Резултати от 1 до 15 от общо 15

SGH-i900 OMNIA

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Sep 2004
    Мнения
    192
    #1

    SGH-i900 OMNIA

    Здравейте


    Предстои ми смяна на телефона и този модел на Samsung много ми допадна.
    Има ли някой преки впечатления от него?

    Ще бъда много благодарен на всеки отзовал се!

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #2

    Re: SGH-i900 OMNIA

    Емо голям фен си на тази марка
    Аз от тази марка само паметите харесвам.

    Лично досега не съм видял друг доволен от телефон Самсунг

    за 400лв може да си намериш Nokia N95 8GB
    пъти по-добре.
    Даже един познат в HWbg продава.

  4. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    2,045
    #3

    Re: SGH-i900 OMNIA

    Ако се интересуваш от втора употреба, сега ще се продава един 16GB.


  5. Member
    Тук е от
    Sep 2004
    Мнения
    192
    #4

    Re: SGH-i900 OMNIA

    Цитат Първоначално публикувано от Mr.TECHNO
    Емо голям фен си на тази марка
    Не съм чак толкова голям фен - имам само още един Samsung от който наистина нямам никакви оплаквания(но той е значително по-прост от Omnia-та)

    Цитат Първоначално публикувано от CrossBlade
    Ако се интересуваш от втора употреба, сега ще се продава един 16GB.

    Благодаря за предложението,но не се стърпях и днес си взех една бройка.

  6. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #5

    Re: SGH-i900 OMNIA

    Ето един познат какво продава :
    "Добавям Nokia N95 8GB - оставаща над 12 мес. гаранция към Vivatel през CallMe. В добро състояние, но има драскотинки тук-там. Има си кутия и оригиналните си зарядно, USB кабел, TV кабел и слушалки с преходник. Цена 400 лв."

  7. Member
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    261
    #6

    Re: SGH-i900 OMNIA

    Като собственик на Омния и бивш такъв на Нокия N93i мога да кажа, че Омнията превъзхожда във всичко Нокията, единственият косур е батерията, но това си е хроничен проблем при Самсунг. Прекрасен дисплей, бърз процесор, много добра камера (но кофти видео), DivX плеър, много добър звук, макар и тихичък, с една стойка в колата си го ползвам за gps, Windows софт, можеш да правиш каквото си поискаш с него. Колебаех се между няколко модела като го избирах, HTC, Nokia N95, Sony Ericsson Experia, но Самсунга имаше все по нещо повече от тях.
    Само някой, който не се е докосвал до Омния или е някакъв върл фен, може да препоръча N95 пред нея. Това ми е първият Самсунг телефон, до сега съм имал само Нокии и Сони Ериксон и си признавам, че подходих с недоверие, но до момента Омнията се доказа перфектно във всяка една ситуация (без батерията естествено!).
    Към автора на темата, сигурен съм че няма да съжаляваш. Освен когато ти изписука индикатора за батерията...

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #7

    Re: SGH-i900 OMNIA

    N93 & N95 мился че има разлика ?

  10. Member
    Тук е от
    Sep 2004
    Мнения
    192
    #8

    Re: SGH-i900 OMNIA

    Надявам се наистина да не съжалявам Точно се боря с GPS-a.
    С изключение на Nokia 5800 всички останали модели бяха слайдери, а пък аз не съм чувал добри отзиви за този тип телефони.

  11. Member
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    261
    #9

    Re: SGH-i900 OMNIA

    Цитат Първоначално публикувано от Mr.TECHNO
    N93 & N95 мился че има разлика ?
    Има естествено, но и 2та са симбиън телефони, а и колегата ми имаше N95 тогава и не пропуснах да го разуча в подробности и него когато си избирах нов телефон.

    profyt, gps-a се подкарва наистина малко тегаво, спомням си, че бая прочетох в гугъл до като си махна настройките в телефона, да не ползва неговия си gps през интернет по подразбиране. Аз ползвам IGo 8, във форума на pocketbulgaria.com има всичко, което ти трябва (извинявам се за линка към др. форум).

  12. Member
    Тук е от
    Sep 2004
    Мнения
    192
    #10

    Re: SGH-i900 OMNIA

    Цитат Първоначално публикувано от Rockwell
    profyt, gps-a се подкарва наистина малко тегаво
    Справих се с тази задачка От вчера се ровя и свалям разни версии на това IGO8, но накрая стана пущината

    В този форум наистина има доста информация

  13. Member
    Тук е от
    Jan 2005
    Мнения
    947
    #11

    Re: SGH-i900 OMNIA

    а разпознаване на писания на БГ и коригиране на документи на БГ има ли и ако да - бачка ли както трябва ?

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Sep 2004
    Мнения
    192
    #12

    Re: SGH-i900 OMNIA

    @obshtinska_mishka

    Още не съм успял да го разуча в подробности, но доколкото знам няма клавиатура на кирилица. Сега съм в процес на търсене на такава.
    Следователно, ако питаш за корекция на уърдовски документи, сигурно няма да стане. Иначе някои имена от телефонния тефтер, които са на БГ, си ги изписва коректно.
    А бе ще падне яко ровене в нета, докато го очовеча

  16. Member
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    261
    #13

    Re: SGH-i900 OMNIA

    Microinvest Micron е мощна софтуерна клавиатура за вашето Pocket PC или Windows Mobile смартфон, която Microinvest предоставя напълно безплатно на своите български и руски потребители. Продуктът ви предлага следните възможности:

    удобно въвеждане на текст и контролиране на приложенията, независимо коя клавиатурна подредба предпочитате;
    модерен дизайн с лесно различаващи се бутони;
    поддръжка на стандартна английска клавиатурна подредба QWERTY, българските БДС и фонетична, както и стандартна и фонетична руска клавиатура;
    поддръжка на VGA екрани;
    превключването между отделните клавиатури става за части от секундата само с натискането на един бутон;
    уникалната цифрова клавиатура предлага на потребителите големи и удобни бутони, които лесно се натискат дори и без стилус;
    специално разработена клавиатура Micron Тouch, позволяваща писане на текст без да е необходимо използването на стилус. Micron Touch има уникален дизайн с големи и лесни за избиране с пръст бутони;
    3 изцяло нови, специално разработени за Micron Touch клавиатурни подредби, базирани на азбучна, фонетична и БДС;
    продуктът е тестван и 100% съвместим с всички налични в момента операционни системи на Microsoft за Pocket PC, включително Windows Mobile 6.1;
    За съжаление, още не съм намерил програма, която да разчита кирилица при ръкопис...

    Кирилицита в word и excel си излиза коректно, но е много кофти работата с таблиците.

  17. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    53
    #14

    Re: SGH-i900 OMNIA

    Омнията е невероятен апарат !
    Сравняването и с Нокия Н95/Н93 е меко казано смехотворно .
    Не се включват в никой бенчмарк

  18. Member
    Тук е от
    Jan 2005
    Мнения
    947
    #15

    Re: SGH-i900 OMNIA

    някакви отзиви за телефона ? как се представя ?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Продавам Samsung Omnia i900 - 16GB
    От dagizlle във форум Продава
    Отговори: 2
    Последно: 02-03-12, 15:51
  2. Търся за части Samsung Omnia (i900/i908)
    От blankcat във форум Купува
    Отговори: 1
    Последно: 17-02-12, 08:00
  3. Продавам Samsung i8910 Omnia HD
    От rumbaeca във форум Продава
    Отговори: 0
    Последно: 04-10-11, 18:03
  4. GPS на Omnia HD
    От getzov във форум GPS - модели, софтуер, карти и трикове
    Отговори: 1
    Последно: 07-12-09, 00:24
  5. От къде да си купя Samsung Omnia (i900) ?
    От centrino във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 10
    Последно: 13-10-08, 11:19

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе