Резултати от 1 до 5 от общо 5

Искам телефона с най-добър органайзер

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2008
    Мнения
    129
    #1

    Искам телефона с най-добър органайзер

    Значи моля за съвет. Искам да си купя нов телефон. Имам изключително малко изисквания към него. Единствено държа да има наистина удобен, бърз, хубав, точен и т.н. и т.н. органайзер. С две думи търся телефона с най-добър органайзер.
    Примерно ако ще е с тъч скрийн искам да може следното:
    1. Отключвам екрана.
    2. Натискам един бутон/шорткът
    3. Вадя писалката и записвам ръкописно някакво напомняне на екрана. Примерно: "да купя хляб"
    4. С две три натискания въвеждам дата и час.
    5. Прибирам телефона.
    ....
    ....
    ....
    Искам после като сработи напомнянето, да ми пише на екрана текста както съм го въвел по-рано ръкописно. Неща да ми преобразува от ръкопис в букви. Искам да има функция за отлагане с време по мое желание и да става лесно и бързо.

    Може и да не е тъч скрийн.....
    Та с две думи моля да споделят хора с опит....

  2.  
     
  3. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #2

    Re:Искам телефона с най-добър органайзер

    И да разпознава ръкописан текст на български език ? Едва ли ще си намериш такъв органайзер, като цяло всеки съвременнен телефон (било то с тъч скрийн или обикновен) има органайзер който ще ти свърши работа. Ако визираш отлагане на време на алармата то май във всички които съм гледал и имал е била фиксирана 3-5 минути.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2008
    Мнения
    129
    #3

    Re:Искам телефона с най-добър органайзер

    Цитат Първоначално публикувано от stenly
    И да разпознава ръкописан текст на български език ? Едва ли ще си намериш такъв органайзер, като цяло всеки съвременнен телефон (било то с тъч скрийн или обикновен) има органайзер който ще ти свърши работа. Ако визираш отлагане на време на алармата то май във всички които съм гледал и имал е била фиксирана 3-5 минути.
    Напротив не ме интересува да разпознава ръкописен текст на български, а самото напомняне да се визуализира на екрана като въведения от мен ръкописен текст при задаване на събитието.
    А относно втората част на отговора ти - не падам от марс, знам, че всеки телефон има органайзер дето ще ми върши (някаква) работа. Аз търся телефона с най-добър такъв!

  5. Senior Member Аватара на Tommorow
    Тук е от
    Sep 2006
    Живее в
    Пловдив, България
    Мнения
    7,161
    #4

    Re:Искам телефона с най-добър органайзер

    @Turbosol - много са вариантите, но нито един няма такъв със вградени ( инсталирани ) приложения на който и да е телефон независимо от платформата. За задоволяване на твоите потребности различни хора са написали различни, къде по добри, къде по лоши приложения. Няма най-добър...каквото и да значи това...Потърси из нета, след като не падаш от марс, предполагам знаеш как се ползва гугъл. Ето ти една възможност:

    Какъвто и да е WM 3,4,5,6 тъчскийн (ARM/XScale ) базиран смартфон със следния безплатен софтуер ScreenWriter - V 2.04.5:

    http://www.ppccabfiles.ru/screenwriter

  6. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2008
    Мнения
    129
    #5

    Re:Искам телефона с най-добър органайзер

    Цитат Първоначално публикувано от Tommorow
    @Turbosol - много са вариантите, но нито един няма такъв със вградени ( инсталирани ) приложения на който и да е телефон независимо от платформата. За задоволяване на твоите потребности различни хора са написали различни, къде по добри, къде по лоши приложения. Няма най-добър...каквото и да значи това...Потърси из нета, след като не падаш от марс, предполагам знаеш как се ползва гугъл. Ето ти една възможност:

    Какъвто и да е WM 3,4,5,6 тъчскийн (ARM/XScale ) базиран смартфон със следния безплатен софтуер ScreenWriter - V 2.04.5:

    http://www.ppccabfiles.ru/screenwriter
    Винаги има най-добър, или поне най-предпочитан. От гугъл разбирам, от смартфони и GSM -и най-основното. И пак казвам не е обезателно да е смартфон/тъчскрийн.
    Пак давам пример:
    искам да може да ми алармира всеки последен работен ден от месеца (демек пон-петък), без аз на ръка да сядам и да почвам дата по дата, месец по месец да въвеждам....

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Търся удобен Органайзер
    От Bibi във форум Общ - софтуер
    Отговори: 7
    Последно: 01-06-09, 00:54
  2. Органайзер
    От tannoy във форум Телевизори
    Отговори: 0
    Последно: 26-02-07, 14:07
  3. Органайзер за документи
    От nommo във форум Общ - софтуер
    Отговори: 6
    Последно: 13-12-06, 15:17
  4. Търся Органайзер
    От user_42 във форум Общ - софтуер
    Отговори: 1
    Последно: 29-05-04, 22:51
  5. Препоръчайте органайзер
    От dudu във форум Общ - софтуер
    Отговори: 5
    Последно: 06-09-03, 00:06

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе