Резултати от 1 до 6 от общо 6

Nokia E51 Отзиви?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Jun 2006
    Мнения
    214
    #1

    Nokia E51 Отзиви?

    Някой може ли да каже нещо за тоз телефон? Доволни, недоволни, но младежи!!! УМОЛЯВАМ!!!! НЕ МИ ПИШЕТЕ КОМЕНТАРИ ОТ СОРТА:
    "ГОТИН Е, НЕ Е ГОТИН, ВЗИМАЙ ГО ЯК Е," т.н. трябва ми описание, коментари със смисъл. Благодаря предварително.

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    2,045
    #2

    Re: Nokia E51 Отзиви?

    Има ужасни странични бутони. Иначе бива

  4. Member
    Тук е от
    Jul 2005
    Мнения
    200
    #3

    Re: Nokia E51 Отзиви?

    не е лош - имам го от 4 месеца - як процесор /филмите вървят медено със coreplayer и smartmovie/, неудобни цифрови бутони - малки са и хода им е малък и силата на натиск е по-голяма от средната, страничните бутони са отчайващи, отгоре има бутон за вкл които е много твърди трудно се натиска - звука на слушалката по време на разговор е по лош от 1110i - wifi е добър и е 100 миливата , демек мощен , полифонията е отчаиваща , вградения мп3 плеар е страхотен макар и като слушам музика със слушалките от комплекта ,които са със големи тапи опасани със гумено уплътнение което одира ушето след 3 часа слуш музика в автобуса например - като се има краината цена на телефончето от 365 лв с ддс , за смартфоун е изгодна

  5. Senior Member Аватара на glarus
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    1,846
    #4

    Re: Nokia E51 Отзиви?

    На моята жена и взехме такъв преди 2-3 месеца. Доволна е с нейните по фини пръсти няма проблеми за натискането на бутончетата, ако ти кажа колко форум му е минало през wi-fi то не е истината направо. Лично аз съм си дерзал с него да си пиша по скайпа не е от най-удобните неща поради липсата на qwerty клавиатура. Докато беше в родилното бяхме в постоянна връзка заради wifi. Относно музиката не мога да кажа много понеже не съм с претенции да слушам качествен звук на слушалки, а и мразя такива работи в ушите ми.

  6. Member
    Тук е от
    Jul 2005
    Мнения
    200
    #5

    Re: Nokia E51 Отзиви?

    от качествата на един телефон, освен яката батерия /с която този модел на Нокия не разполага, защото се изтощава цялата след 2 часов разговор по fring през wi-fi/ Е ВАЖНО ЗА МЕН ЗВУКА В СЛУШАЛКАТА ПРИ ПРОВЕЖДАНЕ НА РАЗГОВОР ДА Е СИЛЕН, ЯСЕН, ОТЧЕТЛИВ, И ДА РАЗПОЗНАВАМ ТЕМБЪРА И ГЛАСА НА ДРУГИЯ АБОНАТ- тази нокия не вади хубав звук при разговор според мен и затова все още си ползвам и 1110i- звука на Е51 според мен е посредствен направо да не кажа отвратителен но е ПЪТИ ПО-ХУБАВ от звука на SoryEricson W850

  7. Member
    Тук е от
    Mar 2008
    Мнения
    299
    #6

    Re: Nokia E51 Отзиви?

    И Аз днес се снабдих с NOKIA E51..
    След няколко дни ще споделя как е.

  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 14
    Последно: 30-01-11, 16:58
  2. Electrolux - Отзиви!
    От jovanoty във форум Бяла техника
    Отговори: 8
    Последно: 15-03-10, 00:36
  3. Отзиви за MIO PDA P560
    От ilko във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 1
    Последно: 06-08-09, 19:23
  4. Отзиви за Nokia E71?
    От prt във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 12
    Последно: 08-11-08, 00:48
  5. Отзиви за DVD версията на LoR FoR
    От nniki във форум Общ - софтуер
    Отговори: 3
    Последно: 18-12-02, 22:03

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе