Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 24

Смартфон до 250 лв.

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    1,384
    #1

    Question Смартфон до 250 лв.

    Момчета,големият синковец (лигльо на 11 г.) си скапа поредния телефон (Гигабит s1200,бе страхотна машинка) и пак ще съм по магазините.Търся с тъчскрин,една карта,wi-fi,слот за микро СД,свестни: екран,камера и видео и тн глупости,с които да се занимават подрастващите вместо да учат и спортуват.
    Единствено до 250 лв.(пари на вятъра,защота ще го счупи след месец) и то на промоция,видяна по нета(та може да е ала-бала),харесах HTC Explorer (225 лв) и HTC Wildfire S (245 лв).Експлорерът отдавна го бях харесал,но беше скъп.
    Молбата ми е ,понеже тези HTCта едва ли ще ги намеря на такава цена,да споделите мнения и опит за смартфон до 250 лв и насоки откъде да го купя (аз съм,майна,от Пловдив).

  2.  
     
  3. Junior Member Аватара на SoftKey
    Тук е от
    Jun 2006
    Живее в
    Варна/София
    Мнения
    52
    #2

    Отговор: Смартфон до 250 лв.

    Все пак имате ли предпочитания към марка и най-вече вид-а на операционната система?

    Има варианти от Самсунг,HTC и Nokia - Андроид 2.3.6, 4.0 и WP - всички са на цена ~ 300 лв.

  4. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    1,384
    #3

    Отговор: Смартфон до 250 лв.

    Ключ,нямам предпочитания към марка и ОS,макар WM да не ми е по сърце.S1200 беше с WM и синковеца ми се жалваше,че не е като на другите и не могат с аверите да си менкат/свалят игри,пък и на WM са разни Нокии,които са много над 250 лв.Самсунгерите,които заслужават внимание-и те скъпи.Гледах разни ZTE,Gigabite(с Андроид),които ми харесаха,но и те над 250 лв.За това съм се насочил към Експлорер,Уайлдфайър ес,Моторола файър екс ти,но на промо-до 250 лв. Само не искам разни реплики или с 2/4 карти.

  5. Member
    Тук е от
    Nov 2008
    Мнения
    801
    #4

    Отговор: Смартфон до 250 лв.

    Виж този, ползвам такъв, но е с 2 сим карти. Недостатък е че се рестартира понякога, поне моя. Иначе всичко си има като за тинейджър е супер.
    http://www.technopolis.bg/b2c/detail...ONETOUCH-918-D

  6. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    1,384
    #5

    Отговор: Смартфон до 250 лв.

    Блгодарско,Ваньо!Това изглежда добре като вариант,ако не намеря тънко HTC,само дето не е с 512RAM,а с 256.Забива ли?

  7. Moderator Аватара на glowndark
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    2,460
    #6

    Отговор: Смартфон до 250 лв.

    Щом като си много довеолен от Gsmart, мога да ти предложа Gigabyte Gsmart G1310 на промоция, на цена около 200 лв...

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Nov 2008
    Мнения
    801
    #7

    Отговор: Смартфон до 250 лв.

    Забива много рядко, но май точно тогава се рестартира.

  10. Novice
    Тук е от
    Oct 2007
    Мнения
    2
    #8

    Отговор: Смартфон до 250 лв.

    Samsung Galaxy Pocket 230 лева във Vivacom отключен и без договор.Може да се намери и под 200 лева в интернет магазин.Телефона е супер за тази цена.Има дори GPS ,Android e и е пълен с екстри.

  11. Novice
    Тук е от
    Apr 2011
    Мнения
    5
    #9

    Отговор: Смартфон до 250 лв.

    LG Optimus L3
    Това нещо купих на моя син.Много е доволен.

  12. Member Аватара на Shmi
    Тук е от
    Mar 2007
    Мнения
    939
    #10

    Отговор: Смартфон до 250 лв.

    Много ги глезите, я една слушалка за 50 лв. с предплатена карта и толкова.

  13. Junior Member Аватара на SoftKey
    Тук е от
    Jun 2006
    Живее в
    Варна/София
    Мнения
    52
    #11

    Отговор: Смартфон до 250 лв.

    А обмисляли ли сте варианта за "нов" телефон втора ръка - щом ги чупи.Пък и за тези пари ще се вземе по-висок клас.

    Иначе това HTC е около 320-330 лв. ново - HTC Desire C - HTC - Mobile Bulgaria.

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    1,384
    #12

    Отговор: Смартфон до 250 лв.

    Gachev,самсунгерите под 5830 не ги одобрих.
    Ivo,L3 си взе тъщата,нещо не са го изпипали за цената.
    Glowndark,макар че Гигабит ги внася някаква в.търновска фирма и нямат сервизна поддръжка и са с две карти,пак ги позагледах,но по-евтините 1310/1315 са с 256 рам,а това малко ме възпира.Кажи,все пак,къде е за 200 лв.
    Ключ,Дезайърът ми идва скъп,иначе Експлорер или Уайлдфайър ес,ако намеря на приемлива цена-няма да се замисля.
    Shmi,не ги глезим ние,а ония пед**и,които ръгат в ръцете на хлапетиите телефони за 1к,а наш'те ги гледат като циганче сладкарска витрина.Пък и идеята ми е,на приемлива цена де,да свикват децата с новите технологии и как се борави с тях.Работата е,че това влияе лошо на възпитанието и не се научават да ценят,за разлика от нас,които,ако имахме късмет да получим маратонки Тренинг или Ромика си ги пазихме докато се оженим.

  16. Moderator Аватара на glowndark
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    2,460
    #13

    Отговор: Смартфон до 250 лв.

    Цитат Първоначално публикувано от johny01 Виж публикацията
    Glowndark,макар че Гигабит ги внася някаква в.търновска фирма и нямат сервизна поддръжка и са с две карти,пак ги позагледах,но по-евтините 1310/1315 са с 256 рам,а това малко ме възпира.Кажи,все пак,къде е за 200 лв.
    Какво значи нямат сервизна поддръжка. Имат си гаранция. А ако имаш в предвид, че не предлагат сервиз за телефони. Ами аз предпочитам като има проблем да ми го сменят с нов, отколкото да ми го разбазикват разни знаини и незнайни майстори

  17. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    1,384
    #14

    Отговор: Смартфон до 250 лв.

    Момчета,поръчах HTS Explorer GSMI.bg на gsmi.bg.Не ми се занимаваше с онлайн поръчки,особено на фирми от друг град,че като стане фал-к'во правим,ама във Филибето е 279 лв.След някой и друг ден ще пиша дали са измамници или не и как е машинката.Иначе цените им са добри,ако не пробутват стари или прецакани GSMи и не се е*ават със сервиза-са О'К.

  18. Moderator Аватара на glowndark
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    2,460
    #15

    Отговор: Смартфон до 250 лв.

    Цитат Първоначално публикувано от johny01 Виж публикацията
    Момчета,поръчах HTS Explorer на gsmi.bg.Не ми се занимаваше с онлайн поръчки.
    Това не го разбрах

    Другото също не го разбрах. Страх те е да не те прецакат "пробутват стари или прецакани GSMи и не се е*ават със сервиза" а поръчаш от първия срещнат сайт...

    Както и да е. Дано наистина телефона да е безпроблемен и да ви служи дълго...

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. ИЗБОР НА СМАРТФОН
    От isa във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 2503
    Последно: 24-03-24, 10:19
  2. Продавам смартфон HTC EVO 3D
    От georgievbor във форум Приключили продажби
    Отговори: 1
    Последно: 07-12-13, 18:57
  3. Смартфон zte grand X pro
    От menski във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 0
    Последно: 11-11-13, 21:11
  4. Слушалки с микрофон за смартфон?
    От kod във форум Mp3 плеъри, слушалки
    Отговори: 15
    Последно: 05-10-13, 00:36
  5. Усилвател за Wi-Fi за смартфон
    От alantion във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 1
    Последно: 31-03-13, 23:05

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе