Резултати от 1 до 8 от общо 8

Samsung B5512 Galaxy Y Pro Duos

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2009
    Мнения
    75
    #1

    Samsung B5512 Galaxy Y Pro Duos

    До скоро имах Нокия с Симбиан, но вече ползвам Samsung B5512 Galaxy Y Pro Duos.
    Опитвам е да сваля и кача приложения на телефона от гугле плей, но не става.
    Със симбиан си ги свалях на компа и после си ги поставях в телефона и тогав аги инсталирах, но сега не иска.Да не би да има друга процедура.Опитах и като включа KIES, направо в телефона да го сваля и инсталирам ама пак не става.
    Някой с повече опит в Андроид би ли ми казал как да свалям приложения от където и да е.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2009
    Мнения
    75
    #2

    Re:Samsung B5512 Galaxy Y Pro Duos

    Намерих си упътване и разбрах доста неща, но не ми стана ясно как да създам групи от контакти.Ако някой има самсунг, да пише как се създават групи и се вмъкват на всеки контакт поотделно тон звънене, снимка и т.н.По точно знам как се създават групи, но не знам как да вмъкна даден контакт.Вероятно е много просто, ама.........

  4. Banned
    Тук е от
    Jan 2012
    Живее в
    https://t.me/pump_upp
    Мнения
    121
    #3

    Re:Samsung B5512 Galaxy Y Pro Duos

    Свали си GO Contacts от маркета. Готино и лесно за ползване приложение, в сравнение със завъртяния Samsung

  5. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2009
    Мнения
    75
    #4

    Re:Samsung B5512 Galaxy Y Pro Duos

    Благодаря!А да знаете как да направя така, че всичко което да тегля да се тегли и инсталира на картата.Прехвърлих някои приложения на картата, но за някои ми изписва че не може, значи трябва да ги инсталирам в началото още на картата.Но не знам как?!
    Опитах, като свалих картата и с преходник я сложих в лаптопа и реших да инсталирам всичко отначало, но не става с play google!?

  6. Banned
    Тук е от
    Jan 2012
    Живее в
    https://t.me/pump_upp
    Мнения
    121
    #5

    Re:Samsung B5512 Galaxy Y Pro Duos

    свали си app2sd или Link2SD и ги мести от там. Ако са уйджети трябва да са на телефона, защото при рестарт може да не заредят, с други думи може да не работят.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2009
    Мнения
    75
    #6

    Re:Samsung B5512 Galaxy Y Pro Duos

    Ок, но пак не става.Например AVG,Link2SD,Facebook,Viber,София Трафик и други се свалиха и инсталираха на паметта на телефона, след което исках да ги прехвърля и не става.Как да го направя. когато свалям и инсталирам да ме пита в коя памет да го направя.

  8.  
     
  9. Banned
    Тук е от
    Jan 2012
    Живее в
    https://t.me/pump_upp
    Мнения
    121
    #7

    Re:Samsung B5512 Galaxy Y Pro Duos

    Значи, няма такова нещо да те пита къде, особено ако са от маркета, там направо сваля някъде и инсталира. Трябва от самата програма да се настрои автоматично да ги мести. При мен Facebook и Viber си ги мести, не знам при теб защо не дава, не би трябвало да има проблем.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2009
    Мнения
    75
    #8

    Re:Samsung B5512 Galaxy Y Pro Duos

    Изтрих повечето приложения от СД картата и паметта на телефона.Зададох на Link2SD, да поставя само в СД картата.Наново инсталирах антивирус прог.и металдетектор, и отново двете се записаха на паметта на телефона.Целия телефон разрових няма опция да задам сваляне и инсталиране на СД картата.А нокиата която имах преди, мепиташе при всяко сваляне къде да го свали.Не може и тук да няма, ако не да пита, то ръчно да си го настроиш къде да сваля, но незнам къде е...........Някой със самсунг да напише как е при него.Благодаря!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. [Продавам] Samsung S7562 Galaxy S Duos
    От lada2107 във форум Продава
    Отговори: 2
    Последно: 31-01-15, 19:41
  2. Продавам Samsung Galaxy Grand Neo DUOS i9060
    От o33y във форум Приключили продажби
    Отговори: 1
    Последно: 18-12-14, 17:07
  3. Samsung S7562 Galaxy S Duos или Samsung I8260 Galaxy Core
    От tzvtz във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 1
    Последно: 23-10-13, 12:50
  4. Samsung galaxy duos S7562 или HTC Desire SV
    От ROBERT във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 22
    Последно: 18-08-13, 13:46
  5. Samsung s6102 galaxy y duos - меню на български?
    От taralion във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 7
    Последно: 17-08-12, 12:18

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе