиа 1650 и LG KU250. Моля, кажете си мнението за тях или ми препоръчайте нещо друго. Предварително благодаря.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на dragozow
    Тук е от
    Dec 2005
    Мнения
    1,304
    #2

    Re: GSM с едър шрифт

    Навремето имах Сониериксон T68i който имаше такава екстра. Сега силно ме интересува нещо подобно защото тъста си търси телефон.

  4. Senior Member Аватара на glarus
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    1,846
    #3

    Re: GSM с едър шрифт

    Аз съм със СЕ Т250, като цяло му е добър шрифта, но при телефонния указател си е малко по-малък иначе другият Нокиа 1101 е супер за това. Нокиа 6100 също отговаря на тези условия.
    Към тази Нокиа която си се насочил 1650 мисля, че ще ти свърши работа, но е добре да отидеш до някой магазин и да го видиш все пак.

  5. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #4

    Re: GSM с едър шрифт

    Шрифта на Моторола C139 е много голям, когато се изписва номер. Точно за пенсионер е. Ще вижда цифрите и без очила. Менютата не са толкова големи, което е нармално.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2010
    Мнения
    10
    #5

    Re:GSM с едър шрифт

    Вземи си Нокиа Х6 и ще се родиш.Шрифт-убийствено едър и с купчина възможности за увеличаване и намаляне и тъчскрийн...Вече не слагам очила ,поне за четене на СМС)))))))

  7. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2010
    Мнения
    36
    #6

    Re:GSM с едър шрифт

    Моя телефон е Нокиа 6300 и има опции за промяна на шрифта на телефонната книга, съобщенията и менюто. Предполагам, че и други модели имат тази опция...

  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Дефолт шрифт във PowerPoint
    От novamen във форум Общ - софтуер
    Отговори: 3
    Последно: 15-02-09, 12:50
  2. Шрифт за програма SeeTV
    От E_f_o във форум Общ - софтуер
    Отговори: 3
    Последно: 30-03-07, 10:12
  3. Необходимост от ТТF шрифт
    От DoRa във форум Общ - софтуер
    Отговори: 4
    Последно: 13-02-07, 15:35
  4. Проблем с шрифт
    От bushy във форум Общ - софтуер
    Отговори: 6
    Последно: 24-08-06, 13:42
  5. Шрифт
    От Burn във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 1
    Последно: 28-07-03, 05:39

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе