Резултати от 1 до 3 от общо 3

Синхронизация SE-->PC-->Nokia

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Oct 2006
    Мнения
    152
    #1

    Синхронизация SE-->PC-->Nokia

    Не знам дали точно за тук ми е темата, но ако не е ще помоля да бъде праместена.
    Та на въпроса:
    изгубиха ми се всички контакти по моя вина и питането ми е дали ще мога да ги възстановя, тъй като съм правил следното
    - имах СЕ К750 - бях направил синхронизация с компа и след това съм успявал да възстановя всички контакти в телефона...
    - взех си нокия и тъй като сонито беше вече продадено, съответно деинсталирах ериксонския софт от компа и сложих софт на нокията...
    - при синхронизиране с нокията ми прехвърля само контактите от МС outlook, а те са съвсем различни от тези които бяха на телефона...

    Въобще къде и какъв е файла в който са били записани контактите??? Инсталирах отново софта на SE с надеждата че ще успея да ги открия някъде, но .......
    По компютъра нещото което съм правил е деинсталиране на софта на SE и слагане на такъв на Нокия - нищо друго.

    Някакви идеи
    Благодаря.

  2.  
     
  3. Member Аватара на XIIID
    Тук е от
    Dec 2002
    Живее в
    Burgas, Bulgaria
    Мнения
    829
    #2

    Re:Синхронизация SE-->PC-->Nokia

    При мен Sony Ericsson PC Suite беше си метнал файловете тука C:\Documents and Settings\XXX\Local Settings\Application Data\Sony Ericsson\Sony Ericsson PC Suite\Sync (заместваш XXX с твоя потребител, опасявам се administrator )
    Вътре рови в PhoneContacts.txt, там трябва да са пиленцата. Дано след деинсталацията (и особено повторната инсталация) да са оцелели...
    Вече как ще ги прехвърлиш е въпрос на фантазия и малко бъзикане, я чрез excel да оформиш в csv и оттам в outlook, но и на ръка да препишеш тел. номера все е файда.

  4. Member
    Тук е от
    Oct 2006
    Мнения
    152
    #3

    Re:Синхронизация SE-->PC-->Nokia

    Общо взето след 3-4 часа бъзикане, прехвърляне, редактиране и какво ли не - успях да си възстановя контактите.
    Там където ме посъветва имаше два файла за аксес - отварят се, вижда се бройката на всичко вътре и до там.
    В края на краищата открих един wab файл - импортвам го в пощата, всичко е успешно, но контакти никакви. Като се отвори с нотпад с всичките му йероглифи и всякакви странни маймунки във файла имам и контактите. Оправих се ама ми отне една камара време да оправя цялата тази бъркотия.
    Благодаря.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. проблем с 3D синхронизация
    От bravisimo във форум Проектори и екрани
    Отговори: 2
    Последно: 02-02-13, 14:13
  2. софтуер за синхронизация
    От IBANEZ_ във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 2
    Последно: 21-09-09, 12:03
  3. Синхронизация м/у флaшка и компютър
    От Smurfa във форум Общ - софтуер
    Отговори: 3
    Последно: 04-04-09, 01:08
  4. Синхронизация на Bookmarks?
    От grossmaul във форум Общ - софтуер
    Отговори: 1
    Последно: 16-02-05, 11:46
  5. Програма за синхронизация
    От Abadon във форум Общ - софтуер
    Отговори: 4
    Последно: 09-12-04, 17:55

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе