Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 23 от общо 23

Samsung galaxy duos S7562 или HTC Desire SV

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    3,319
    #16

    Отговор: Samsung galaxy duos S7562 или HTC Desire SV

    Цитат Първоначално публикувано от ROBERT Виж публикацията
    ДА, смятам да го ползвам както през wifi така и през 3G мрежа, снимките толкова не ме касаят, но бих желал да имам стабилен телефон за разговор с 2 карти и стабилен нет когато се наложи без да нося 2 устройства за това.
    Ами това се опитвам да обясня, а гледам и granity, че нито ще имаш стабилен телефон за разговори, нито ще имаш стабилен и практичен за нет. Aко провеждаш по няколко кратки разговора на ден и преглеждаш фейса и пощата, става:rolleyes: Ако обичаш да четеш, играеш игри, гледаш видео и говориш повече, не става!

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2012
    Мнения
    52
    #17

    Отговор: Samsung galaxy duos S7562 или HTC Desire SV

    Цитат Първоначално публикувано от pilot Виж публикацията
    Ами това се опитвам да обясня, а гледам и granity, че нито ще имаш стабилен телефон за разговори, нито ще имаш стабилен и практичен за нет. Aко провеждаш по няколко кратки разговора на ден и преглеждаш фейса и пощата, става:rolleyes: Ако обичаш да четеш, играеш игри, гледаш видео и говориш повече, не става!
    Да, телефона ми е необходим за кратки делови разговори не повече от 30-40 минутки на ден както и евентуално да си прегледам пощата и някой делови сайт когато съм в движение. До тук както ли се оринтирам към Acer-a единственото което ме притеснява за него е, че липсват български фирми доставчици, а оттам и евентуалната му гаранционна подръжка е под въпрос. Иначе телефона е с добри параметри на сравнително добра цена.

  4. Moderator
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    1,491
    #18

    Отговор: Samsung galaxy duos S7562 или HTC Desire SV

    Най-сигурно е да си купиш телефона от мобилен оператор,ако искаш сигурна гаранция.Каквото и магазинче да избереш все резултата е един и същ при опит за рекламация казват намокрен е или нещо подобно си измислят и гаранцията отпада.Мога да ти дам много такива примери.Та ако държиш на гаранцията вземи нещо различно от /Акацията/и закупено от оператор.В този случай до 5 дни ще имаш телефон след рекламацията.Не те навивам да сключваш договор за устройство ,а просто огледай в нета за апарат с оставаща гаранция 23месеца примерно./Служителите на операторите ползват преференции и отстъпки за определени модели и ги продават в нета за да усвоят сумите отпуснати от работодателя / Ако мислиш ,че не ти е приоритет гаранцията спокойно може да вземеш Аcer.Миналата година и аз бях се ориентирал към модел на Леново ,но впредвид това,че не се предлагат официално на нашия пазар реших да взема нещо със сигурна гаранция.

  5. Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    285
    #19

    Отговор: Samsung galaxy duos S7562 или HTC Desire SV

    Темата вече е на няколко месеца. Моля някой да сподели мнение за SAMSUNG GALAXY S DUOS S7562.
    Батерията как е? Стабилност?
    В момента е на промоция в ТП и се чудя за подарък за щерката (12 год.) - впечатлена е от цветчетата на "LA FLEUR" моделите и друго не е алтернатива в момента.
    Ще се ползва с един сим за телефония - няколко 2-5 минутни разговора дневно. Обикновени игри - в стил Poe, Cut the rope, Wheres my water и подобни. Вероятно непретенциозни снимки. Нет - само през вифи.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2005
    Мнения
    15
    #20

    Отговор: Samsung galaxy duos S7562 или HTC Desire SV

    Цитат Първоначално публикувано от koranto Виж публикацията
    Темата вече е на няколко месеца. Моля някой да сподели мнение за SAMSUNG GALAXY S DUOS S7562.
    Батерията как е? Стабилност?
    В момента е на промоция в ТП и се чудя за подарък за щерката (12 год.) - впечатлена е от цветчетата на "LA FLEUR" моделите и друго не е алтернатива в момента.
    Ще се ползва с един сим за телефония - няколко 2-5 минутни разговора дневно. Обикновени игри - в стил Poe, Cut the rope, Wheres my water и подобни. Вероятно непретенциозни снимки. Нет - само през вифи.
    Купих си може би първия Galaxy S Duos, влязъл в България преди около година. По онова време беше единствения марков двусимов и (поне на хартия) сравнително мощен телефон. Като изработка - нямам забележки, купих му много хубаво калъфче, ако не ръчкаш с 2-3 разговора дневно изкарва до 4 дни без зареждане. Но.... ужасно, кошмарно, непоносимо бавен! Не ми е ясно с какво по дяволите се занимават тия две ядра, но е прекалено 5-6 секунди да стои в ступор, докато се сети как да реагира на ужасно сложната според него заявка да покаже списъка с контактите. Старата ми симбианска Нокиа изкарваше точно същия списък в реално време с натискане на клавиша. Същата история е с която и да е друга команда. И не - не съм препълвал паметта, няма фонови процеси, в нерутнато състояние дава Antutu 3800, в XDA с хиляда магии са успели да изтръгнат 4600. За сравнение - Lenovo A820 на дъщеря ми дава Antutu 14600, работи като пушка и издържа безгрижно тоталния терор, който малката девойка му налага. В сравнение със старата ми Nokia N90, звукът в слушалката на Самсунга е глух и метален. Общо взето - пълна излагация на Самсунг, китайското Леново за 70% от цената му е 4 пъти по-мощно, с по-голям екран и ИЗПОЛЗВАЕМО! А, пропуснах за паметта - мамка им, не е поне 1 GB, а е седемстотин и нещо мегабайта.
    Този пост е редактиран от jonson64; 04-08-13 в 01:53.

  7. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #21

    Отговор: Samsung galaxy duos S7562 или HTC Desire SV

    Цитат Първоначално публикувано от jonson64 Виж публикацията
    Купих си може би първия Galaxy S Duos, влязъл в България преди около година. По онова време беше единствения марков двусимов и (поне на хартия) сравнително мощен телефон. Като изработка - нямам забележки, купих му много хубаво калъфче, ако не ръчкаш с 2-3 разговора дневно изкарва до 4 дни без зареждане. Но.... ужасно, кошмарно, непоносимо бавен! Не ми е ясно с какво по дяволите се занимават тия две ядра, но е прекалено 5-6 секунди да стои в ступор, докато се сети как да реагира на ужасно сложната според него заявка да покаже списъка с контактите. Старата ми симбианска Нокиа изкарваше точно същия списък в реално време с натискане на клавиша. Същата история е с която и да е друга команда. И не - не съм препълвал паметта, няма фонови процеси, в нерутнато състояние дава Antutu 3800, в XDA с хиляда магии са успели да изтръгнат 4600. За сравнение - Lenovo A820 на дъщеря ми дава Antutu 14600, работи като пушка и издържа безгрижно тоталния терор, който малката девойка му налага. В сравнение със старата ми Nokia N90, звукът в слушалката на Самсунга е глух и метален. Общо взето - пълна излагация на Самсунг, китайското Леново за 70% от цената му е 4 пъти по-мощно, с по-голям екран и ИЗПОЛЗВАЕМО! А, пропуснах за паметта - мамка им, не е поне 1 GB, а е седемстотин и нещо мегабайта.
    Както при компютрите , малкия свободен размер на паметта бави Операционната система. Прехвърли всички програми в картата с памет и изчисти смс-те и кажи пак.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    285
    #22

    Re: Samsung galaxy duos S7562 или HTC Desire SV

    jonson64 - благодаря за отговора.
    Взех го преди две седмици. За вида и изработката - нямам забележки никакви. Много красив във варианта "Ла флеур", няма мърдащи и халтави пластмаси. Не съм забелязал забавяне каквото ти казваш (дори никакво забавяне няма). Супер чувствителен екран и контрол. Батерията държи 4-5 дена - това след първите дни, когато не се спираше. Един ден го пробвах и за 24 часа на изчакване с една сим карта - батерията падна само 4%. За тези две седмици не е забивал въобще, доколкото знам и не е рестартиран. Щерката оттогава си го ползва с голям кеф и е много доволна.

  10. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,408
    #23

    Отговор: Samsung galaxy duos S7562 или HTC Desire SV


Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. [Продавам] Samsung S7562 Galaxy S Duos
    От lada2107 във форум Продава
    Отговори: 2
    Последно: 31-01-15, 19:41
  2. Продавам Samsung Galaxy Grand Neo DUOS i9060
    От o33y във форум Приключили продажби
    Отговори: 1
    Последно: 18-12-14, 17:07
  3. Samsung S7562 Galaxy S Duos или Samsung I8260 Galaxy Core
    От tzvtz във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 1
    Последно: 23-10-13, 12:50
  4. Samsung s6102 galaxy y duos - меню на български?
    От taralion във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 7
    Последно: 17-08-12, 12:18
  5. Samsung B5512 Galaxy Y Pro Duos
    От vtdy във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 7
    Последно: 05-04-12, 11:15

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе