Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 24 от общо 24
Like Tree3Одобрявам

Смартфон до 250 лв.

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    1,384
    #16

    Отговор: Смартфон до 250 лв.

    Да,да не ме прецакат,което означава,не само калпава доставка(ще се ококорвам преди да го платя),а и евентуален сервиз/подмяна.Купувал съм и са ми сменяли дефектирала (понякога и по моя вина) стока в пловдивските магазини на Мултирама,Метро,Зора,Баумакс,Пик компютърс и др.,ама,както вика бай Ганьо,"тия ходи ги гони".
    Между другото,купувал съм от Англия онлайн и решили по последната поръчка,че са ми взели повече пари за такси и взеха,че ми ги върнаха,като след това ми се извиниха с писмо и обясниха какво са надвзели и връщат.Да им се чуди човек на британците.

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    1,384
    #17

    Отговор: Смартфон до 250 лв.

    Цитат Първоначално публикувано от johny01 Виж публикацията
    Да,да не ме прецакат,което означава,не само калпава доставка(ще се ококорвам преди да го платя),а и евентуален сервиз/подмяна.Купувал съм и са ми сменяли дефектирала (понякога и по моя вина) стока в пловдивските магазини на Мултирама,Метро,Зора,Баумакс,Пик компютърс и др.,ама,както вика бай Ганьо,"тия ходи ги гони".
    Между другото,купувал съм от Англия онлайн и решили по последната поръчка,че са ми взели повече пари за такси и взеха,че ми ги върнаха,като след това ми се извиниха с писмо и обясниха какво са надвзели и връщат.Да им се чуди човек на британците.
    Всичко е О'К,само менюто е на испански и португалски,и английски с южноамерикански акцент.
    Телефончето хич не е лошо;за 220 лв може би няма по-добро.Единствен кусур е отварянето на капака-отврат,ваденето на СИМ картата и то не е лесно.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    133
    #18

    Отговор: Смартфон до 250 лв.

    Здравейте,
    за да не пускам нова тема моето търсене почти съвпада с това от тази тема.
    Препоръчайте ми GSM на цена до към 250 лв. Държа да има GPS, Wi-Fi, прилична камера със светкавица и издържлива батерия.
    Като марки предпочитам да е от следните: HTC, Sony, SonyEricsson или Nokia. Не съм запознат кое е актуално в момента като операционни системи, функции, екстри и т.н., защото от доста години не ги следя тези технологии и за това се допитвам до Вас да ми препоръчате по-добрата марка (ако изобщо е между тези 4), модел с по свястна операционна система. Предполагам, че бюджета е малък, но се надявам да се намери нещо читаво за тези пари.

    Насочил съм се към два модела: Sony experia tipo и HTC Wildfire S, но ако има нещо по-читаво споделете моля и евентуално магазин от където да се закупи (аз мислех от сайта на mobilebulgaria, ама знам ли дали ще е удачно)
    Благодаря.

  5. Moderator Аватара на glowndark
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    2,460
    #19

    Отговор: Смартфон до 250 лв.

    Цитат Първоначално публикувано от tihogr Виж публикацията
    Здравейте,
    за да не пускам нова тема моето търсене почти съвпада с това от тази тема.
    Препоръчайте ми GSM на цена до към 250 лв. Държа да има GPS, Wi-Fi, прилична камера със светкавица и издържлива батерия.
    Samsung S5830 Galaxy Ace - трябва да се бръкнеш още 20-тина лева над 250 но си струва...
    Относно светкавиците, има само 2-3 модела телефони със светкавица, ако под светкавица нямаш в предвид диода дето святка за 1 секунда

    Защо да не е удачно. MobileBulgaria е просто ПОСРЕДНИК между фирмите продавачи и купувачите. И там може да попаднеш на кофти търговец, както може да попаднеш и на такъв от pazaruvaj.com и другите сайтове за сравнение на цени...

  6. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    1,384
    #20

    Отговор: Смартфон до 250 лв.

    Самсунга не го знам,но Wilfire S може да вземеш за 250 лв и е добър.На Сони не им одобрих експерията 8,едва ли това нискобюджетно типо е по-добре.

  7. Moderator
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    1,491
    #21

    Отговор: Смартфон до 250 лв.

    И двата телефона са добри в класа си HTC е модел от миналата 2011г. От друга страна Типо-то не го очаква ъпдеит до следваща версия на андроид.Като цяло са еднакви ,но аз бих взел Типо понеже всички притежатели на Сони получават до края на 2012г. по 50гб пространство доживотно в облачната услуга Box.Кой знае един ден може да са ти от полза като гледам как всички нови смартфони от високия клас излизат без слот за карта памет.Тенденцията май е в бъдеще да отпаднат картите изобщо.Успех с покупката на каквото и да се спреш.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2012
    Мнения
    12
    #22

    Отговор: Смартфон до 250 лв.

    Още един глас от мен за Samsung Galaxy Ace - за тези пари е изключително читав и способен телефон, освен ако не си хайтек маниак или тийнейджър

  10. Member Аватара на popov
    Тук е от
    Mar 2011
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    822
    #23

    Отговор: Смартфон до 250 лв.

    предложете телефон до 250лв .ЩЕ се използва за музика и филми.Да чете divx

  11. Member
    Тук е от
    Feb 2009
    Живее в
    Русе, и малко у десно и малко у лево
    Мнения
    669
    #24

    Отговор: Смартфон до 250 лв.

    Samsung Galaxy Ace- такова взех коледно за жената - доволна е, за тея пари! Не съм го бъзикал аз още, но и това предстои! Както писа някой по-нагоре - Самсунг, но над 5830 да е! И 8500 е добър, но е големичък телевизор, за който не е свигнал на размер! Може да са 2010-2011, но са по-добри и двата от по-новогодишните в тези ценови нива!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. ИЗБОР НА СМАРТФОН
    От isa във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 2503
    Последно: 24-03-24, 09:19
  2. Продавам смартфон HTC EVO 3D
    От georgievbor във форум Приключили продажби
    Отговори: 1
    Последно: 07-12-13, 17:57
  3. Смартфон zte grand X pro
    От menski във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 0
    Последно: 11-11-13, 20:11
  4. Слушалки с микрофон за смартфон?
    От kod във форум Mp3 плеъри, слушалки
    Отговори: 15
    Последно: 04-10-13, 23:36
  5. Усилвател за Wi-Fi за смартфон
    От alantion във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 1
    Последно: 31-03-13, 22:05

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе