Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 16

Слушалки с микрофон за смартфон?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,244
    #1

    Слушалки с микрофон за смартфон?

    Намислил съм да се обзаведа с нови слушалки с микрофон, които да използвам с телефона.
    Тоест, две изисквания - да са с хубав звук и да имат микрофон и някакво елементарно управление, с което мога да приемам разговори.
    Този път, твърдо искам слушалки с по-големи мембрани, покриващи ухото, а не мъници, които да пъхам в ушите, неудобни са ми.
    Дайте някакви предложения за нещо прилично, разумно голямо да не изглеждам като извънземно по улиците и с хубав звук.
    Загледал съм в Технополис има нещо като промоция на PHILIPS O'NEILL SHO3305, нещо подобно като конструкция търся, на цена не повече от 100лв?
    Този Фил;ипс е със съпротивление 32 ома. Не е ли по-добре за смартфон да са с по-ниско съпротивление 16, 22 ома?
    Има ли въобще слушалки, които да не са тапи с по-ниско съпротивление?
    КАкво точно да търся като параметри за подходящи слушалки? Съпротивление, максималната входяща мощност играе ли съществена роля? Има с 30mW, 50, 100?
    22716E3BB7101EE2BEA41FFD2B804D27.jpg

  2.  
     
  3. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,244
    #2

    Отговор: Слушалки с микрофон за смартфон?

    Аде бе, знаещите, помогнете малко

  4. Banned
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    2,430
    #3

    Отговор: Слушалки с микрофон за смартфон?

    Ако не си купил още, метни едно око на тези. Мисля, че са подходящи за изискванията ти -----> Sennheiser HD 219s

  5. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,244
    #4

    Отговор: Слушалки с микрофон за смартфон?

    Скъпи са ми... 100лв е максималната горна граница, която бих отделил.

  6. Banned
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    1,050
    #5

    Отговор: Слушалки с микрофон за смартфон?


  7. Banned
    Тук е от
    Dec 2011
    Мнения
    65
    #6

    Отговор: Слушалки с микрофон за смартфон?

    Имах такива , но предния модел HD218 , за цената си са си перфектни . Качествени слушалки от реномиран производител , но не са с микрофон . Просто казвам , че самите слушалки са много добри като такива .

  8.  
     
  9. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,244
    #7

    Отговор: Слушалки с микрофон за смартфон?

    Цитат Първоначално публикувано от logic Виж публикацията
    Каква е идеята на поста ти и с картинката?
    Момчил ми е препоръчал Sennheiser HD 219s, които са добри слушалки, макар и 24 ома, но както казах са ми скъпи.
    Къде намираш в България HD218i на цена под 100 лева? Ако намираш - дай линк, ако не... картинката не ми помага за избора по никакъв начин...

    Перфектната цена е обширно понятие. В моите представи, всичко над 100лв е скъпо за хендсфри.

  10. Banned
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    1,050
    #8

    Отговор: Слушалки с микрофон за смартфон?

    Колега , аз пък и мислех , че нямам предразсъдици като си поръчваш нещо по интернет . И като ги няма в БГ , значи се отказваш от добри слушалки на приемлива цена , така ли ? А картинката е за информация на марка и модел , а ти сам яреценяваш дали те интересуват и дали да си потърсич търговец .

    Sennheiser HD 218i headphones iPhone iPod control NEW SEALED UK STOCK 4044155043426 | eBay

    - - - - - - - - - -

    Извинявам се за допуснатите правописни грешки , но се случва в бързината , нали се разбира , какво искам да кажа .

  11. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #9

    Отговор: Слушалки с микрофон за смартфон?

    ако времето, което си отделил в писане на последния ред, го беше посветил на оправяне на написаното преди това, щеше да е доста по-прегледно и по-уважително, както към нас, така и към самия себе си

  12. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,244
    #10

    Отговор: Слушалки с микрофон за смартфон?

    logic... за разлика от прякора ти, в повечето ти постове отсъства логика!
    Първо, онлайн се купува продукт, с който си добре запознат. Очевидно аз не знам какви слушалки искам и неизбежно преди да купя трябва да пробвам дали са ми удобни или не, дали звука и силата му в конкретната комбинация от слушалките + моя телефон ми допада!
    Второ, определил съм ценовия диапазон! Цена от 41 лири във Великобритания е ясно, че с доставка до България надвишава това, което съм склонен да дам и е значително по - неудачно предложение от това на Момчил.
    Да не влизаме в детайли, че конкретния продавач не изпраща до БГ, че цената на тези слушалки е с десетина лири по-висока при търговци от Амазон, които шипват до България и че всъщност самите слушалки ще излязат по-скъпи от 219s, без да смятам неминуемите 30-тина лева доставка.
    Престани да цапаш темата с дървена философия моля. Когато не можеш да помогнеш, не се опитвай да го правиш!

  13. Banned
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    1,050
    #11

    Отговор: Слушалки с микрофон за смартфон?

    Прав си , може да съм се поувлякъл малко , но ги има и на по-ниски цени , включващи се в твоя бюджет ( линка беше само пример ) , но пак не са в БГ и не може да ги пробваш. Както и да е .

  14.  
     
  15. Member Аватара на XIIID
    Тук е от
    Dec 2002
    Живее в
    Burgas, Bulgaria
    Мнения
    829
    #12

    Отговор: Слушалки с микрофон за смартфон?

    а вариант с bluetooth stereo handsfree с 3.5мм жак от сорта на nokia BH-214 / BH-111 и си ръгаш после читави нормални слушалки, че за тези с микрофон казват им отстъпват винаги? и без това темата малко прилича на "търся си хендсфий, ама да не е хендсфий"...

  16. Banned
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    2,430
    #13

    Отговор: Слушалки с микрофон за смартфон?

    Всъщност, модела предложен от logic е оферта от Amazon.uk в момента и ще излезе около 118 лв. с доставка през габко -------> Sennheiser HD218i

    Но... , има един малък проблем с тези слушалки:
    Optimised for the latest generation of iPhones, iPods, and MacBooks*
    Това означава, че ако смартфона не е iphone, или производните му ще има неминуеми проблеми.

    Най-честите са с контролите. Просто не работят, или работи само една функция от всичките. Често самите слушалки въобще не се разпознават от апарата, или звука след включването им е трагедия.

  17. Banned
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    1,050
    #14

    Отговор: Слушалки с микрофон за смартфон?

    Цитат Първоначално публикувано от Momchil Виж публикацията
    Всъщност, модела предложен от logic е оферта от Amazon.uk в момента и ще излезе около 118 лв. с доставка през габко -------> Sennheiser HD218i
    всъщност не е това офертата , а това -
    http://www.amazon.co.uk/Sennheiser-H...nheiser+HD218i , но както и дае . За другото е така или поне така пише .
    Идеята беше друга , но не се възприе добре . Съжалявам .

  18. Banned
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    2,430
    #15

    Отговор: Слушалки с микрофон за смартфон?

    Цитат Първоначално публикувано от logic Виж публикацията
    всъщност не е това офертата , а това -
    http://www.amazon.co.uk/Sennheiser-H...nheiser+HD218i , но както и дае . За другото е така или поне така пише .
    Идеята беше друга , но не се възприе добре . Съжалявам .
    Да, видях много добре коя е офертата ти, но ти бързаш да пишеш, преди да четеш и помислиш малко.

    Офертата, която съм посочил аз, е директно от Амазон и не се плаща за доставка, освен 3 лв. на габко.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 1
    Последно: 07-09-10, 18:58
  2. Продавам: Слушалки с микрофон за PC
    От devil във форум Продава
    Отговори: 0
    Последно: 03-10-08, 11:46
  3. Микрофон за РС
    От korea60 във форум Windows
    Отговори: 4
    Последно: 21-12-06, 17:11
  4. Отговори: 25
    Последно: 26-04-06, 09:25

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе