Резултати от 1 до 6 от общо 6

Мнение за Nokia 700

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Живее в
    гр. Сопот
    Мнения
    2,204
    #1

    Мнение за Nokia 700

    Предстои ми покупка на нов телефон. Засега се заглеждам по Nokia 700. Ако някой се е сблъсквал с този телефон ще съм благодарен да сподели мнението си за него.

  2.  
     
  3. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,244
    #2

    Отговор: Мнение за Nokia 700

    Нямам конкретни наблюдения над модела, но операционната система е определено неподходящ избор помоему.
    В момента има кеф ти Win Phone 8, кеф ти Android телефони ако търсиш смартфон с тъчскрийн, защо точно Симбиан си избрал?

  4. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Живее в
    гр. Сопот
    Мнения
    2,204
    #3

    Отговор: Мнение за Nokia 700

    Бях си харесал Nokia Lumia 710, но не поддържа българско меню. А този си го има. По принцип, държа да има хубава батерия и БГ меню.

  5. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    3,319
    #4

    Отговор: Мнение за Nokia 700

    Цитат Първоначално публикувано от dimkaraganchev Виж публикацията
    Бях си харесал Nokia Lumia 710, но не поддържа българско меню. А този си го има. По принцип, държа да има хубава батерия и БГ меню.
    Каквато и марка смартфон да вземеш, батерията заминава бързо, освен ако говориш 1-2пъти на ден без да ползваш нет, макар че тогава се губи смисъл да имаш смартфон:rolleyes: На Сони, батерията и дисплея според мен не са от силните им страни за разлика от камерата./макар, че ги харесвам, като марка и ползвал, не виждам с какво могат да ме привлекат в момента/. Нокия бих си купил само телефон с клавиатура/железни за разговори/, но не и смартфон/лично мнение/. За мен в момента Самсунг са най-добрe, като цена/функционалност-прилична батерия и камера и много добър дисплей+Андроид операционна система. В момента съм със Самсунг Адванс и съм доволен за сега:rolleyes: Препоръчвам ти да видиш Samsung Ace2.
    Този пост е редактиран от pilot; 16-11-12 в 15:52.

  6. Moderator
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    1,491
    #5

    Отговор: Мнение за Nokia 700

    Цитат Първоначално публикувано от pilot Виж публикацията
    Каквато и марка смартфон да вземеш, батерията заминава бързо, освен ако говориш 1-2пъти на ден без да ползваш нет, макар че тогава се губи смисъл да имаш смартфон:rolleyes: На Сони, батерията и дисплея според мен не са от силните им страни
    Не съм много съгласен с теб ползвам Блекбери и спокойно пътувам уикендите без зарядното си ,а говоря наистина много и ползвам пакета им за данни.батерията държи по 2-3 дни ,но това е бизнес телефон и не го препоръчвам за личен.Операционната им система е ограничена функционално.Нокия 700 ми е умирала за часове с 3G и скаип постоянно пуснат -там операционата система е спряла развитието си.Скоро пуснаха Viber и то без гласова услуга силно орязан.Навигацията им е ок ,но скоро ще е достъпна и за андроид и IOS.От смартфоните с андроид последните модели на Самсунг и HTC са под всякаква критика бъгави поне до 3-4 партида от производството.Да не говорим ,че в този ценови клас устройствата на htc са изоставащи хардуерно и без ъпдеит към по нова версия-лично за мен е недопустимо за нов модел телефон да не получи ъпдеит към следваща версия на ОС.Моделите на Сони къртят в момента и колегата от горния пост явно не е виждал дисплея на Sony Xperia P.Не си казал за каква сума искаш телефон ,но имат доста модели от тази година който заслужават внимание.Аз бих избрал Сони в момента.

  7. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    3,319
    #6

    Отговор: Мнение за Nokia 700

    Цитат Първоначално публикувано от granity Виж публикацията
    Моделите на Сони къртят в момента и колегата от горния пост явно не е виждал дисплея на Sony Xperia P.Не си казал за каква сума искаш телефон ,но имат доста модели от тази година който заслужават внимание.Аз бих избрал Сони в момента.
    Виждал съм го много добре Като го сложиш до Самсунг с Амолед и се вижда разликата, особено на тъмно или на слънце! 2-3 дена е отличен резултат, аз говоря за пад на батерията за 24часа!

  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Продавам телефони Nokia 6303i и Nokia C2-01
    От jankos във форум Продава
    Отговори: 3
    Последно: 21-02-13, 01:12
  2. Продавам Nokia C06-00 и Nokia 6230
    От nautica_ във форум Приключили продажби
    Отговори: 1
    Последно: 11-06-12, 21:04
  3. Дайте мнение за NOKIA 6303
    От kostadin11 във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 2
    Последно: 08-03-11, 16:54
  4. Отговори: 14
    Последно: 30-01-11, 16:58
  5. ПРЕМЕСТЕНО: Дайте мнение за NOKIA 6303
    От fXOrange във форум GPS - модели, софтуер, карти и трикове
    Отговори: 0
    Последно: 17-01-10, 08:44

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе