Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 23

Samsung galaxy duos S7562 или HTC Desire SV

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2012
    Мнения
    51
    #1

    Samsung galaxy duos S7562 или HTC Desire SV

    Здравейте,
    Бих желал да получа някакъв съвет относно избора на телефон с 2 карти и то да бъде от рода на смартфоните без да е реплика. Спрял съм се на горепосочените, но се колебая кой от тях да предпрочета. НТС-то е доста по-скъпо, но е с 2-ядрен процесор, малко по-голям дисплей и с 8 мегапикселова камера при 5 за Самсунга. Тя пък обаче е само една докато Самсунга има 2 и за видеоразговори. Доколкото ми е известно и самите сглобки при НТС са с доста по-качествена пластмаса незнам относно бъгове кой е по-качествения.Ще съм благодарен, ако ми дадете насочващи съвети.

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    1,778
    #2

    Отговор: Samsung galaxy duos S7562 или HTC Desire SV

    Щом искаш двусимка-ето ти още едно предложение Pioneer P80W ( Prestigio Multiphone 4500 ) - YouTube

  4. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2012
    Мнения
    50
    #3

    Отговор: Samsung galaxy duos S7562 или HTC Desire SV

    Моя съвет е да си вземеш Самсунг, откакто се помня съм имал само телефони Самсунг и не съжалявам изобщо, Не знам за пластмасата и т.н., но аз не съм имал проблеми с тях. Успех в избора!

  5. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2012
    Мнения
    51
    #4

    Отговор: Samsung galaxy duos S7562 или HTC Desire SV

    А какво бихте казали за този телефон: Acer Liquid Gallant Duo vs Samsung Galaxy S Duos - Phone specs comparison, даже на сайта са съпоставени със Самсунга. Има по-добри характеристики, по-евтин е, но пък от друга страна Acer са сега прохождащи според мен в направата на GSM-и.

  6. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    3,319
    #5

    Отговор: Samsung galaxy duos S7562 или HTC Desire SV

    В случая, ако са верни характеристиките, Acer-a ще е с една идея по-бързо падаща батерия, заради малко по-големия екран и по-висока резолюция. Отделно Самсунга има по-голяма вероятност за последващ ъпдейт:rolleyes:

    П.С. Но въпросът е защо ти е смартфон с две сим карти? Нито ще е добър като смарт функция, нито по отношение на дълги разговори.
    Този пост е редактиран от pilot; 19-03-13 в 13:16.

  7. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    1,778
    #6

    Отговор: Samsung galaxy duos S7562 или HTC Desire SV

    Robert,виждам че не ти се дават много пари за телефон и не случайно ти препоръчах Престижиото който ползва същия процесор като Acer,има по-добра поддръжка и сервиз и не на последно място има IPS Gorilla glass дисплей.Ако и той ти е скъп може да се насочиш към 4300.Може по-подробно да се осведомиш от Андроид форума.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2012
    Мнения
    51
    #7

    Отговор: Samsung galaxy duos S7562 или HTC Desire SV

    Цитат Първоначално публикувано от pilot Виж публикацията
    В случая, ако са верни характеристиките, Acer-a ще е с една идея по-бързо падаща батерия, заради малко по-големия екран и по-висока резолюция. Отделно Самсунга има по-голяма вероятност за последващ ъпдейт:rolleyes:

    П.С. Но въпросът е защо ти е смартфон с две сим карти? Нито ще е добър като смарт функция, нито по отношение на дълги разговори.
    Необходим ми е телефон с 2 СИМ карти защото искам да ползвам едновременно лична и служебна, а не ми харесва да нося по 2 апарата иначе сте прав, че едносимовите имат по-добри параметри. По идеята на на господина в по-горния пост за Престижиото се чудя съпоставяйки го с Acer не е ли Acer-a по реномирана марка изхождайки най-вече от лаптопите които произвеждат иначе параметрите и на 2-та са почти идентични.

  10. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    1,778
    #8

    Отговор: Samsung galaxy duos S7562 или HTC Desire SV

    Поръчват се в същите фабрики които правят и Пристижио и Пайниъра и др-слага се съответния бранд и готово..Просто Acer да имат в портфолиото си и GSM.

  11. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    3,319
    #9

    Отговор: Samsung galaxy duos S7562 или HTC Desire SV

    Цитат Първоначално публикувано от ROBERT Виж публикацията
    Необходим ми е телефон с 2 СИМ карти защото искам да ползвам едновременно лична и служебна, а не ми харесва да нося по 2 апарата иначе сте прав, че едносимовите имат по-добри параметри. По идеята на на господина в по-горния пост за Престижиото се чудя съпоставяйки го с Acer не е ли Acer-a по реномирана марка изхождайки най-вече от лаптопите които произвеждат иначе параметрите и на 2-та са почти идентични.
    Смяташ ли да ползваш с някоя от картите мобилен интернет? Ако смяташ да го ползваш само през wifi мрежа, то по-добре си вземи еди таблет - примерно Нексус 7 и една двусимова Нокиа за 80лв./ малка, лека и със стабилна батерия/. Така хем ще имаш телефон за разговори, хем ще имаш що годе добро мобилно устройство за нет. А, пък ако разчиташ да правиш и снимки със смартфон, още по-малко от този клас, се откажи да изкараш нещо свястно.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2012
    Мнения
    51
    #10

    Отговор: Samsung galaxy duos S7562 или HTC Desire SV

    Цитат Първоначално публикувано от pilot Виж публикацията
    Смяташ ли да ползваш с някоя от картите мобилен интернет? Ако смяташ да го ползваш само през wifi мрежа, то по-добре си вземи еди таблет - примерно Нексус 7 и една двусимова Нокиа за 80лв./ малка, лека и със стабилна батерия/. Така хем ще имаш телефон за разговори, хем ще имаш що годе добро мобилно устройство за нет. А, пък ако разчиташ да правиш и снимки със смартфон, още по-малко от този клас, се откажи да изкараш нещо свястно.
    ДА, смятам да го ползвам както през wifi така и през 3G мрежа, снимките толкова не ме касаят, но бих желал да имам стабилен телефон за разговор с 2 карти и стабилен нет когато се наложи без да нося 2 устройства за това.

  13. Moderator Аватара на justify
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    9,300
    #11

    Отговор: Samsung galaxy duos S7562 или HTC Desire SV

    А "смяташ ли" да поlзваш GPS функцията на смартфона?

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2012
    Мнения
    51
    #12

    Отговор: Samsung galaxy duos S7562 или HTC Desire SV

    Цитат Първоначално публикувано от justify Виж публикацията
    А "смяташ ли" да поlзваш GPS функцията на смартфона?
    Ами ако ми се наложи да, все пак говорим за мобилен апарат.

  16. Moderator
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    1,491
    #13

    Отговор: Samsung galaxy duos S7562 или HTC Desire SV

    Цитат Първоначално публикувано от ROBERT Виж публикацията
    ДА, смятам да го ползвам както през wifi така и през 3G мрежа, снимките толкова не ме касаят, но бих желал да имам стабилен телефон за разговор с 2 карти и стабилен нет когато се наложи без да нося 2 устройства за това.
    Преценил ли си това ,че ще трябва да го зареждаш почти всеки ден.На твое място бих взел двусимова нокия за 50лв.и таблет Samsung Galaxy Tab 2 P3110 примерно.Така ще имаш андроид устройство с всичко необходимо + удобството да не ти спира телекомуникацията със света ако останеш без ток.Лично аз предпочитам да имам и втори телефон с издържлива батерия.Никога не ме е блазнел двусимов андроид.Сигурно си запознат ,че повечето такива устройства ползват една антена и докато говориш по едната карта другата е неактивна.Често пътувам и не мога да си позволя служебния ми телефон да е без батерия ,не знам при теб как е ?

  17. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    1,778
    #14

    Отговор: Samsung galaxy duos S7562 или HTC Desire SV

    Виж и това Sony Xperia E dual - Sony

  18. Moderator
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    1,491
    #15

    Отговор: Samsung galaxy duos S7562 или HTC Desire SV


Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. [Продавам] Samsung S7562 Galaxy S Duos
    От lada2107 във форум Продава
    Отговори: 2
    Последно: 31-01-15, 20:41
  2. Продавам Samsung Galaxy Grand Neo DUOS i9060
    От o33y във форум Приключили продажби
    Отговори: 1
    Последно: 18-12-14, 18:07
  3. Samsung S7562 Galaxy S Duos или Samsung I8260 Galaxy Core
    От tzvtz във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 1
    Последно: 23-10-13, 13:50
  4. Samsung s6102 galaxy y duos - меню на български?
    От taralion във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 7
    Последно: 17-08-12, 13:18
  5. Samsung B5512 Galaxy Y Pro Duos
    От vtdy във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 7
    Последно: 05-04-12, 12:15

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе